Почекуха• 21 июня 2023
Лежу і плачу.
Поїхала з сім´єю на початку війни в Німеччину. Працюю зараз у школі,викладаю німецьку дітям біженців, мігрантів.
І ось взимку приїхала сім´я з 10 дітьми, належать до євангелістської церкви. Діти дуже хороші, виховані, грають на музичних інструментах. Приїхали саме сюди тому, що що тут брат батька з такою ж великою сім´єю. Ці приїхали ще в минулому навчальному році.
І от до чого я. Сьогодні у нас останній навчальний день. І ось ці дітки, які приїхали найпізніше, кажуть мені, що на початку серпня вони повертаються в Україну.
Запитую , чому так. Відповідають, що вдома краще, що хочуть додому, вся сім´я хоче.
Думала, можливо, їм погано в школі, і через те. Кажуть, що ні.
Ну я вирішила зателефонувати батьку, щоб з´ясувати у чому річ. Сказав, що він віруючий і молиться.І все підказує йому, що віні його сім´я має бути в Україні.
Мені душе шкода, серце рветься. Діти приїхали сюди дуже скромно одягнені. Старший хлопчик в дівчачих кросівках. Значить, не все так добре у них в матеріальному плані( приїхали з відносно спокійного регіону).
Однозначно, матеріально їм тут було б набагато краще. Але ось вони вирішили так.
В нас були діти, які поїхали. Але нікого мені не було так шкода, як цих дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
Тему створила , щоб поділитися. Ні в якому разі не засудити. І не хочу чути про багатодітні сім´ї щось погане. Я також маю трьох дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
Дама с собачкой• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Дуже смішно. Якщо вдосталь, то чому хлопець приїхав в дівчачих кросівках?
может ему они нравятся
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Чому гуманітарки, тут на кожного члена родини виплачується допомога. І за неї можна дозволити собі одягати дітей не в гуманітарку.
Ага, подруга живёт пол года в лагере инвалид и она и сын. На руки 150 евро. Вторая уже год под Гамбургом на двоих с ребенком 650 евро из которых почти сто идёт на проезд. Школа в другом городе. Очень можно много позволить... У ее семьи в Киеве доход был в два раза выше и сей час выше (муж работает) и свое жилье.
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А разве не должны там быть люди, которые бежали от войны, а не для улучшения своего материального положения? Потом кому реально нужна помощь, когда нет крыши над головой и в городе родном постоянно обстрелы- нет места, так как некоторые поехали, чтоб «матеріально їм тут було б набагато краще»
Мабуть автор приїхала як раз покращити мале матеріальне становище, то й не розуміє тих, для кого це не головне
АяВсёЗнаю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Я десь написала про те, що Україна недорозвинена? Для чого ви так.
Ви самі прекрасно знаєте, що Німеччина соціальна країна. І саме таким сім´ямв матеріальному плані краще тут.
Шо значить ’Ви самі прекрасно знаєте’? Шо за дешева маніпуляція? Не треба з нами розмовляти як з недорозвинутими, ви ж не на німецькому форумі.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Звідки ви знаєте? Де б їм було краще? Якби було краще - то б не повертались. Ну поїхали в паніці рік назад. Тепер вже все прорахували. І зрозуміли - що їм вдома краще.
Вони приїхали не рік тому, набагато пізніше.
Перловая Кашка• 21 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
так большинство ради этого и выехали. особенно из безопасных регионов.
Дама с собачкой• 21 июня 2023
так утомили эти беженцы, которые про Украину рассказывают как про беднейшие страны Африки(
как в люди вырвались и жизнь на 500 евро уже просто в кайф
АяВсёЗнаю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
бо захотів. не ваша справа.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляКаяспер
Своим купите, вы чего?
В моїх є. А як треба буде,то куплю.
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Такая социальная, что дети со скарлатиной без проблем ходят в школу и ждать прием педиатра несколько дней, узкий специалист и т.д. больше двух месяцев. Я, например, со своим диагнозом помру пока очередь дождусь....
Швидкоруч• 21 июня 2023
Коли люди перестануть вважати що матеріальне - це найлоговніше?
Невже жити потрібно тільки в своїй квартирі, наймати репетиторів і тягати по різних секціях щоб бути розвиненим? Я ніразу не релігійна людина, але ця родина, можливо, виховує та наповнює дітей краще аніж більшість з грошима та нерухомістю..
Ответ дляhrushyk
Я не знаю,що таке євангелістська церква,але якщо це пʼятидесятники чи баптисти то в мому селі це досить не бідні люди
Так,в них по 5,7 дітей,але всі понастроювали будинків,мають не дешеві авто,думаю все ок у них
Я з п´ятидесятницької церкви. В нас так як ви описуєте.
Пэрисхилтонша• 21 июня 2023
Люди хотят жить в своем доме, на своей земле, на своей родине. А не скитаться в поисках помощи.
И их пониманию. А вы нет, потому что у вас нет корне в Украине, у них есть
Пошаманю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Чому мені себе шкода?
Вы устали, стрессуете, нуждаетесь в поддержке
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляНаездница
Ага люди месяцами живут в лагерях с цыганами и прочими не самыми благополучным контингентом. Моя подруга уехала в феврале до сих пор в лагере, так как нет жилья. Хотя и она и сын инвалиды по зрению. Она слепая практически. На руки получают 150 евро вроде всего, типа из там кормят. Отличные условия..... Пытаются сами найти жилье. Так что вы очевидно троль.
А тут вже майже всі отримали квартири в новобудовах. Лише сім´ї, які приїхали нещодавно, живуть в гуртожитку.
Зразу, щоб попередити нетактовно питання, я живу в іншому місці і знімаю будинок.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляСарафанное радио
Лучше бы вы устроили детям пикник, поход на природу или в музей, чем рыдать
Ми ходили ці дні, з понеділка.
Синиця у спідниці• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Мені шкода, що діти не будуть мати там того, що мали б тут.
Щоб мали, щоб їм плювали у лице. Ви там завжди будете емігранти. Не тіште себе перспективами
Ядвига Юсьлегко• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Автор, люди якраз і повертаються в Україну, що в інших країнах не мають того, що мають в Україні. Що в тій Німеччині, крім новішого одягу вони отримали? Ні доступна медицина (лікують в основному нурофеном), ні освіта (про вищу освіту навіть не згадуємо) цим дітям в Німеччині не світить.
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Для вас важливий тільки матеріальний бік життя?
Ви самі звідки приїхали?
Не тільки. Але погодьтеся, матеріальне це важливо. Чому ж , якщо тема якась про мужчин, то треба , щоб зарплата була не менше 100 000. Ніхто не хоче заміж за бідного. І тут ви мені розпинаєтеся про матеріальне і нематеріальне.
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Кто получил подруга с 10 марта 22 и без жилья сначала поселили к немцам потом в дом престарелых и так з масса. Вторая пол года в лагере, какое все получили. То что предлагали убитая в хлам квартира, где поесть и надо делать ремонт. ... Это наверное новостроии верно?
Дама с собачкой• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
что значит получили квартиры. им их снимают за госсчет)
как только победа - все. на выход. а дома ни работы и неизвестно что с домом
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Їм в Німеччині видали двохповерховий будинок з земельною ділянкою у приватну власність?
Ще ні. Але їхні родичі живуть уже в хорошому будинку. Ті приїхали раніше.
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Тут где? Какой регион? Автор не сочиняйте байки. Эта семья которую вам жаль тоже получила дом вероятно целый? У меня по разным разъехались все без жилья по году!!!!
Перловая Кашка• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
А кем в Германии работали родители детей?
Почекуха
• 21 июня 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ви самі звідки приїхали?
Я з Києва. Залишила там дві квартири.