Сама не знаю• 12 июля 2023

Дистанційка у своєму місті чи переїзд для офлайн навчання в іншому?

Вітаю всіх!
Розумію, що ситуація індивідуальна, втім хотілося б почути думки людей як-то кажуть “зі сторони”.

Ситуація така: наразі проживаємо у місті за 50-60 км від лінії фронту. Наскільки розумію, що з навчанням і в цьому році буде “прольот”, знов бездарна дистанційка та й загалом, враховуючи безпекову ситуацію, офлайн тут не скоро “світить” і зрозуміло чому.
Дитина навчається у середній школі. Як писала вище - дистанційка жахлива. Уроки майже не проводились: то перерва на тривогу, то вчителі думають, що діти й самі по презентаціях можуть щось вчити. Наприклад, з 3 уроків англійської на тиждень проводився максимум 1 урок, і то, якщо тривога не заважала.

В зв’язку з цим чоловік наполягає на тому, щоб переїхати в інше місто, де навчання проводиться у нормальному форматі (умовно навіть школу знайшли, де готові взяти дитину у середню школу), адже безпекова ситуація більш-менш.
Ми не прив’язані до місця роботи, тому з цим немає проблем. Але є з житлом: тут живемо у своєму, а в іншому місті доведеться винаймати. (варіанту продати немає, адже зараз не ті умови, щоб хтось щось купував тут).

Приблизно отакі вихідні дані. З цього питання: чи стали б ви заради дитячого навчання переїзджати до іншого міста за таких умов (тим паче, що робити це треба не на один рік, а хоча б до закінчення середньої ланки, адже всі ці нові колективи у підлітковому віці дуже "болючі") ? Розумію, що все дуже індивідуально, але буду вдячна за ваші думки.
Точу ляси• 12 июля 2023
Дистанционка.Так проще и меньше гемора.И свои своих знают
празники не помню• 12 июля 2023
А якби не навчання,то близькість до лінії фронту вас ніяк не лякає? Ще і дитину на небезпеку наражати
Я-ваш шанс• 12 июля 2023
Замість винайму житла, витратити гроші на репетиторів
Небалувана Галя• 12 июля 2023
В нас в клас прийшов новий хлопчик. До нового року навчався дистанційно, а після вже оформили в наш клас.Мама каже, що потрібно було ще з вересня йти відразу. Звичайно що якісніше навчання в колективі.
Айболитная• 12 июля 2023
Автор, мы переехали в границах своего города - из своей квартиры на сьем и перевели ребёнка в другую школу.
Наш дом и школа рядом с объектом, а который прилетало и может еще поилететь.
Я бы однозначно переехала в другой город и уже давно
Добродійка• 12 июля 2023
Я за переїзд. І це питання не лише освіти, а й спілкування дитини, соціалізації, додаткових можливостей та безпеки. 50-60 км це дуже близько до лінії фронту
Н@Диете• 12 июля 2023
Заради навчання ?
А безпека дитини? на першому місці.
Самохвалова• 12 июля 2023
Автор, звісно, переїзжайте, це буде гарний новий досвід для Вас і для дитини.Ми з дитиною переїхали заради першого класу оффлайн і звісно в більш спокійне місце з Київа.
Екатерина27• 12 июля 2023
В вашем случае, учитывая близость к линии фронта- однозначно переезжать. Если бы вы жили в более тихом городе и вопрос стоял исключительно в учебе, то я бы посоветовала онлайн школу частную. Это вышло бы точно дешевле аренды
автор Сама не знаю • 12 июля 2023
Дякую кожному за думки! Теж хвилююсь за соціалізацію, бо бачу по дитині, що їй не вистачає спілкування з однолітками, але сам він категорично це заперечує.
Сама дитина каже, що загалом їй цікаво переїхати до іншого міста, щоб там гуляти, тусити по різних місцях (деякий час в цьому місті ми були минулого року), але в іншу школу він не хоче . Але сказав, що ʼякщо змусите, то доведеться йти до іншої’.
Якщо чесно, то я боюсь переводити до іншої школи: а раптом колектив там ’не прийме’ чи будуть проблеми з однолітками чи вчителями...
Добродійка• 12 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Не хвилюйтеся, все буде добре
ГороховаЯ• 12 июля 2023
не заради навчання, заради врятувати дитину, виїхати треба, так
Злюка бобер• 12 июля 2023
Перейдите в школу с норм дистанционкой. Гос или частная. Жить в съёмной кв при наличии своего жилья... Мне не зашло) я перевела сына в другую школу(но на то другие причины) , хоть у нас и открывать планируют в Харькове, такой кипишь в школах..... Суетятся, комиссии бегают. Но у нас ни разу не прерывали уроки на тревогу, даже при обстрелах. Учителя не обращали внимания.... Только в блэкаут не было уроков. Ну это бред. Или по подвалам сидеть толпой, или дома спокойно онлайн. Все равно учёба сомнительная и на школы надежды нет.
Злюка бобер• 12 июля 2023
Ответ дляпразники не помню
А где-то безопасно в стране?)
Анонім Секретар• 12 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
А где-то безопасно в стране?)
А в Ужгороде так же опасно, как за 50 км от линии фронта? Там тоже, наверное, у детей дистанционка от того, что так же опасно?
Анонім Секретар• 12 июля 2023
Если вы не привязаны к работе, однозначно выезжать: и в целях безопасности, и в целью создания ребенку нормальных условий для обучения. Я за оффлайн обучение: это и лучшее качество, и общение, и максимально приближено к нормальной жизни.
Анонім Секретар• 12 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Моя так осенью боялась идти в другой класс: из ее класса оффлайн вышло лишь пару человек и их присоединили к параллельному классу. Она застенчивая, ей сложно сходиться с новым коллективом. Но ничего, вскоре уже приходила с новыми положительными эмоциями, рассказами, что в классе было, хоть вылезла из своей комнаты и гаджетов. Сейчас уже в своем классе снова, но до сих пор дружит с девочкой из параллельного.
Чувиха• 12 июля 2023
Переезд
Чувиха• 12 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Где меньше гемора? Наборот, дистанционка это не удобно и не учеба для детей
Чувиха• 12 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
А вы внимательно читали? Автор пишет, что у них учебных процесс при дистанционке никудышний. Потом с таким детей вырастают врачи, учителя, которые купило дипломы
Чувиха• 12 июля 2023
З якого ви міста?
Чувиха• 12 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
То потім знову в іншу можете перевести
празники не помню• 12 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
А где-то безопасно в стране?)
Вы должны понимать что в других городах подальше,хоть тревога срабатывает и есть время пройти в укрытие.И с300 дальность полета которыми гатят вблизи линии фронта,не летит далеко.Не равняйте центральную Украину,западную (начиная от Хмельницкого,Тернополя ) и линию фронта.Там с момента пуска до прилета минут 30 есть спрятаться.
Амбасадор щастя• 12 июля 2023
Я б переїхала заради безпеки дитини.