Харчовий тріль• 16 июня 2023

Дівчата, у Варшаві на ринку реально знайти (беруть) роботу? Загалом в торгівлі?

Бавовнятко• 16 июня 2023
Если знаете язык, то конечно реально.
Катастрофа• 16 июня 2023
Да, знаю багато наших дівчат які працюють на ринках. І полуницю продають ,і одяг,і в китайському магазині дві дівчини українки працюють.
автор Харчовий тріль • 16 июня 2023
Ответ дляБавовнятко
Если знаете язык, то конечно реально.
мову не знаю, але думаю вивичити можна швидко
Бо заводи/фабрики не витримаю по здоров’ю((
Несу добро людям• 16 июня 2023
Ответ дляКатастрофа
А свою палатку там реально відкрить? Наприклад, ремонт і пошиття одягу
Катастрофа• 16 июня 2023
Ответ дляНесу добро людям
Ви плануєте в палатці на базарі одяг шити? Мабуть краще взяти в оренду кіоск,або якесь приміщення, так,реально
Несу добро людям• 16 июня 2023
Ответ дляКатастрофа
На це є попит у Польщі?
Катастрофа• 16 июня 2023
Ответ дляНесу добро людям
На це є попит у Польщі?
Не повірите,але я як раз розбираю шафу, маю дуже багато нових штанів які роками складірую,бо немає де підшити 😂
Шмоточницаца• 16 июня 2023
Навряд ли вас возьмут с нулевым знанием в торговлю. Знаю о чем говорю. Хотя живу не в Польше и язык знаю очень неплохо, но акцент есть и ударения не всегда ставлю верно. На работу непосредственно с клиентом с такими нюансами не возьмут. Ну если только на кассе где сидеть....
Катастрофа• 16 июня 2023
Ответ дляШмоточницаца
Автор запитує про ринок-на ринку дуже багато є китайців,румунів і ТД які зовсім не розуміють польської. Думаю шанс є,але ще багато залежить від наполегливості автора
Аленький носочек• 16 июня 2023
Ответ дляШмоточницаца
Ну и бред
Шмоточницаца• 16 июня 2023
Ответ дляАленький носочек
Ну и бред
Бред это вот такое высказывание типа вашего!
Аленький носочек• 16 июня 2023
Ответ дляШмоточницаца
Даже не хочу объяснять.
Вы не в Польше, а я в Польше
котопёс• 16 июня 2023
Не уявляю, як ви будете ходити по ринку і питати роботу ? Ринкі є, продуктові, 2 китайських - типа Троещина. Але краще вже йдіть на роботу в магазин. Бо праця на ринку може бути нелегальною , тобто ніхто вас не оформить. А за легальність своєї роботи в Польщі відповідає сама людина, що наймається на роботу.