Роза в вазі• 11 июля 2023
Секс з чоловіком з сайту знайомств. І реакція
Пішла на баду за сексом. Пишу як є. Два тижні спілкування були насиченими. Писало багато. Для себе виділила 4 чоловіків і переписувалась з ними.
Потім один день написав один хлопець . Одразу запропонував побачення. Ми поруч один з одним. Короче домовились ми за секс зустріч. Він реально симпатичний і якийсь приємний, чи що.
В той же день і зустрілися. І якось воно так добре і легко пішло, що і не помітили, як секс стався.
Стосунків я ніяких не планую. Він теж. Це було обумовлено.
Але після першого сексу нас вдвох як перемкнуло. Ідеальна сумісність. Ми були в шоці. Сіли, поговорили. Так ні про що. Полежали ще годинку, і пішли на другий круг.
Другий раз знов те саме.
Після другого разу, він встав і почав дуже емоційну розмову.
Так, розказуй. Скільки в тебе тут було чоловіків. Ну я розказала як є. Що був за півтора року один. Але не зклалося. Почав питати подробиці, вимагав ім´я. Казав я завтра зранку все буду знати, не бреши мені.
Я кажу я тобі не брешу, в мене немає немає причин тобі брехати.
Тоді він каже, я знаю. Це ти та україніш фрау. Я знаю що він тебе сильно образив.
Я ніколи так не зроблю. Тепер ти моя. А сиджу на дивані без трусів і в футболці. І я просто в шоці з усього цього.
Так уже тиждень спілкуємось. Але прикол в тому що я підозрюю що це молодший брат, іншого чоловіка з яким у мене був секс, бо вони дуже схожі.
Але я зпочатку не звернула увагу, але все вказує на те.
Другий раз знов те саме.
Я такая наивная• 11 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ага, він про мене знав ще до нашої зустрічі.. Багато інформації, якої ніхто не міг знати, крім першого німця. А той виявився придурок, бо розказав про мене.
Короче я україніш фрау
Сначала парень для секса...как только парень намекнул на интерес к вам, вы сразу готовы выслушивать его допросы и вынос мозга
..
Ну не обманывайте себя. До писка хотите отношений и прикрываетесь типа лёгкостью.
Ну логично что он будет думать, что 150й у вас
,
Воспользуйтесь советом, если для секса то вы не должны отчитываться и оправдываться..и вам должно быть пофик кто чей брат, друг и т.д. А то как то нелепо все выглядит
.. Ну не обманывайте себя. До писка хотите отношений и прикрываетесь типа лёгкостью.
, Воспользуйтесь советом, если для секса то вы не должны отчитываться и оправдываться..и вам должно быть пофик кто чей брат, друг и т.д. А то как то нелепо все выглядит
Роза в вазі
• 11 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
..
,
Ну вот. Я теж так думала, як ви. А нічого не пофіг, вийшло зовсім не так як планувалося. Закрутило, понесло.
руки_Крюги• 11 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
с вашей стороны и только. Вы же понимаете это?
Кстати это в женской природе, влюбляться в того с кем спишь. Мужчинам проще, у них даже отторжение может возникнуть на короткое время.
Роза в вазі
• 11 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Я знаю. Я в нього не закохана. Просто хороший коханець.
Рекламама• 11 июля 2023
Ответ дляKROX@
А наши мужички на сайтах знакомств себе только жён ищут и матерей будущих детей? Тоже обгуливают украинок. Разницы не вижу)
Есть с разными целями и на украинских и на иностранных сайтах, но есть разница, сейчас иностранцы разбалованы лёгкой доступностью украинок, которые желают выйти замуж заграницей лишь бы за кого и побыстрее
Роза в вазі
• 11 июля 2023
Ответ дляРекламама
Саме цього підірвало від вузькості вагіни. В нього не великий розмір, і він був і шоці. Питав як таке взагалі можливо. Казав що ще з жодною такого не було, відчуття неймовірні і все таке. Постійно мені пише, як я йому ідеально підійшла і чи достатньо мені його розміру. А мені достатньо, я великі не люблю, мені боляче. Чисто фізіологічно підійшли і темперамент.
Роза в вазі
• 11 июля 2023
І ще його сильно цікавило, чи питав його брат яку я машину собі хочу, і що я відповіла.
Я сказала, так питав. Я сказала машина в мене вже є, я хочу вертоліт.
Тоді він почав сміятись, казав, боже яка ти крута. Як ти його зробила. Він не зміг тебе купити. Яка ти все таки крута
Радуга-дуга• 11 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Короче я україніш фрау
Теперь вся семья по очереди будет с Вами секситься?
У них там много братьев еще?
Капец что я прочитала.
У них там много братьев еще?
Капец что я прочитала.
Роза в вазі
• 11 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
У них там много братьев еще?
Капец что я прочитала.
У них там много братьев еще?
Капец что я прочитала.
А я звідки мала знати що вони брати? Між їхніми будинками більше 50 км відстань. Другого не було на дні народженні першого. Був інший брат, сестра і батьки. На іншому святі теж не було. Схожі та і схожі, мені німці всі подібіні
...аяприкольная• 11 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Автор, пишите есче!
У меня рот открылся после того как я это прочитала, и до сих пор не закрывается.
Роза в вазі
• 11 июля 2023
Ответ для...аяприкольная
Автор, пишите есче!
Вам смішно, а хлопця зашторило. В мене дома теж був такий, до сих пір пише, що не може з іншими жінками, коли ти повернешся.
...аяприкольная• 11 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
А может другие просто не дают?
KROX@• 11 июля 2023
Ответ дляРекламама
Ну желать и получить разные вещи. От наших они того же желают, а их так же разводят на секс. Наши мужчины привыкли, что они цари и за них борьба будет какими б они не были, а там женщины знают себе цену. Ну побалуют не только наших мужчин, иностранки потом снова укажут их место, если заносить будет. А наши женщины, что с иностранцами у разбитого корыта будут, что с нашими могут. Кому-то может и повезёт, и встретит нормального. В любом случае они ничего не теряют.
Роза в вазі
• 11 июля 2023
Ответ для...аяприкольная
А может другие просто не дают?
Та ні він вродливий, при хороших грошах, проблем немає
Радуга-дуга• 11 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Вы так просто рассказываете это всё: пошла на сайт, нашла мужика, и сразу пошли трахаться с первым встречным. А потом выяснилось, что это брат предыдущего. Ах какая я крутая! ))) Про меня еще и отец знает )))
Мне это странно слышать. А потом говорят, что ВСЕ украинки - шалавы.
Теперь понимаю, по ком судят.
Залізний кіготь• 11 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Теперь понимаю, по ком судят.
шо ты несешь? все русские шалавы, вот это да, все знают
Зліпок ступні• 11 июля 2023
Ахайтеся собі на здоров´я, в нього малий у вас вузька, все всіх влаштовує, а там і заміж вийдете за нього
Радуга-дуга• 11 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Это само собой. Но мы на Ты не переходили с Вами.
И данная тема как раз про, как автор сама себя назвала, украиниш фрау.
Хотя правильно украинише, т.к. фрау женского рода.
Не хотелось бы такой славы украинкам, потому собственно и противненько...
Залізний кіготь• 11 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
переживай за свою славу и умственные способности лучше
Радуга-дуга• 11 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Хватит тыкать, а то тыкалка сломается
Роза в вазі
• 11 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Теперь понимаю, по ком судят.
Та ні, крутая не того. Перший був дуже багатий, навіть по німецьким міркам. І постійно хотів виділитись цим, мені це не подобається в чоловіках. Типу я міліонер проси що хочеш. На смску немає часу відповісти, не ображайся давай тобі купимо щось.
Але я дуже вродлива жінка, йому подобалось що я поруч. Наче хотів собі гарну ляльку
Роза в вазі
• 11 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Я б за німця заміж не вийшла, це вважай на собі хрест ставити. І все життя жити по їх правилам. Та ну таке собі
Роза в вазі
• 11 июля 2023
І доречі дорослі люди займаються сексом, хто не вкурсі. І є зустрічі тільки для сексу. Це в разі простіше ніж витрачати час на дурні побачення і грати в недотрогу, якщо не плануєш стосунків