Сиджу тихенько• 27 июня 2023
Київ, Академмістечко, ви готуєте на воді з-під крану?
Я два роки тут живу і готую на цій воді, навіть чай / кава мають нормальний смак, без хлорки та інших присмаків. Але в бутлях вона жовтувата. Щоправда, в бюветі на районі теж якщо стоїть у бутлях, то жовтувата. Чи варто її нести на аналіз (і куди краще, якщо знаєте), продовжувати готувати чи припинити готувати?
Сиджу тихенько
• 27 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
В мене фільтр-осмос
А в мене жодного фільтра... Наскільки це небезпечно, цікаво
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Автор, ещё лет 17 назад выступал директор киевской станции аэрации и говорил о том,что вода в Киеве техническая и использовать ее для питья и приготовления пищи не рекомендуется.
Сиджу тихенько
• 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Але 17 років тому вона вся була хлорована. Зараз її не хлорують.
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Просто подумайте о том, сколько лет трубам , по которым течет вода. Какие в них живут грибы и бактерии. Как через трещины в трубах смешивается то, что идёт в канализацию с тем,что идёт в вашу квартиру...
Сиджу тихенько
• 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Але ж я обовʼязково кипʼячу
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Кто вам такое сказал? Ее продолжают хлорировать и не только. Вода без реагентов в водопроводе просто невозможна
Сиджу тихенько
• 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Памʼятаю, що раніше вона смерділа хлоркою, а зараз ні. Може, інший хімікат?
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Але ж я обовʼязково кипʼячу
Кипяченые фекалии вас не смущают?
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Запах зависит от очень многих факторов. И то,что вы его не чувствуете не говорит о том,что воду не хлорируют. Это делают обязательно
Залетна Я тут• 27 июня 2023
Да, готовлю. Но все хочу покупать бутлями, все не придумаю куда их ставить((
Мудрецыха мира• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
звичайно. хлорка- прошлый век. химикатов там до хрена.
Сиджу тихенько
• 27 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Соседка)
В каком бювете берете воду? На Вернадского?
Ухти, не знала, що там є) Ні, на Новобіличах біля АТБ, бо колись там жила. Але рідко, в основному ж з крану беру. Ви не готуєте з крану? Як вода з бювету на Вернадського?
Перша леді колгоспу• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Готую з крану. На Вернадського не сподобалась. Беру на розлив на доброхотова для пиття
Сиджу тихенько
• 27 июня 2023
Ответ дляМудрецыха мира
І що тепер зі мною буде? Два роки пила
Здоровʼя так собі
Сиджу тихенько
• 27 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
На розлив на Доброхотова платно? Чи яка на розлив?
Перша леді колгоспу• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Так. Платно
Парасюха• 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Но она чистая визуально. Я еще ее могу пить так, очень вкусная
Воленс-неволенс• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
І що тепер зі мною буде? Два роки пила
Здоровʼя так собі
Помрете обов´язково, років через 50-60. Купа киян п´є ту воду з народження і до старості і нічого, а ви від одного коменту помираєте вже. P.S. Це не означає, що вода хороша, але з нервами теж щось робіть
Леди_на_драндулете• 27 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Визуально чистоту воды нельзя определить
Сиджу тихенько
• 27 июня 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
А мені здається, що всі кияни купують воду. Дивлюся на своїх сусідів - стоять черги, щоб купити воду на розлив у домашньому магазині
Муркамурковна• 27 июня 2023
хочете я вам сфотографую вхідний фільтр на воду??) в мене вхідний потім ще осмос?)
хочете бути шокованою?
Парасюха• 27 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
ну налейте воду с реки и посмотрите
Сиджу тихенько
• 27 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
хочете бути шокованою?
Ні, дякую
Единая страна!• 27 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Вы у себя одна, Ваше тело самая большая Ваша ценность. И Вы так беспечно ставите на себе эксперименты?
Ну хоть фильтр-кувшинчик поставьте, совсем недорого получится, гривен 100 в месяц.
Читаю по вечерам• 27 июня 2023
Сестра в Наддніпрянщині, останнім часом перестала готувати, всю грязь змило тепер(
У вас в ’київському морі’ теж ще з чорнобиля радіація і просто грязь звичайна навіть без прориву є і немало