Всем здрасьте!
Счастливый магазинчик• 13 июня 2023
Это ж сколько они в воздухе летают, откуда у них топливо? Или это новые? Короче, ничего не понятно
БрЮнЕтОчКа77777• 13 июня 2023
❗️ Ракети заходять в повітряний простір зі сходу країни (Донецька область).
✅ єРадар | Повітряна тривога ()
Счастливый магазинчик• 13 июня 2023
Ответ дляInna_A
Це нові типу. В 5:24 написали про пуски. Я так і не змогла заснути( дівчата, а кому виходити на роботу Київ ви йдете?
Но, нигде не было инфы, что летят новые, странно.
Ажурная мышь• 13 июня 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Новые.
Ажурная мышь• 13 июня 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Подпишитесь на Тривога України. Там вся инфа и направления. Сейчас на Полтавщину летят.
БрЮнЕтОчКа77777• 13 июня 2023
Я так поняла, что это те самолеты, которые ночью запускали. Часть из них не отошла от пусковых рубежей.
Счастливый магазинчик• 13 июня 2023
Аж изжога началась, от нервов, это уму не постежимо, такое творить😡
english book• 13 июня 2023
Ответ дляInna_A
Вже навіть попрацювали трохи.
Але ми вночі спимо, незважаючи на всі тривоги. Вже звикли.
Ну може якщо бахає сильно, то тоді ні. А так більшість спить, бо треба зранку на роботу.