Завжди мало• 11 июня 2023
Шо казати дитині якшо ми не можемо завести песика(
Вона прям кожного дня питає
Це різко почало відбуватися після того як в її подруги зявилась собака
І та подруга прийшла з собакою в гості
Собачка біла маленька
А в нас будинок із сходами… я не знаю як вона тут буде стрибати
Дитина готова на все, тільки щоб собаку купили
І та подруга прийшла з собакою в гості
Собачка біла маленька
Пані з калабані• 11 июня 2023
Давно я так не сміялась, будинок зі сходами - це точно, ніяк. Єдине, не беріть тварин, це справді не ваше.
Язвочка• 11 июня 2023
Так і сказати,що собачку ви не зможете завести, пояснити причини. Додати,що вона може домовитися з подружкою і разом вигулювати песика
Завжди мало
• 11 июня 2023
Ответ дляПані з калабані
Ну вам смішно а я розгладаю ситуацію зі всіх сторін
Интимная• 11 июня 2023
Що ви за мама яка не може купити новий будинок без сходів щоб дитина мала пеееесика?
Біле пальто• 11 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Є варіант завести таку собачку яка впорається зі сходами.
Завжди мало
• 11 июня 2023
Ответ дляИнтимная
😂😂😂😂😂
Завжди мало
• 11 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Ой але я не впораюся з такою
В нас приватний будинок і вже є собака велика
А вона хоче малюка собачку)
Корсет_на_шурупах• 11 июня 2023
Племяница тоже очень хотела собачку пс и уже 10 лет ей занимается моя сестра пс вечный маленький ребенок , денежные затраты: еда; ветеринар и 2 раза в день обязательная прогулка в любую погоду 365 дней в году пс племянице на неделю такой заботы хватило
Освічую темряву• 11 июня 2023
Скажіть що тваринка це велика відповідальність і її мають хотіти всі члени родини, ви розумієте що дитина її хоче, але ви поки що ні.
Завжди мало
• 11 июня 2023
В нас є кіт собака на вулиці
Кури кролики
А раніше були папуги, рибки і хомякі
Кури кролики
А раніше були папуги, рибки і хомякі
Біле пальто• 11 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ой але я не впораюся з такою
А вона хоче малюка собачку)
Ну тоді так і скажіть що вже є собака, ще одну ні. А скільки дитині?
Завжди мало
• 11 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Я і сама не проти песика але в мене і так з домашніми справами хватає… 3 дітей, город, та тварини
Та ще й цуценя буде вдома)
Завжди мало
• 11 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Освічую темряву• 11 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
В нас є кіт собака на вулиці
Кури кролики
А раніше були папуги, рибки і хомякі
Кури кролики
А раніше були папуги, рибки і хомякі
А велику собаку вона любить? Кота?
Я-ваш шанс• 11 июня 2023
Смотря сколько лет ребёнку. У меня сестра племяннице 9летней дала счет на ветеринара, кинолога,корм и игрушки на месяц. Сказала, что если та готова оплатить, то- пожалуйста, сестра готова даже иногда погулять с собакой. А в самой сестры таких денег нет. Вопрос был снят
Завжди мало
• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
скажіть шо сходимо в зоопарк на песиків подивитись.
В мене була ідея песика на тиждень забрати шоб вона погралася
Або подружку запрошувати частіше
Трусиковед• 11 июня 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
У всех моих знакомых, кто заводил собачку для детей, точно так же. Все собачки стали заботой родителей. Дети поигрались и все.
Завжди мало
• 11 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Цікаво який рахунок на цих білих собак
Я-ваш шанс• 11 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Цікаво який рахунок на цих білих собак
Дорого. Сколько там точно было- не помню, уже лет 6 прошло, она еще попросила сопоставить это с зарплатой.
Коко Шанель• 11 июня 2023
На днях купили еже одного щенка Джек Рассела , теперь в нашем доме ’со ступеньками’ носится чудесная пара песиков , и пожилой красивенный кот.
Дети счастливы. Мы счастливые родители.
Тримбулька• 11 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ой але я не впораюся з такою
А вона хоче малюка собачку)
Ну так и скажите, что у вас УЖЕ есть собака.
Дадосвидания• 11 июня 2023
Ответ дляБіле пальто
Алабая можно
Тримбулька• 11 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Да, в детстве было так же. Собака в мои лет 10 появилась, упросила родителей взять дворняжку жившую под подьездом. Я ее конечно любила, но гулять с ней перед школой - петляла всеми силами. В результате с ней гулял отец перед работой, матерясь каждое утро. А когда мне уже было лет 13, то мне было впадлу ее и вечером выгуливать, потому что хотелось с друзьями на лавке повтыкать, на гитаре побренчать, а не круги вокруг парка наматывать с собачкой на поводке. А потом мне исполнилось 16 и я уехала из дому и собачку ту уже в живых и не застала. А мама с ней возилась, оперировала от онкологии, она у нее умирала на руках и она ее хоронила впоследствии
Біле пальто• 11 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Або подружку запрошувати частіше
Ну то запропонуйте якщо подружка поїде відпочівати нехай вам залишить собачку.