Цікаво детективи більше.
Я останній дивилася " Озарк". Нічого так. Сподобався
Ответ дляГерцогиня
Дивилась, дякую) я все, що було до 22 го року передивилась. Може , що пропустила. Навіть Рассказы служанки додивилась, Сквозь снег. Хоча вже піднадоїли, так розтягнули ці серіали.
Основаніє?
Вторгнення 22 р?
ПриснитсяЖЕ• 11 июня 2023
Ответ дляГерцогиня
Бункер дивлюся теж. Може ще якусь гарну фантастику із останній дивились. Наче слідкую, але може що пропустила. Сериал ’Аркадія’ раджу, якщо не дивились.
Дякую. Аркадия не смотрела. Возьму на заметку.
Смотрю еще сериал Извне 2022г.
Герцогиня• 11 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Основаніє?
Вторгнення 22 р?
Вторгнення не дивилась, дякую!!!!
Герцогиня• 11 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Смотрю еще сериал Извне 2022г.
Дивилась)
Герцогиня• 11 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Смотрю еще сериал Извне 2022г.
Якщо не дивились ’Видоизменённый углерод’ , то рекомендую, мені сподобались оба сезони. Перший краще.
ПриснитсяЖЕ• 11 июня 2023
Ответ дляГерцогиня
Дивилась)
Могу еще порекомендовать фильм Гренландия 2020 г. Если не смотрели.
Удачная• 11 июня 2023
Якщо саме з останніх, то ’ДНК’ (Данія. Франція). 2 сезони. 2019-2023 р. Скандинавський детектив (якщо любите таке:)
Ответ дляУдачная
О дякую
Ответ дляБабця в мештах
А ’любовь и смерть’ смотрел кто-нибудь?
Олсен зіграла чудово!
Садоводница• 11 июня 2023
Ответ дляБабця в мештах
А ’любовь и смерть’ смотрел кто-нибудь?
Я. Только закончила. Интересный. Главная героиня-агонь)
Україна понад усе!• 11 июня 2023
Ответ дляeuhunter
Почему женщины убивают 2
Плюсую. Именно за второй сезон.
Из детективов для автора, вдруг еще не смотрели: Монк (’Дефективный детектив’), Менталист, Касл, Кости.
Садоводница• 11 июня 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Плюсую. Именно за второй сезон.
Ещё ’Черный список’ и ’Мыслить как преступник’. Старенькие довольно, но вдруг не смотрела.
Малявка ще та• 11 июня 2023
Ответ дляБабця в мештах
А ’любовь и смерть’ смотрел кто-нибудь?
Я смотрела. Понравился
Цибулька зла• 11 июня 2023
Блудний син, сподобався. До цього експансія. Інші що дивилася останнім часом не впєчалили
Хочу щось про маньяків) але цікаве
Огірок та Помідорчик• 11 июня 2023
Ответ дляLiza2704
Жить жизнь
Не підтримуємо русню , навіть переглядом їх кінопродукції.
Частка грошей отриманих за перегляди цього фільму піде на ракети які випустять по Україні.
Мизимец• 11 июня 2023
Загалом не мій жанр і завжди важала дегустаторів вин не від світу цього, але на диво затягнув серіал ’Краплі бога’
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дивують люди, що дивляться російський продукт
Огірок та Помідорчик• 11 июня 2023
’’Крах’’ дуже сподобався. Не новий, але щойно подивилися.
’’Особистість ’’ турецький, дууууже не типовий як для турецького кінематографа.
Оле Лукойе• 11 июня 2023
Из последних сериалов, что видела, мне понравились ’Аббатство Даунтон’ (я тоже динозавр) и ’Маканаи’ про школу японских гейш. ’Маканаи’ больше всего подойдёт любителям восточной культуры и особенно кулинарии - этот сериал невозможно смотреть без хорошего перекуса или обеда
Удачная• 11 июня 2023
Ответ дляБабця в мештах
А ’любовь и смерть’ смотрел кто-нибудь?
Я дивилася:. За реальними подіями. Загалом деякими моментами зачепив. Не спойлеритиму:).