Олена Oza• 04 июля 2023

русня вкрала нашу дитину і гвалтували у військовій частині

В закритих чатах русні знайшли інформацію, що русня викрала 7-ми класницю. Її знайшли згодом в одній з військових частин, де її регулярно ґвалтували

Вся кінчена русня має здохнути.
svetlapanna• 05 июля 2023
Ответ дляebbi
Вони вже прокляті.Вони ще 1917 не відпрацювали,а знов по повній заробили.росія ще захлинеться кров’ю вбитих нею людей.І не тільки в Україні
Хіба тільки з 2017? Де договірякий Богдан хмельницький уклав? Переяславська Рада- його знищили.. навіщо? Щоб показати вЯлічіє московіто-монгольскої орди? Кріпацтво, де українців, гірше, ніж свиней. на ринку продали і ще тоді цивілізована Європа мовчала.. кріпацтво. рекрутство на 25 років.. Фінни змогли відділитися, а українцям не повезло.. ... Січ , яку німкеня катька розігнала, за те, що українці мужньо відвойували землю в турків..А ще після 17.. Розстріляли київських студентів. в моєї бабусі брат там загинув. студент - медик.В радянщину не можна було про те казати, але.. Память не зтерти.. Більше трьохсот років терпимо ту наволоч і ніяк не вирвемо зі своїх територій..
Сирію розтрощили, одне наволоч мені в перші дні війни в телеграм писало, що воно мріє кожного украінця вбити, бо нацизм йомк нєпіємлім..Я прагну, щоб їх не існувало!! Іх не повинно бути на землі ,,,Хай вони втопляться всі, і хай не буде продовження кацапської орди в світі.
svetlapanna• 05 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Потом венедиктов будет заламывать руки.как про понаехавшее в Крым дерьмо ’так а с людьми то что делать.которые переехали жить и обосновались?’))
Мысль о поджопу к родным березкам как-то не возникает у типа ’порядочных людей ’)
у сибір і нах.....Вони не знали. що Крим то анексована (вкрадена підло) територія???
Русские- незнание законов не освобождает от ответственности. Нанах, як Ваньок пише))))Або за рускім корабльом
Ирина_Б_• 11 июля 2023
где пруфы?