Обстановщица• 04 июля 2023
Как сварить суп с фрикадельками
Ответ дляИз Кукуева я
У травні-червні молода, тому.
Супер. Основа то й основа. І що? Це якийсь канон? Правило? Це якась користь організму? Якась добра порада? Нініні! Просто ваш вибір, який нікого крім вас не особливо турбує, бо кожному своє і це на предмет суперечок, тому не розумію нащо їх ви тут розводите.)))
Тут за суп з фрикадельками махач і страшні очі з дизлайками, що канонічний той суп без картоплі.
Ні, не канон, я ж такого і не писала) Супи можуть бути як з картоплею, так і без, Ви образилися за дизлайк? Ну це суто стосовно користі картоплі, а так я не проти Вашої думки.
Из Кукуева я• 04 июля 2023
Ответ дляЧаюри
Я і не помітила той дизлайк, аби інша порадниця за нього не написала)
Я нормально ставлюся (мені фіолетово)) до харчових вподобань інших людей, якщо мова не йде про канібалізм 😂
Але мене реально здивувала кількість хейтерів мого комента, що суп з фрикадельками готують без картоплі за класичним рецептом і що картопля - це класика більш дешевого, спрощеного і «ситнішого» варіанту цього супу).
Ответ дляИз Кукуева я
Готують. Сотні жінок. Картопля не основа кухні. І до речі більшає таких родин, тенденція шириться через низьку користь картоплі.
У колі моїх подруг (у всіх діти) сім‘ї за зиму не з‘їдають одного 20-кілограмового мішка картоплі. І моя сім‘я не з‘їдає🫢 Ми постійно, коли мова заходить за «другий хліб» жартуємо, що в нас то «приправа», а «другий хліб» - сезонні овочі. Осінь зима це гарбуз, бобові, весна - нут, молоді овочі.
Картопля найактивніше споживається у травні-червні. І ще тиждень перших листопадових холодів, коли її хочеться печеної з капустою квашеною та оселедцем 😂 і все.
Це класно що маєте такі корисні для здоров´я харчові вподобання, але для мене це щось неймовірне
Всі кого знаю вживають картоплю дуже часто, всі перші страви тільки з картоплею.
Я стараюсь не зловживати, але той самий суп без картоплі не досить ситний та смачний.
Ответ дляМатусік
От в атб продають суміш овочеву мексиканську, то смачно її зварити на суп і забовтати яйцем, без підсмажки, без картоплі смакота.
Ответ дляЧаюри
В якості гарніра люблю таке, в якості супа ні.
В сім´ї точно ніхто не буде їсти, я навіть не знаю когось, хто їв би по власній волі, не заради дієти)
Але дійсно круто коли люди виводять з раціону випічку, картоплю, цукор
Ответ дляМатусік
Можна якраз фрикадельки додати, тоді взагалі смачно, але ми і так любимо) Ну а от домашня локшина з куркою, ситна теж без картоплі, просто курка, бульйон і локшина. Я правда давно домашню не готувала, лінюся.
Стебель березы• 05 июля 2023
Ответ дляосень харашо
я з Молдови привезла рецепт їхнього культового супу зами, а ще продукти для його приготування - борш (квас з висівок), любисток. тепер це улюблена страва.
привезла і подрузі. рецепт переказала. вона зварила. за рецептом. наперла туди картоплі, бо ’я прівикла’. блін...
а потім каже, а чого твоя зама смачніша?
а того
Из Молдовы это откуда,от родственников,их соседей и села где все так варят,из ресторана ,где понравилось,в книге прочитали?
Нет никаких аутентичных рецептов. Если автору не нравится картошка в супе,она ее не положит. Что за странный спор вообще.
Стебель березы• 05 июля 2023
Ответ дляЧаюри
Забовтати яйцем звучит ужасно)).
осень харашо• 05 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
это культовое блюдо, которое готовят в каждом доме, в каждом ресторане. аутентичный рецепт - есть. и картофеля в нем - нет.
некоторые источники даже акцентируют на этом внимание: не кладите картофель!!
Из Кукуева я• 05 июля 2023
Ответ дляМатусік
Зробіть борщ з бобовими у більшій ік зазвичай кількості і трохи розтовчіть коли звариться. В кубиками покришіть корінь пастернаку чи петрушки. Ніхто й не здогадається, що картоплі немає. Насипатимуть аж за вухами ляскотітиме)
Конкретно у мрій родині картоплі мало споживається не через дієти, а тому, що несмачно як вона є всюди. Ми не любимо картоплю аж настільки, щоб додавати її аби куди і їсти щодня. Рис теж крохмалистий, до прикладу. Але його ми споживаємо набагато більше:різотто, сач, рисова запіканка, молочна каша. А картоплю рідко і нк у всякому супі вона доречна. Хоча картопляний супчик дуже смачний у холодну пору року.
Из Кукуева я• 05 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Забовтати яйцем звучит ужасно)).
Удалено администрацией...
Стебель березы• 05 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Удалено администрацией...
Из Кукуева я• 05 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Стебель березы• 05 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Удалено администрацией...
Из Кукуева я• 05 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Стебель березы• 05 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Удалено администрацией...
Смотря на вас это очень хорошо понимаешь
Из Кукуева я• 05 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Ответ дляИз Кукуева я
Я й не проти, але в мене точно помітять і точно їсти не будуть
І картоплю не всяку їсти будуть, я на на перше один сорт, на пюре, картопляники вже іншу використовую.
Такі харчові вподобання
Из Кукуева я• 05 июля 2023
Ответ дляМатусік
Такі харчові вподобання
Це чудово, що маємо змогу любити й обирати різне. А не «99 страв з картоплі», як у 90-х багатьом приходилося викручуватися! Класно, що зараз не так.
Обстановщица
• 05 июля 2023
Девочки,сварила суп,очень вкусный.Всем спасибо за советы пр приготовлению супчика.