Олена Oza• 04 июля 2023

русня вкрала нашу дитину і гвалтували у військовій частині

В закритих чатах русні знайшли інформацію, що русня викрала 7-ми класницю. Її знайшли згодом в одній з військових частин, де її регулярно ґвалтували

Вся кінчена русня має здохнути.
Seehund• 04 июля 2023
Ответ дляІринка Українка
а вы все время в городе были, пока бои были?
Да.
svetlapanna• 04 июля 2023
Ответ дляIn limbo
Де там кпсс2017, мангуст і елла, які стверджують, що в окупації не життя, а казка, а всі ці жахи то наша пропаганда?
ЇХ туди треба. хоча може, для кого згвалтування то насильницво, а деяким невсьотакоднаЗанчнА
Seehund• 04 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Ой вы не читали мариупольский чат, сепары орут сама виновата - юбка короткая была...
Ирина-bbd0• 04 июля 2023
Сюда же. Может пригодиться для истории при общении
Mira29-c3c3• 04 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Пам´ятаю цю тему.Форум ними ’кишить´.
Ирина-bbd0• 04 июля 2023
Ответ дляSeehund
Ну так это яснопонятно. Тут вон Прервана писала не нужно было украинцам великого медведя русскага палкой тыкать. Сами виноваты .
Ирина-bbd0• 04 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Пам´ятаю цю тему.Форум ними ’кишить´.
Причём командами очень смелые. Коллективные балуты
eka0904• 04 июля 2023
Я сьогодні бачила в телеграмі звернення їх місцевого блогера про цю дівчину. То він казав, що її збили військовий на вантажівці, злякався, забрав тіло у багажник та викинув десь у безлюдне місце. Не знаю на скільки це правда. А ще всіх попередив, щоб не скидали ніякої грошової допомоги родині, вони категорично відмовились. Всі збори грошей мов це аферисти
Filomena• 04 июля 2023
Ответ дляeka0904
Це офіційна версія.
Місцевий блогер-цим все сказано(
Mira29-c3c3• 04 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
З нещодавнього.
Filomena• 04 июля 2023
Взагалі дивно, що ця історія випливла в ЗМІ.
Там постійно писали про напади на жінок.
А тут прям офіційні заяви і ніби як визнання.
Прямо не схоже.
Ирина-bbd0• 04 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
З нещодавнього.
Точно. Не заскринила .там этого дерьма была полная тема.
ebbi• 04 июля 2023
Ця смердюча країна не може пробивати дно-там його немає.Суцільна прірва із лайна.Вони здохнуть,обов’язково здохнуть.Земля рано чи пізно,але знищує все,що несе негативну енергію і загрожує її існуванню.
Filomena• 04 июля 2023
Там у них свій ще треш з побиттям опозиційних журналістів.
Кадирки побили.
Пережовують потихеньку.
1984 в 2023му
Семицветка• 04 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А на порадниці матрьошки пишуть що в окупації нічого страшного немає.
Это потому, что они там не были. А если бы им в квартиру прилетело с другого конца города, когда ’ребята’ пьяные развлекаются, они бы по другому заговорили. У нас так соседей убило.
Liebelebenn• 04 июля 2023
Ответ дляSeehund
После оккупации, в конце мая. У меня как раз девочка - подросток. Носила все время одежду старшего брата, если выходила со мной на улицу.
Нічого не змінилося....моя бабуся 28 р-н з сестрою на рік старшою сиділи більше 3х місяців в ямі заховані, бо ’наші’ коли йшли ’паскудили’ всіх дівчаток. Читала спогади німецької жінки 45го, дівчаток стригли, вдягали одяг братів, бо гвалтували всіх, навіть 10 річних
Семицветка• 04 июля 2023
Интересно, какое чучело мне поставило дизлайки на пост о том, что девочка сошла с ума после изнасилования с оккупации?
eka0904• 04 июля 2023
Ответ дляFilomena
Це офіційна версія.
Місцевий блогер-цим все сказано(
Не стверджую, але ж не всі там такі прям ждуни та поціновувачі русцкого міра залишилися
Filomena• 04 июля 2023
Ответ дляebbi
І саме цікаве, що вистачає ж готових надати послуги.
Але видно то не таке задоволення(
LidiyaZi• 04 июля 2023
Воно ж не запам´ятається так. От би значок якийсь на аватарку щоб адміни розробили для всіх, хто вже виявив себе як поціновувача русні. Щоб одразу розумів хто перед тобою...
Filomena• 04 июля 2023
Ответ дляeka0904
Зрозуміло ж що він не може відкрито писати те, що не відповідає політиці партії. Що б там не було.
Mira29-c3c3• 04 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Оте чучело ,яке і пише, що то не окупація,а рай на землі .
Seehund• 04 июля 2023
Ответ дляLiebelebenn
В древности тоже захваченные города отдавали на разграбление и жителей на поругание. Люди не меняются
Ирина-bbd0• 04 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
’Наговариваете Вы на нашу семью.Глеб Егорович’(с)
Мда уж....вопрос как форум украинский терпит всё это
Liebelebenn• 04 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Може він не такий то вже й український?
eka0904• 04 июля 2023
Ответ дляFilomena
Кадирки побили.
Пережовують потихеньку.
1984 в 2023му
Я сьогодні теж підофігіла від цієї інфи. Це якісь треш. Що саме звинувачення та вирок матері правозахисників-активістів, що публічне покарання журналістів. Зате женькі недобахмутському простили збитки у розмірі 90 млн. фублів, вернули його налік, який конфіскували при обшуках в офісі. Йому ж простили смерті їх руснявих військових. Якась недострана абсурду із задзеркалля
marydgayne• 04 июля 2023
Ответ дляelena.yarik
Схожа наче на цю дівчину
это она и есть((
marydgayne• 04 июля 2023
автор, а как вы попали в закрытые чаты русни??? зачем обсмактывать это горе???
Mira29-c3c3• 04 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Цікаве запитання....
Семицветка• 04 июля 2023
Ответ дляLiebelebenn
Може він не такий то вже й український?
Уже, скорее всего, да. Открыли регистрацию на мобильные номера других стран. Раньше было можно только на украинский номер зарегистрировать аккаунт.