БезникаяЯ• 30 июня 2023
Репетитор или учитель английского онлайн
Девочки привет
Порекомендуйте пожалуйста репетитора по Английскому языку , преподавателя или школу. Нужно мне и дочке 13 лет
Сколько +- за урок берут?
Зам. зав. Анонима• 30 июня 2023
Добрый день, откройтесь, напишу в личку контакты отличного репетитора. По цене сейчас не знаю, занимались раньше.
Вірші на замовлення• 30 июня 2023
300-350 60 хвилин. Перший урок має бути тестовим, можливо, безкоштовним чи за меншу вартість. Я теж займаюсь ондайн англійською. Якщо що, пишіть.
Бодіпозітівна• 30 июня 2023
У мене є супер репетитор. Можу порадити.
В обмін прошу репетитора по фізиці))
Бодіпозітівна• 30 июня 2023
Ответ дляВаля-ля
І мені напишіть!) але по фізиці, на жаль, не підкажу
Пишу, без проблем.
Сподіваюсь все ж таки може хтось поділиться контактами репетитора по фізиці))
Ответ дляБодіпозітівна
Пишу, без проблем.
Вітаю! Знаю чудового репетитора фізики (всі класи, ЗНО, НМТ, ВНЗ), декілька років навчаємось з нею .
Рекомендую 097148 11 25 Марія Володимирівна
ось є ще посилання
Бодіпозітівна• 30 июня 2023
Ответ дляMerie_25
ось є ще посилання
Дуже дякую!!!
Оленка Киць• 03 июля 2023
Я можу дати сайт з репетиторами це він, ціни там приблизно 240-300 грн за 60 хвилин