Завжди мало• 11 июня 2023
Шо казати дитині якшо ми не можемо завести песика(
Вона прям кожного дня питає
Це різко почало відбуватися після того як в її подруги зявилась собака
І та подруга прийшла з собакою в гості
Собачка біла маленька
А в нас будинок із сходами… я не знаю як вона тут буде стрибати
Дитина готова на все, тільки щоб собаку купили
І та подруга прийшла з собакою в гості
Собачка біла маленька
Все буде Україна• 11 июня 2023
У дитини є і песик і котик, вона їх любить, доглядає за ними, бавиться?
Рожки-да-ножки• 11 июня 2023
Так и сказать, что вы против животных и в вашем доме их не будет. Вырастет - пусть заводит себе кого хочет
З понеділка на дієті• 11 июня 2023
Если вы не можете себе позволить по деньгам, или на море в Турцию проблемно с собакой, или нет времени, так объяснить причину, моя без просу принесла, я поняла, что люблю собак, теперь ещё и кот, тоже радует иногда,
Зубачистка• 11 июня 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Племяница тоже очень хотела собачку пс и уже 10 лет ей занимается моя сестра пс вечный маленький ребенок , денежные затраты: еда; ветеринар и 2 раза в день обязательная прогулка в любую погоду 365 дней в году пс племянице на неделю такой заботы хватило
Що за ПС? Це як ’дон’?
Амбасадор щастя• 12 июня 2023
Ми живемо в місті. Донька з народження просить собачку. Перед днем народження в 9 років ми з нею домовились походити погуляти з песиком чужим на ранкові прогулянки. Ставали влітку на канікулах о 6 годині ранку , 4 днів вистачило, в дощову погоду прийняла рішення, що поки що не може вона бути хазяйкою собачки. Її навіть не лякав факт брати какашку пакетиком. Але чоловік собаку якого ми пасли розповів що взимку лапи примерзають до асфальту, треба лапи мастити, варити телятину, чесав він її на майданчику ох скільки шерсті з лабрадора. І він розповів про операцію яку їй робили. Ми добряче поцікавились, але донька і досі хоче собаку, але коли виросте.
АБВГДейка• 12 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
В нас є кіт собака на вулиці
Кури кролики
А раніше були папуги, рибки і хомякі
Кури кролики
А раніше були папуги, рибки і хомякі
То поставте їй умову, що хочете перевірити її відповідальність. Нехай 3 тижні повністю доглядає всіх ваших тварин.
АнтиТанкист• 12 июня 2023
Так і сказати як є. Я своїм кажу, що з тваринами в одній квартирі жити не буду, коли виростуть і будуть жити окремо, нехай хоч крокодила заводять…
Малявка ще та• 12 июня 2023
Просто ні. Мама жорстока втомлена розумна жінка, яка дивиться наперед і розуміє, що ще й песика вона не потягне - так було у нас)
Жена миллионера• 12 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ой але я не впораюся з такою
В нас приватний будинок і вже є собака велика
А вона хоче малюка собачку)
Тю, так у вас есть собака. А малюка купите ей хомячка. Он не на долго.