Мию чакри щоденно• 11 июля 2023

Похвалите свою электрическую пилку или машинку для пяток

Похвалите/посоветуйте свою электрическую пилку или машинку для пяток. Бывают ли действительно рабочие?
Дама-мадама• 11 июля 2023
Моя мастер педикюра 😁
murmurik• 11 июля 2023
Смарт диск
МаксХмара• 11 июля 2023
а чого саме машинку, проста терка не підходить вам?
Жена сантехника• 11 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Там треба ручками працювати, прикладати зусиль. А завжди хочеться вжух та готово
МаксХмара• 11 июля 2023
Ответ дляЖена сантехника
ну якщо на суху ті терки працюють - то це фігня, бо воно не знімає так як якщо розпарити, та і ручками працювати аж 2 хвилини..хз що тут складного, а тим самим фрезером з насадкою смарт-диск - мені тупо спалили п´ятки в деяких місцях, але так само груба шкіра залишилась
Всім шампаньського• 11 июля 2023
Фигня эти тёрки, только мастер педикюра.
Жена сантехника• 11 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Я ходжу на педікюр до майстра весь рік, хіба що взимку рідше. Вона розпалює трохи, наносить якийсь гель та замотає плівкою. Обробляє пальці а потім звичайною пилкою пʼяти. Мені подобається. Але якщо я не маститиму кожного вечора ноги кремом, то вони будуть сухі 🤷‍♀️
Амбасадор щастя• 11 июля 2023
Фрезер, змінні спец диски і п’ятки як в немовляти. Якщо у вас нічого нема, дешевше на педикюр підти .
Жертва интернета• 11 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Фігня ті всі майстри, то їх бізнес.
Звичайна ручна двостороння пилка за 35 грн з Єви, до того 15 хвилин у воді побути. Після пилки на сухі п´яти мазь календули і 20 хвилин потримати, поки тут теми почитати. Раз на пару тижнів повторювати.
І п´яти як у 7-річки будуть.
От скільки років вже цим п´ятам на фото?
Жертва интернета• 11 июля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Мастіть маззю календули, від неї ефект довший.
І коштує аж 35 грн за тубу. Туби на півроку вистачає.
Самохвалова• 11 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Фігня ті всі майстри, то їх бізнес.
І п´яти як у 7-річки будуть.
П´ятам десь 35+ і кіло 90 ваги вони носять)
автор Мию чакри щоденно • 11 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Це для мами, мама у віці, хоче щось електричне.
Жертва интернета• 11 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
П´ятам 44 і вони носять тушку 95 кг. Майже колобка :)
navariya• 11 июля 2023
А пемза исчезла?
Всім шампаньського• 11 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Фігня ті всі майстри, то їх бізнес.
І п´яти як у 7-річки будуть.
Те що ви пилкою все натоптання познімалию ще не говорить про відсутність на них тріщин, вони якраз і на фото. Кожен обирає сам, тертушка чи релакс на півтори години у майстра. Здоров´я вашим п´ятам.
Самохвалова• 11 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
І шо?
Жертва интернета• 11 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Тріщин немає, то зморшки, бо води малувато п´ю як на свою вагу.
Всім шампаньського• 11 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Ви зробили мій день, зморшки на пятах!!! Люблю вас.
Жертва интернета• 11 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Дякую, трошки посміятися нікому не буде зайвим :)
У мене були колись і тріщини, років 15 тому. Але я тоді не знала про цю мазь, бавилася кремами, креми на мене діють значно слабше.
Підмітайло• 11 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Можете показати якою саме користуєтесь? Дякую.
Жертва интернета• 11 июля 2023
Ответ дляПідмітайло
Виробник не має значення, я різні купувала.
Такі, наприклад.