Сама вумна тутички• 05 июля 2023

Сучані бабусі більш егоїстичні по відношенню до онуків?

Мати 3 роки насідала, вимагала онуків. "Хочу онуків!" "Коли вже онуки?!" "Помру так і онуків не дочекаюсь!". А коли пояснували, що ще зараз не готові, не так стабільно в житті. То у відповідь куча аргументів, що буде максимальна підтримка і допомога по всім параметрам. Дайте тіки онуків!!!

І от що зараз..

Приходить мати, дарує малому якусь дитячу побрикушку. Я думаю - поки є можливість, збігаю швиденьку куплю продуктів необхідних. А мати вже підривається: "- Ой, ти куди? Почекай, разом через 20 хвилин і підемо." І це так завжди, приходить, за годину втомлюється від малого і різко щось вигадує, щоб швиденько здриснути додому. То голова, то давлєніє, то магнитні бурі, то Меркурій в Урані.

Або коли ми до неї привеземо, бо вона наполягає сама, що онук росте, а вона цього не бачить! І через 2 дні дзвоне, оре, яка вона втомлена і в неї ще куча справ. І шо їй треба і в совбез, і в пенсійне, і куди завгодно. Усіляке таке накидує, аби забрали онука.

Авжеж, я не вимагаю від неї стільки уваги, але нашо було отак насідати і вередувати "помру і онуків не побачу!!!". А потім тікає через годину, не хватає терпіння навіть посидіти з малим розмалювку зафарбувати.

По лінії чоловіка та сама історія з бабусею. Приїде, якусь погрємушку подарить, чай поп´є, в кімнаті з онуком поактивнічає хвилин 30. А потім тихенько і коварно підсуне йому планшета, і сама поряд сидить, щось там в ТікТоці приколи гортає. І я, користуючись цим часом, хочу збігати продуктів купити. Відчиняю двері, а свекруха вже переді мною як мильна прослизає: "Ой, разом підемо! Чого ж я сидітиму?! Мені теж треба на базар ще встигнути."

От шо це таке?

Оце покоління 60-70 року , якісь такі безвідповідальні та егоістичні бабусі, які не можуть себе трохи пересилити заради онуків! Багато такого і в знайомих помічаю, не всі, але ж є така якась тенденція.

От моя бабуся була зовсім інша, вона 37-го року народження, у якої дитинства взагалі не було, часи такі. Так вона мене не відпускала від себе, хоча я була тим ще подарунком А вона мене всюди брала з собою. І в совбез, і в пенсійний, і будь де, всюди я тяглась за нею. Жодної гойдалки та дитячого майданчика не пропустимо по дорозі. І її це ніяк не обтяжувалоі, а навпаки, вона зі мною забувала про свій вік! Їй по щирому було цікаво зі мною, а не вимушено.

Хоча купу аргументів мала, щоб не возитися зі мною, бо здоров´я значно гірше було ніж у цих бєзмятєжних 60-70тниць!!! Які безвідповідальні та егоістичні, тікают від онуків або коварно підсовують їм планшети переключаючи з себе фокус уваги!!! І самі в телефоні ховаються, грають в оці свої кольорові кульки-шаріки-алмазіки і при тому вередують і вимагають онуків, бо не уявляють себе на цьому світі без них і часу проведеного з ними!!!

Чому такі бабусі пішли?
Результат:
вже голосів: 398
294 (73.87%) Так, є така тенденція
43 (10.8%) Ні, у нас така бабуся
38 (9.55%) А я самотня-безтурбтня
23 (5.78%) Внуки в планшеті, я в алмазіки
Не боюся осуду• 05 июля 2023
Чого це ми сучані?
irinka_kyiv• 05 июля 2023
Ответ дляКриниця щастя
Не знаю, мої в Києві, садочок працює жо 19.00,примєрна, запахана мати забирає о 17.00.
До 19 зазвичай працює одна збірна група. Якби ви знали, як майже всі вихователі травлять батьків, які забирають дітей після 17, просто ненавидять
Гигиенишвили• 05 июля 2023
У меня мама и свекровь в 60х родились, моей мамы не было рядом когда я родила, приехала только около 2 ребенкиных лет, свекровь не помогала, но мы никогда и не просили. Всегда с мужем считали, что у мам не так много времени осталось для себя.

Моя мама как приехала начала сразу помогать с ребенком, сама предлагала. Свекровь, глядя на это, тоже начала брать сына к себе очень часто. Сейчас сыну 10 лет и время, которое ему было бы интересно провести с бабушкой, уже закончилось

Вспоминая свою бабушку, могу сказать, что она вообще не выявляла желания побыть с нами (своими внуками), вечно были отмазки. Брала нас только на несколько часов, если ее подружки должны были прийти, чтобы похвастать. Вот эту песню про побыть с внуками она начала петь, когда мы с сестрой уже подросли (начиная лет с 9), тогда нам уже было не интересно проводить время с бабушкой.
ХаДиДиШь• 05 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
У мене немає онуків, але я й не нянчилась би, бо не люблю маленьких дітей. Як би це не звучало. Розумію, що для когось вони няшні, але мене вони втомлюють. Мені цікаво спілкуватися з дітьми 5+. З ними складно, але вони вже мислячі і з ними можна домовитись. Мабуть, я буду жахлива бабуся...
Я з Вами)
Коханозадовільна• 05 июля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Я з Вами)
)))
irinka_kyiv• 05 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Что ’так происходит ’ ? Дочке 25 , я к ней не пристаю с замужеством и внуками . Это ее личное дело . Галочки мне по цимбалам , присматривать за мной в старости тоже не нужно - я не собачка и не попугайчик , чтобы за мной присматривать .

Ну , с подругами - бабушками 50+ имеем много разнообразных тем для общения помимо внуков .
Оце чудовий підхід. Нормальні, цивілізовані стосунки без токсичних маніпуляцій.
Єдине-не зарікайтеся щодо стану здоров´я, таке не передбачиш і добре, коли поряд є рідна людина, щоб допомогти
Шаманю второпях• 05 июля 2023
Ответ дляSolnet
І я про те
Завтра не дай Боже їх не стане. І хто буде винен, що не допомогають?
І розуміти треба, що в 70 років за дитиною малою бігати вже важко
В 70 бабуся вже просить, щоб за нею побігали. Але коли дитині було 2-5 років, а бабусі 60 +/- , то вона не мала бажання з ним особо часу проводити. Тепер внук до бабусі не хоче їхати.
Solnet• 05 июля 2023
Ответ дляПросто каралева
Ну це вже крайнощі. Але ж самі розумієте, різниця в віці також має значення
Моєму старшому сину 20
Я народила його у 24
Так, мама була жива та допомогала. Але це було не кожен день і не я на манікюр і з подружками гуляти, а ти з дитиною
Це були дійсно поважні причини. Один раз захворіла, а ми на весілля збиралися. Домовилися, що мама з дитиною буде. Захворіла. Все. Ну що. Попередили молодят, що не виходить. Поїхали на церемонію , привітали та додому. Все. Ніяких образ і ви мені винні, ви ж обіцяли.
Було, що казала: вибачте, не можу ми до лчді Жори на ювілей.
допомагають - це приємний бонус, а не обовʼязок бабусь та дідусів
irinka_kyiv• 05 июля 2023
Ответ дляКриниця щастя
Розуміючи, що стандарти доглядання та вимоги сучасних батьків зараз набагато вищі, аніж в моєї мами та якби тут не заперечували любов до онуків, краще я буду рідкою бабусею-святом із повним залученням до онуки в ці дні. Бо наврядчи, якщо онука зламає дві руки одразу, бо з даху в гору піска стрибане, а я їі одвезу у лікарню лише через день, або наїсться якоїсь холери з колгоспного поля та підхопить дезентерію, діти будуть мені вдячні. І це тільки два епізоди ’догляду’ моєї бабусі, а в селі вважалось це нормою, головне, щоб поїли.
Повне залучення у дні-свята - це теж дуже круто. Наскільки я зрозуміла, у автора бабусь онуки дратують, і саме таке ставлення засуджують форумчанки
Оксана_12• 05 июля 2023
Ответ дляМилкиМой
Хорошие традиции, кстати. И нормально там мамы и папы взращивают детей. Самостоятельно. И общаются семьи, и проводят время. И не исходятся возмущениями, что свекровь или мать отказалась сидеть с внуками и заменить молодую и желающую развлечений и отдыха мать лет так на 10.
Але від дітей теж нічого не чекають. Як і від онуків. Що заробив - тис і радий. У нас чомусь трохи інакше. Чи я помиляюсь?
Каляка маляка• 05 июля 2023
Вы привыкли, что вас кто-то нянчил, думали и с вашими детьми так будет. Мама ваша привыкла , что вас кто-то нянчил, думала и с внуками так будет. Всё логично
Просто каралева• 05 июля 2023
Ответ дляSolnet
Моєму старшому сину 20
Я народила його у 24
Звісно. Ніхто ж не сперечається.
Тільки ж потім від онуків не треба чекати вдячності і тепла.
Тут вже дівчата про це багато разів написали
Оксана_12• 05 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
А Ви народили тільки із цих підстав? По іному би не народжували?
Ще, мабуть, дуже молодв. Не знає, що триндітм і робити - різні речі. Так, багато хто сподівається, що люди виконуватимуть свої обіцянки. Особливо найближчі люди
irinka_kyiv• 05 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
И то правда. Я уже не единожды слышала от подростков, что ’дети это зло, зачем они нужны, жить нужно для себя’. Надеюсь это юношеский максимализм в них играет, иначе дело плохо
Думаю, що у великій мірі максималізм. Я у підлітковому віці взагалі дітей не хотіла, від думки про процес зачаття аж пересіпувало 😄
Solnet• 05 июля 2023
Ответ дляОксана_12
У нас вважається, що тягни тих дітей до їх пенсії
Квартири купи, ремонт зроби, меблі постав, гроші ще давай. І з онуками сиди. Всьо. Яке своє життя? Який чоловік у 50 років? Яка робота? Все для діточок та онуків
Тирамісу на терасі• 05 июля 2023
Ответ дляirinka_kyiv
Ну может они так показывают страх первого секса, очень может быть, да))
Оксана_12• 05 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Та да)))) У нашего поколения не жизнь а малина. Приходишь на лёгкую работу и бабло само с неба сыплется в перерывах между маникюрами. А война, вообще херня. Главное бабушек с дедушками внуками не напрягать, только деньги и продукты привозить
Ви справді вважаєте, що притомна мати довірить свою дитину такій... бабусі??? Живіть спокійно. Вас до дитини на гарматний постріл жодна нормальна не підпустить
Петриківна• 05 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Думає що коли коли рідні кажуть, то вони триндіти не будуть, бо це ж мама.
оксюморон• 05 июля 2023
Мій чоловік і його брат все літо, канікули сиділи в селі в бабусі і дідуся.
Їх мама і тато спихали дітей постійно.
Своїх же внуків не беруть.
Але я стараюсь не накручувати себе і не псувати стосунки.
оксюморон• 05 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Егоїстичні переважно ті (звісно не всі) кому допомагали з дітьми. От вони звикли, що завжди вільні і не хочуть паритись і напрягатися. Мені стали допомагать, коли я пристидила, що я постійно по бабусям , сусідам була все дитинство :)) сестра повністю на мені була щ дитинства. Час віддавать борги
Точно)
Ноунэйм• 05 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Головне чтоб мати була притомна, бо ви мені здається трохи заплутались 😁
Веселуха Муха• 05 июля 2023
Немає онуків і не хочу. В мене ще дитина мала.
Оксана_12• 05 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Та як сина виховали. - таку і матимете. Хоча, кажуть, що хлопчик шукає схожу на маму.
Ноунэйм• 05 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Оксаночка, попейте водички, успокойтесь))))
оксюморон• 05 июля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Подождите .. вам дали образование , вы вышли замуж, дети ваши
бабушки причем ?
Вы с ними договаривались ? ..они и видят внуков, вы от них что хотите
Тут обідно тим, хто сидів усе літо в бабусі, поки батьки ’відновлювалися від дітей’, а тепер зі своїми внуками не допомагають
Щас ухожу• 05 июля 2023
Я за то шо народжують не для ьабусь. Однозначно
Але у нас золота бабуля- не то слово
Діти обожнюють і вона дітей
Я дякую Богу за маму щодня
Живемо разом- свого часу добудувалися, 2 входи, суміжні будинки. Я щаслива, що колись саме так вирішили
Ніколи мені ніхто не відмовляв, навпаки, мама сама просилася побути з дітьми. Зараз літо- вони більше у неї.
Саме така ’класична’ бабуся- з пиріжками, казками, розповідями і малиновим варенням))
Моя мама з 57 року
Але і в її віці є різні бабусі
Памятаю вона прийшла в шоці зі свого дня народження святкувала з подругами, і довго не могла оговтатися- їй подруга побажала щоб ми вже швидше виїхали. Вона не розуміла, ніколи не хотіла жити сама. В неї в сім´ї було 5 дітей, всі менші, потім вийшла заміж, нас 4 в сім´ї, каже- ніколи не була сама.
Ми як десь їдемо на довше- зустрічає просто зі сльозами на очах, каже не знає де себе подіти, бо їй тихо і сумно.
мама тримає кіз, діти бігають до неї молоко пити. І донька менша в 2 класі ось у школі писала про ’мою сім´ю’ там були всі ми і бабуся з дідусем.
А ще маю свекруху- година їзди- в передмісті- там зовсім інша історія. Вона спочатку щебече невимовно- ви ж мої золотенькі, дорогенькі , їдьте до бабусі на канікули- ітд
А за годину- вже з рушником на голові- бо в неї від шуму тиск
І її я розумію- вона все життя сама
Ноунэйм• 05 июля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А зачем матери .. облегчать жизнь взрослой дочери , которой все дали для старта ?
Она самостоятельно замуж вышла , не спрашивала разрешения и т д. Далее ее самостоятельная взрослая жизнь .
Вы хоть дочь свою любите? Потому что всё, что вы пишете звучит как ’18 лет исполнилось - или нахер’
Яжбоматуся• 05 июля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Ребенок родителей.
Бабушка НИЧЕГО НЕ ДОЛЖНА ВАМ И ВАШЕМУ РЕБЕНКУ.
Сейчас у бабушек есть чем в жизни заниматься,а раньше пенсия и дома сидеть.
Только как слягут, почему- то о детях и внуках вспоминают.
Яжбоматуся• 05 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Де написано, що я цього вимагаю? Я лише кажу про те, що вона обіцяла це в якості переконливих аргументів, що все буде! Якщо буде якась скрута чи важкі часи! Ти головне, онуків народи!
Врала.

Вы тоже пообещайте ей что- то и не сдержите слово.
Яжбоматуся• 05 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
мені за 12 років життя моєї дочки від мами була потрібна допомога лише один раз. я дуже складно перенесла кесарів розтин, мене довбало високою температурою раз день під вечір, буквально трясло від холоду, десь з місяць я не могла нормально розпрямитись. чоловік в той час був на дуже складній роботі, але приїзжав пізно додому і з усіх сил мені допомагав.
мама вже була на пенсії, і навіть приїхала до нас, а через 3 дня як я з малою з роддома повернулась - втекла з причиною ’у мене голова болить’.
тоді був дуже важкий час, який я тепер не забуду ніколи, як мені було страшенно боляче, але я мала тягнути коляску по сходах і ходити по магазинах скрючена
Надеюсь, вы, когда она сляжет и пальцем не пошевелите