Мати тріля• 07 июня 2023

Допоможіть з аеропортом! Краків.

Я вже нічого не розумію. Купила квитки вчора Ларнака -Катовіце на 1 липня, час прильоту 23.55. в квитках написано Краків, а не Катовіце. Не розумію куди прилітаю. Я з донькою. І як добратися до України? Не за всі кошти. Фото як зразок
автор Мати тріля • 07 июня 2023
Ответ дляПотішаюся
мне кажется бесплатно.
в галерее краковской кажется 3 зл, оплата картой.
пледов нет. купите на кипре дешевенький
В рюкзак не влізе. Білети без багажу в мене, тільки рюкзак. Може собі докуплю багаж.
Ковбой Хагис• 08 июня 2023
Ответ дляМати тріля
А в кого їх спитати? Чи можна просто йти до них?
искала фото, не нашла. фот такое только нашла
https://i8.otzovik.com/2022/02/04/13028454/img/150...
прямо по центру фото. шезлонги. они там стоят. а еще в углу на первом этаже несколько рядов. аэропорт маленький. вы не заблудитесь.