Почекуха• 21 июня 2023

Лежу і плачу.

Поїхала з сім´єю на початку війни в Німеччину. Працюю зараз у школі,викладаю німецьку дітям біженців, мігрантів.
І ось взимку приїхала сім´я з 10 дітьми, належать до євангелістської церкви. Діти дуже хороші, виховані, грають на музичних інструментах. Приїхали саме сюди тому, що що тут брат батька з такою ж великою сім´єю. Ці приїхали ще в минулому навчальному році.
І от до чого я. Сьогодні у нас останній навчальний день. І ось ці дітки, які приїхали найпізніше, кажуть мені, що на початку серпня вони повертаються в Україну.
Запитую , чому так. Відповідають, що вдома краще, що хочуть додому, вся сім´я хоче.
Думала, можливо, їм погано в школі, і через те. Кажуть, що ні.
Ну я вирішила зателефонувати батьку, щоб з´ясувати у чому річ. Сказав, що він віруючий і молиться.І все підказує йому, що віні його сім´я має бути в Україні.
Мені душе шкода, серце рветься. Діти приїхали сюди дуже скромно одягнені. Старший хлопчик в дівчачих кросівках. Значить, не все так добре у них в матеріальному плані( приїхали з відносно спокійного регіону).
Однозначно, матеріально їм тут було б набагато краще. Але ось вони вирішили так.
В нас були діти, які поїхали. Але нікого мені не було так шкода, як цих дітей.
Я дуже сподіваюся, що передумають.
Тему створила , щоб поділитися. Ні в якому разі не засудити. І не хочу чути про багатодітні сім´ї щось погане. Я також маю трьох дітей.
Тихомандражная• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Шкода дітей. Батько каже, що повертаються 100 відсотків.
А мати що каже?

автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автор, люди якраз і повертаються в Україну, що в інших країнах не мають того, що мають в Україні. Що в тій Німеччині, крім новішого одягу вони отримали? Ні доступна медицина (лікують в основному нурофеном), ні освіта (про вищу освіту навіть не згадуємо) цим дітям в Німеччині не світить.
Чому це не світить? Вивчають мову до b2чи С1 , і ще як світить.
Дама с собачкой• 21 июня 2023
Ответ дляХачапууури
А бог каже везти дітей у воюючу країну????? А якщо бог скаже спалити всіх дітей??
вы не поверите - не всех детей вывезли.
толпы детей гуляют. значит так много пришибленных родителей в стране.

и теперь на секунду представим что вывезли всех женщин и детей и что?
Лепешечка• 21 июня 2023
бред какой
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Я з Вами згодна. Але почитайте теми, як дівчата обирають собі чоловіків. Чому ніхто не хоче пов´язувати життя з хлопцем, який мало заробляє? Чому Ви в таких темах не пишете?
Вы уже нашли обеспеченного пенса в Германии? Трёх позади от кого попала судя по вашим текстам?
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Знаю сім*ю, де 10 дівчат, виїджали з дуже гарячої точки, приїхали і у дівчинки температура, їй погано, обстежили - рак крові, її дуже успішно пролікували, ця сім*я дуже бідна, там батько розлучився перед війною з дружиною, вона віруюча, як би лишились тут, то було б все печально, вони виїджали з Луганської обл, повертатися їм немає куди
Це зовсім не та ситуація, що в родині, яку описує автор
Тільки не про гроші• 21 июня 2023
Поехала в начале войны.
И уже учитель немецкого
Хм

Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
В мене було хороше матеріальне становище в Києві. Своє власне житло і не одне. А тут я мушу знімати за шалені гроші. Якраз моє матеріальне становище не покращилося.
То повертайтеся. Купа людей живе зараз в Києві.
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляНаездница
Кто получил подруга с 10 марта 22 и без жилья сначала поселили к немцам потом в дом престарелых и так з масса. Вторая пол года в лагере, какое все получили. То что предлагали убитая в хлам квартира, где поесть и надо делать ремонт. ... Это наверное новостроии верно?
Я ж не кажу, що у всіх містах так. Я також живу в старому будинку і плачу за нього зі своєї кишені, бо маю таку можливість. Але в місті, де я працюю, так.
Перловая Кашка• 21 июня 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Поехала в начале войны.
И уже учитель немецкого
Хм
Троль она обыкновенный
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Ага и на бюджет неграждане поступают верно?
Сама купляю квіти• 21 июня 2023
Мы впо с 14 года, денег лопатой не гребу, но могу позволить купить все новое, но при этом покупаю ребёнку часто в секе, потому что штаны выглядят нормально недели две. Ух, наверно нас тоже жалеют)))
Не надо совать нос туда, куда вас не звали. Счастье не в кроссовках, а реально в том, чтоб быть дома! Я несколько ко лет скулила ночами, хотела домой и ничего меня не радовало, пока не приобрела свой уголочек и теперь я дома.
Есть родня, выехали в Германию, хороший достаток был в Украине, вроде бы в их город и не прилетало, но в область постоянно. Да, страшновато. В итоге они там чахнут, реально((( не мое дело, тоже не лезу, но лучше б вернулись. Похудели от нервов, какой смысл такого спасения??
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляНаездница
Тут где? Какой регион? Автор не сочиняйте байки. Эта семья которую вам жаль тоже получила дом вероятно целый? У меня по разным разъехались все без жилья по году!!!!
Ні,ці ще не отримали, але їх родичі так.
Наездница• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Город вы не озвучили, ваша легенда вообще неправдоподобная. Не старайтесь не верю!!!!
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляНаездница
Ну так вы похоже от бедных родили трёх, а теперь помчали богатство искать в Германии, муж в курсе ваших планов или уже все пошел лесом, а вы кому то на шею пытаетесь сесть или уже сели?.
Думаю, він з ними поїхав, бо виїздний
Не худа ні разу• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Моя сім´я зі мною. Чому я маю стресувати?
Так вот и нам интересно.когда,Вы закончите писать ахинею и вырулите на настоящую цель темы? Давайте.скучно читать
Зубная фея• 21 июня 2023
Ответ дляХачапууури
Автор, эти религиозные семьи- это ужас, по сути , родители в секте, они не думают о благополучии своих детей, ему бог нашептал, он везет детей в воюющую страну, дена там, наверное, аообще права голоса не имеет. Жаль детей
100% и не дай Бог мальчику еще пожаловаться на эти самые девчачьи кроссоки. Вместо того, чтобы купить подходящие по полу, еще и накажут, типа надо думать о божественном, а не о материальном(( я бы не хотела родиться в такой семье.
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляПерловая Кашка
А яка? Невже це така таємниця?
Не хочу подробиць. І так багато інформації.
Тільки не про гроші• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Сколько вы учителем немецкого работаете? Больше года?

автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляПерловая Кашка
А кем в Германии работали родители детей?
Вони не працювали.
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляХачапууури
Ви при розумі?
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляДама с собачкой
что значит получили квартиры. им их снимают за госсчет)
как только победа - все. на выход. а дома ни работы и неизвестно что с домом
Багато хто вже працює, і оплачує за свої квартири самостійно.
АяВсёЗнаю• 21 июня 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Поехала в начале войны.
И уже учитель немецкого
Хм
Та беруть кого попало вчити наших дітей. Наших же не шкода. Ясно шо до вчителів німецьких дітей вимоги високі.
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
А ви як знаєте, що вона в тих темах не пише?
автор Почекуха • 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Всі отримали квартири у приватну власність?
Ні, не у приватну, але люди тут усе життя живуть у зйомних.
Бавовнятий Пупс• 21 июня 2023
З якого вони місця ?)
Обійміть їх за мене🙏🏻😘
Пошаманю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Да, не сходится. Что то придумали, или, что плачете, или, то что все у вас хорошо
Svitlo_• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
Ще ні. Але їхні родичі живуть уже в хорошому будинку. Ті приїхали раніше.
А в Україні 90% що в них двохповерховий будинок, за яким треба доглядати а не запустити.
Море_море_я_скучаю• 21 июня 2023
Ответ дляПочекуха
То так й кажіть, що для вашої родини це шанс залишитися у Німеччині. Збулася ваша мрія.
Але у інших людей мрії можуть бути інші. Не треба їм нав´язувати своє бачення світу.
Бавовнятий Пупс• 21 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Як член євангельської церкви скажу. Звісно для батька, як голови сім´ї найголовніше - що каже Бог. І для віруючих людей - не головне - матеріальний достаток. Я його прекрасно розумію. З духовної сторони їм краще вдома.
Дом там, де б Вони не були, бо Вони всі сімʼя)