Дайте вподобайок• 06 июля 2023
Открыть замок межкомнатной двери
Есть дверь с замком, который закрывается на ключ с двух сторон. Дверь закрыли, ключ найти не можем. Как можно его открыть/сломать/выкрутить? 🙈
Престидижитатор• 06 июля 2023
Если язычок замка поджать аккуратно ножом или чем-то.
Может получится подлезть
Дайте вподобайок
• 06 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
Это ваша квартира или вы арендаторы?
Арендованная, но не важно, замок возместим, если он сломается. Это в межкомнатной двери. В спальню 🙈
Все будет, но потом• 06 июля 2023
Без пошкоджень, складно, якщо не вмієте.
Можете відео в ютубі подивитися, хоча б спробувати.
Сама серцевина в дверях закручена болтом з торця двері, тому її складно буде дістати зі збереженням полотна.
Дайте вподобайок
• 06 июля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Двері ломани не хотілося б.. замок ще ладно
КараПузовна• 06 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Ее ж не зря закрыли) Капец, конечно, вы в курсе что люди там вещи свои закрыли, а вы ломитесь
Все будет, но потом• 06 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Складно без наслідків. В кімнаті хтось закрився? Де ви знаходитеся?
Дайте вподобайок
• 06 июля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Нет, никто не закрылся ) в Киеве
Дайте вподобайок
• 06 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
В смысле вещи закрыли? Это наши! вещи )) что за бред? Мы снимаем квартиру полностью, закрытых дверей в ней не было. Закрыли мы сами
КараПузовна• 06 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
А хозяева знают об этом?)
Дайте вподобайок
• 06 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
А хозяева знают об этом?)
О чем об этом? )
Все будет, но потом• 06 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Нет, никто не закрылся ) в Киеве
Я мала на увазі чи ви в тій кімнаті є. Можливо є шанс знайти ключ у орендодавця? Щоб хоча б копію зробити.
Дайте вподобайок
• 06 июля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ні, ми її закрили з іншого боку, а ключ знайти не можемо. Ще не питали в нього, але думаю, що в нього немає
Все будет, но потом• 06 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Запитайте на всяк випадок. Ще вам зможуть відкрити ті двері спеціалісти, без пошкоджень, але з власником квартири. Можна звернутися до сертифікованих майстрів і без проблем відкриють. Я спочатку думала, що хтось всередині закрився і без пошкоджень треба відкрити. А якщо нікого з людей там нема, то простіше можна вирішити питання часом (шукаючи ключ або додатковий у власника) або майстрами.