Сиджу тихенько• 27 июня 2023

Київ, Академмістечко, ви готуєте на воді з-під крану?

Я два роки тут живу і готую на цій воді, навіть чай / кава мають нормальний смак, без хлорки та інших присмаків. Але в бутлях вона жовтувата. Щоправда, в бюветі на районі теж якщо стоїть у бутлях, то жовтувата. Чи варто її нести на аналіз (і куди краще, якщо знаєте), продовжувати готувати чи припинити готувати?
Нічний дожор• 27 июня 2023
В мене фільтр-осмос
автор Сиджу тихенько • 27 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
В мене фільтр-осмос
А в мене жодного фільтра... Наскільки це небезпечно, цікаво
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Автор, ещё лет 17 назад выступал директор киевской станции аэрации и говорил о том,что вода в Киеве техническая и использовать ее для питья и приготовления пищи не рекомендуется.
автор Сиджу тихенько • 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Але 17 років тому вона вся була хлорована. Зараз її не хлорують.
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Просто подумайте о том, сколько лет трубам , по которым течет вода. Какие в них живут грибы и бактерии. Как через трещины в трубах смешивается то, что идёт в канализацию с тем,что идёт в вашу квартиру...
автор Сиджу тихенько • 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Але ж я обовʼязково кипʼячу
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Кто вам такое сказал? Ее продолжают хлорировать и не только. Вода без реагентов в водопроводе просто невозможна
автор Сиджу тихенько • 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Памʼятаю, що раніше вона смерділа хлоркою, а зараз ні. Може, інший хімікат?
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Але ж я обовʼязково кипʼячу
Кипяченые фекалии вас не смущают?
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Запах зависит от очень многих факторов. И то,что вы его не чувствуете не говорит о том,что воду не хлорируют. Это делают обязательно
Залетна Я тут• 27 июня 2023
Да, готовлю. Но все хочу покупать бутлями, все не придумаю куда их ставить((
Мудрецыха мира• 27 июня 2023
ні
Перша леді колгоспу• 27 июня 2023
Соседка)
В каком бювете берете воду? На Вернадского?
УраганнаЯ• 27 июня 2023
Ні, не готую. Замовляємо воду.
Мудрецыха мира• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
звичайно. хлорка- прошлый век. химикатов там до хрена.
автор Сиджу тихенько • 27 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Соседка)
Ухти, не знала, що там є) Ні, на Новобіличах біля АТБ, бо колись там жила. Але рідко, в основному ж з крану беру. Ви не готуєте з крану? Як вода з бювету на Вернадського?
Перша леді колгоспу• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Готую з крану. На Вернадського не сподобалась. Беру на розлив на доброхотова для пиття
автор Сиджу тихенько • 27 июня 2023
Ответ дляМудрецыха мира
І що тепер зі мною буде? Два роки пила Здоровʼя так собі
автор Сиджу тихенько • 27 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
На розлив на Доброхотова платно? Чи яка на розлив?
Тепличная• 27 июня 2023
Фильтр стоит , моем фрукты. Для питья и готовки берем на разлив
Перша леді колгоспу• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Так. Платно
Парасюха• 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Но она чистая визуально. Я еще ее могу пить так, очень вкусная
Воленс-неволенс• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Помрете обов´язково, років через 50-60. Купа киян п´є ту воду з народження і до старості і нічого, а ви від одного коменту помираєте вже. P.S. Це не означає, що вода хороша, але з нервами теж щось робіть
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Визуально чистоту воды нельзя определить
автор Сиджу тихенько • 27 июня 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
А мені здається, що всі кияни купують воду. Дивлюся на своїх сусідів - стоять черги, щоб купити воду на розлив у домашньому магазині
Муркамурковна• 27 июня 2023
хочете я вам сфотографую вхідний фільтр на воду??) в мене вхідний потім ще осмос?)
хочете бути шокованою?
Парасюха• 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
ну налейте воду с реки и посмотрите
автор Сиджу тихенько • 27 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
хочете бути шокованою?
Ні, дякую
Единая страна!• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Вы у себя одна, Ваше тело самая большая Ваша ценность. И Вы так беспечно ставите на себе эксперименты?
Ну хоть фильтр-кувшинчик поставьте, совсем недорого получится, гривен 100 в месяц.
Читаю по вечерам• 27 июня 2023
Сестра в Наддніпрянщині, останнім часом перестала готувати, всю грязь змило тепер(
У вас в ’київському морі’ теж ще з чорнобиля радіація і просто грязь звичайна навіть без прориву є і немало