Подскажите всем ли выплатили детские, ещё выплачивают, когда их ждать, обычно до 8 приходили???
Закусенец• 08 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
Вчера вечером пришли 860
ВПО еще нет, рано
Скажіть будь ласка, держава надає ВПО якусь компенсацію на житло?
Ольчик1998• 08 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ні, в мене на мене 2к і на дітей 3к на одну дитину «в мене їх двоє»
Все, ніяку компенсацію на комунальні і так далі я не отримую. Тільки ВПО 8к і 860
Ольчик1998• 08 июля 2023
Ответ дляHanna2810
А какая у вас область?
Я з Донецької області, зараз у Вінниці
Ответ дляОльчик1998
В мене така ж сама ситуація теж двое дітей ,якщо ви орендуете житло то саме хозяйка житла мае йти та оформлювати на вас домогу ,типу за те що вона переселенців прихистила
Ольчик1998• 08 июля 2023
Ответ дляHanna2810
Та, навряд чи вона піде.. тут унітаз тече, вона казала що через тиждень замінить, вже три місяці пройшло, а ще газова колонка тече, то теж саме
Анонимус Я• 08 июля 2023
Ответ дляHanna2810
Так то для хазяйки компенсація. І за умови, що саме прихистила, а не отримує орендну плату. Ніякої компенсації для ВПО не передбачено взагалі
Закусенец• 08 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
А на оренду житла? Винайняти житло.
Ума Палата• 08 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
Наша не проти була піти щоб отримувати більше грошей : аренда від нас + компенсація за трьох від держави.
Ольчик1998• 08 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
А на оренду житла? Винайняти житло.
Що на оренду? Я вище написала що отримую впо, все
А як то оформлювати не знаю
Ольчик1998• 08 июля 2023
Ответ дляУма Палата
А ви платите і + вона те забирає, чи пополам ту компенсацію?
Закусенец• 08 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
А як то оформлювати не знаю
Вибачте, я хотіла запитати , чи може людина ВПО окрім 2 тисяч отримувати якісь гроші для того, щоб винайняти житло чи 2 тисячі і все, житло знімай за свої гроші?
Ольчик1998• 08 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ми знімаємо за свої, іноді з впо, але їх стали затримувати
Анонимус Я• 08 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
саме так, живи як хочеш
Ума Палата• 08 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
Це компенсація за комунальні людям які безкоштовно надали прихисток впо. А наша хотіла собі + ми платимо за аренду і комунальні.
Ума Палата• 08 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Житло знімай за 2000+свої гроші.