Просто каралева• 23 июня 2023

Назвіть професії, які у вас викликають повагу

У мене діяльність в сфері права. Величезна відповідальність і постійне навчання. Ала в нашому суспільстві це не цінується. Кожен перукар, кожен майстер манікюру поводить себе вкрай пихато і зверхньо, ніби він цар в себе в салоні. Кожен клієнт ( майже кожен) намагається продавити свої умови і всім треба " прямо зараз" і ти заради нього повинен лопнути, но зараз зробити.
Вчора робить мені манікюр мій майстер, у нас своя розмова. Вклинюється інший майстер і криком до мене: А скільки вам років? Я кажу : Яка вам різниця? Всі затихли ( їй 20, мені під 40). І моя майстер не поставила на місце колегу, вони ж подружки між собою, на клієнта все рівно, головне відносини в колективі. Перед цим моя майстер запізнилася, бо хотіла перенести запис з 13 на 12, а я трубки не взяла, то вона взагалі вирішила, що я не прийду. Ні вибачень, нічого не послідувало.
У нас до когось ще є повага? Які професії ви поважаєте?
Таке враження, що кожен собі цар в голові. Без знань, без вищої освіти, всі дуже пихаті і горді собою стали.У вас є таке спостереження?