Аноним ФЕЯ• 19 июня 2023
Неосознанность сына подростка привела к трагедии
У нас в семье случилась ужасная трагедия. Сыну 16лет, не захотел с нами ехать на дачу, мы не давили, разрешили остаться, тем более, это посчитали даже отлично - присмотрит за котами(у нас их двое.. было😢).
В итоге, он решил открыть окна и даже то, которое никогда не открывается, так как там нет москитки. Вы, конечно, догадались уже что случилось.. младший кот, который очень активный и сын это знает !!! - выпал с окна..
Я не знаю как справиться с чувством злости внутри себя на сына! Я стараюсь его не обвинять, но внутри меня разрывает. Мне хочется подойти , взять и трясонуть его и кричать как можно быть таким идиотом !??
Мне к психологу? Я боюсь что невзлюблю сына. Он постоянно не слушает меня, считает, что я всё преувеличиваю и ничего не случится и он самый умный..
Сын, конечно, умный, но в жизненных ситуациях полный дурак..((( Он всегда проводил время в своей комнате. Я не могу понять зачем он открыл то окно на балконе. Тем более , несколько лет назад была ситуация с этим же окном. Тоже, был дома один и когда я вернулась, оно нараспашку. И ещё тогда я его отчитала, что кот мог выпасть! Спасло, что взрослый кот очень ленивый и не может прыгать высоко. Почему жизнь его ничему не учит ?? Что за беспечность? Почему он не может оценить риски?
Девочки, я не могу... так любили малого котейку.😢 И понимаю, что сын прекрасно понимает, что он натворил. Но он делает вид , что он не виноват, мол, кот дурак. Зазищает психику, наверное, так.
Сначала вообще врал, что кот москитку выбил на другом окне. А потом выяснилось ( ну потому что видно было что москитка на месте целая) что он окно без защиты открыл.
Как с ним поговорить правильно, чтобы не звучало как обвинение , чтобы не довести до срыва ?
Своего не предлагать• 19 июня 2023
Котика шкода ( І сина теж шкода, якщо він щиро переживає за котом. Не оцінив наслідки своїх дій. Сварити не варто, але обговорити спокійно треба. Може поплакати разом..
Коханозадовільна• 19 июня 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Штраф-разновидность наказания в виде денежного взыскания.
Это я знаю, но где я о данном виде наказания хоть раз писала? Какое отношение штраф имеет к моей истории?
Своего не предлагать• 19 июня 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну не поставили ще. Це ж не все так просто робиться. Замовляти потрібно.
Да і грошей немає зайвих зараз. Мені просто зараз не можна сина залишати. Бо це ж і квартиру спалити може. Він дуже любить свічки ароматизовані запалювати.
Да і все, вже довіри немає. Може що завгодно бути. Він виходить досі психологічно не зрілий .
Очевидно, що менший за свій біологічний вік. Лобні частки мозку не дозріли. А фолієва не всім підходить, краще беріть В9 у формі фолата, а не фолієвої к-ти
Леопардові панчохи• 19 июня 2023
Сину 16!!! Це вже майже доросла людина. Я і мої однолітки вже в цей час буди студентами (коледжу), які відчували себе доволі самостійними, дехто з них жив у чужому для себе місті, в гуртожитку, самі готували собі і т.д. + Я впевнена, що в такому віці Ваш син, як більшість підлітків має шкідливі звички: алкоголь, куріння і т.д. Може вже й з дівчиною зустрічається і має статеве життя. Тобто, він сам себе вже вважає відносно дорослим, не треба з нього робити дитинку маленьку. Він провинився та ще й нагло набрехав, не впевнена, що він прям дуже почуття провини відчуває. Нехай несе відповідальність, це буде дуже хороший життєвий урок йому. Попередьте нормально його, що в дорослому житті через свою безвідповідальність можуть загинути не тільки тварини, а і люди. І крім реальної трагедії можна ще і присісти на довгий строк у в`язницю. Як тут вже писали - нехай дійсно тепер того кота поховає. У нас чомусь деякі батьки 16річних бугаїв від циці не можуть відірвати і повірити, що це вже майже дорослі люди, які явно усвідомлюють свої вчинки. Вибачте, що так різко - просто смерть домашнього улюбленця - це серйозно, а Ви не хочете навіть дорікнути добре сину з приводу цього. Він може неправильні висновки зробити і далі так легковажно ставитись до всього.
Аноним ФЕЯ
• 19 июня 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ви повинні були поставити москітки на ВСІ вікна.
Ви трішки забули що війна. У нас квартира була розбита. Цього котика ми приютили на емоціях , хотілося всім допомогти. Дохід впав до критичного рівня, нам ледь вистачає на потреби сім´ї. Не можемо дозволити зараз собі багато чого. Яка москітка? Ще й те вікно ніколи не використовується. Це наче його хто за руку туди повів. Я сама ніколи його не відчиняю, бо немає в ньому потреби! Я не розумію, що сина до нього привело і заставило відчинити .(((( В нас 6 вікон використовується для потреб провітрювання. Всі з москітками! Провітрюй обпровітрюйся! Ще й кондиціонер!
В мене в голові не вкладається.
Своего не предлагать• 19 июня 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не всі в 16 дозріли на 16. Якщо є неврологія, то сміливо мінусуйте 30% від біологічного віку, це і буде справжній емоційний вік дитини. Не кажу, що у автора так. Буває і просто відсутність емпатії
Леопардові панчохи• 19 июня 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Послухати маму ’не відкривати’ вікна по суті може і 7річна і 10річна дитина. Що в цьому важкого?
Бабка-байкерша• 19 июня 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
В мене в голові не вкладається.
Я не забувала про війну. Просто відповідальність за котика на Вас, якщо Ви вже його до себе взяли, а Ви звинувачуєте сина.
Своего не предлагать• 19 июня 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
З дорослого погляду - нічого. А у дітей різне в голові. Так само, як наприклад, 7річка чи 10річка біжить за м*ячиком під колеса, хоча знає що не можна. Знає, знає і в той самий момент і тупить.
БершкомангоЗар• 19 июня 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
В мене в голові не вкладається.
Може, він палив в те вікно? Це єдина логічна причина відкрити вікно без москітки. А потім забув просто закрити.
Або приходили друзі до нього, можливо, не та компанія яку ви схвалюєте. Щось сталося не зовсім стандартне.
Ответ дляАноним ФЕЯ
і не поставите. Нового кота беріть. Може йому пощастить і не випаде з вікна
Забризкана водою• 19 июня 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Немає слів. Чому ви не встановили захисні сітки на всі вікна, коли взяли котів ? Це в першу чергу ваша відповідальність, а не дитини!!! Тут тільки ваша провина
Ага, почему окна в решётки не одели
Пффф 100%• 19 июня 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Удалено администрацией...
Главное, что все счастливы
и моего ребёнка я бы в жизни не наказала за то, что кот выпрыгнул из окна.
волосатое стекло• 19 июня 2023
Если вы видите, что сын искренне переживает, тогда не трогайте. Но и свои эмоции подавлять нельзя, поедьте в лес куда-то и прокричитесь (я не шучу).
Если не видите особого раскаяния, я думаю можно ему высказать всё и даже наказать.
Королева краси• 19 июня 2023
Второй день мусолите эту тему .
Автор вы мазохистка?
Вам действительно это нужно , что бы поучали вас и вашего сына дамы в белом пальто .
Автор вы мазохистка?
Бабка-байкерша• 19 июня 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
У Вас є діти? Вони ніколи не робили того, що Ви не дозволяли?
Пффф 100%• 19 июня 2023
Ответ дляОноВамнадо
Тому що не винна, в квартирі достатньо вікон з сітками, але він відчинив саме те вікно без сітки біля якого ще й стояв стілець. Це ж логічно подумати, що кіт неодмінно цим скористається, але не подумав, і сталось, те що сталось. Є вчинки і є наслідки, і потрібно вчити дітей відповідати за свої вчинки, це корисно, бо потім виростають такі ж безвідповідальні чоловіки, яким все по барабану і у них завжди хтось винен
Не должно в квартире всё крутиться вокруг какого-то пришелепкувотого кота, который не может сидеть на месте.
Пффф 100%• 19 июня 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Удалено администрацией...
Хочу наколоти губи• 19 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
Дети, которые сидят на подоконнике, такого возраста, что за ними надо смотреть, они сами не соображают. А коты отлично соображают и оценивают высоту. Если видят ее с детства и обучаются.
Що за нісенітниця?
Коти «обучаються высоте» сидячи на 10 поверсі біля відкритого вікна?
«Обучиться» можна тільки 1 раз
Леопардові панчохи• 19 июня 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Поки нема, але я чудово пам`ятаю себе в 16. Це вже дійсно дорослий вік, щоб ’чудити’ щось таке.
Аноним ФЕЯ
• 19 июня 2023
Ответ длябарабанщица
Блин, автор, ситуация ужасная, я вас очень понимаю. Но у знакомых была более ужасная ситуация. Там сын такого возраста тоже не поехал на дачу с родителями, а решил дома попробовать какие-то вещества запрещённые, и что-то там пошло не так, накрыло его, он побил дома окна, изрезался о них и истёк кровью. Ребёнок в целом был контактный, домашний, с семьёй отношения хорошие, но вот такой глупый и страшный эксперимент.
Боже.. ((
Такий вік, коли вони вважають що розумні, але роблять такі дивні і часом страшні речі .. що іноді волосся дибом стає.
Їм здається що вони все контролюють. Насправді тільки здається ..
І саме болюче, що вони не хочуть нас слухати. Вже не можливо щось заставити.
І наші потуги вберегти обливаються їхнім ’ні!’ . Тут вже як спрацює самозбереження.
Пффф 100%• 19 июня 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Жаль что в тюрьму не сажают за смерть кошек. Глядишь ответственности было бы больше и меньше смертей пушистиков.
А то что вы пишите что автор его задалбывает так а как ей вложить в его пустую голову понимание и ответственность? Сегодня из за него погиб котик, завтра человек. Он по факту в свои 16 уже убийца
Мда
Пффф 100%• 19 июня 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Удалено администрацией...
Я вас расстрою, мне пофиг что будет со мной в старости. Так что я не расстроюсь
Аль де Барановна• 19 июня 2023
У меня кошка всегда гуляла по перилам открытого бетонного балкона . 9 этаж .
Не падала .
Тоже впервые я переживала , забыла закрыт балкон , а она гуляет . Потом вошло в привычку , все норм .
Я не понимаю на сколько кот должен быть диким и тупым что бы выпрыгнуть в окно
Не падала .
Бабка-байкерша• 19 июня 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ну, я так і подумала). Не всі в 16 такі, як Ви були в цьому віці, повірте. Навіть рідні брати і сестри - бувають зовсі різні, хтось вже в 10 років поводить себе як ’старичок’, а хтось ще в 20-ть років не здатен на самостійність.
Пффф 100%• 19 июня 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Він спочатку сказав просто що випав і все. Розумієте, єдине вікно на москітку якого він стрибав було в кухні. Туди вранці злітаються по невідомій мені причині голуби . І він сильно бився , щоб їх піймати.
Перша моя думка була, що кіт зміг вибити сітку. По телефону сказала, щоб не винив себе і якось зібрався , взяв необхідне і похоронив.
А коли приїхали додому , я зрозуміла, що москітка на місці ціла а вікно яке ми ніколи не чіпаємо відкрито на провітрюванні. І тут я все зрозуміла, але не знала яка підійти до цього.. Чоловік якось у нього запитав і він підтвердив, що відчинив навстіж те вікно.. (
Потрібно просто розуміти його психіку. Я не можу налетіти на нього. Його може почати трусити. Я не повинна робити з нього психа. Я хочу розбудити його сплячий мозок , щоб він щось виніс з цієї страшної трагедії і він почав нарешті проявляти відповідальність. Йому жити в суспільстві і ми батьки повинні випустити здорову дитину, а не з психічними відхиленнями. Ніхто не знає що в нього всередині робиться. Ще більше травмувати не можна. Я хочу лише донести йому, що потрібно не тільки свої потреби задовольняти, а й вміти проявляти турботу за будь-кого.
Тогда под вашим присмотром поручайте ему иногда заботу о сестре. Но не часто и исключительно под вашим присмотром.
Як ухурделю• 19 июня 2023
Ответ дляКоханозадовільна
’ я ее наказала не только морально, но и финансово’
Аноним ФЕЯ
• 19 июня 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Авторе... стриї на стегнах, стрибав на козирьок... Мене б в цій ситуації кіт найменше всього хвилював би. Займіться здоров´ям дитини.
Лікаря шукаю. . Може хто посовітує в Києві куди звернутися.
Бо мене це напрягає дуже. Син теж згоден, він сам пішов до психіатра. Але з ним поговорили, призначили таблетки. Він пропив, звичайно. Але...на цьому кінець.
Я не спокійна всеодно. Хотілося глибше зазирнути. Думаю що масаж не буде зайвим. Може не вистачає вітамінів чи мікроелементів. Бо нервова система напружена в нього. І це видно по його нездоровим реакціям на звичайні речі. Ще й ці телефони, які не дають вчасно лягти спати.. а сон і режим дуже важливий таким дітям. Але я не можу вже впливати . Він мене не хоче слухати ’какая тебе разница когда я ложусь спать? это так не работает!’ Він не бачить проблеми..