Залатавая• 12 июля 2023
Чому прилипли кабачки до пергаменту
Вирішила зробити оладки з кабачків в духовці купа рецептів і відео де аони гарно знімаються.
Що в мене не так!
Воздух в банке• 12 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Пергамент может плохой. Я обычно котлеты запекаю. Использую фрекен бок. Все отлично отдирается. Купила другой пергамент. Это жесть. Все котлеты прилипли и отдирались вместе с кусками пергамента. Выбросила
Да, он один из более менее, но дорогой. И тоже стал хуже. Помню когда только стала использовать пергамент его можно было под краном намочить, пожмякать и ничего не было ему..
Гжегож Бженчишчикевич• 12 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Дорогой это точно. Но лучше так, чем потом в мусорку все.
Любительница• 12 июля 2023
Девочки, очень сильно советую не запекать подобные блюда на пергаменте или фольге. Делайте на силиконе или армированном коврике. Аккуратно, красиво, ничего не прилипает, все быстро моется и противни чистые👍
Воздух в банке• 12 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я покупала в кондитерском магазине рулон 50 метров, широкий, я просто часто использую, а фрекен слишком накладно будет.. Но я обычно для выпечки, такого не запекаю как автор.
Кастрюлька• 12 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
И сахарной пудрой, как Высоцкая 😁
Поліцейський патруль• 12 июля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну понукайте) Ще можете приготувати щі, кулєбяку, курнік чи окрошку, якщо така ностальгія за стравами північних сусідів.
Пішла всім рознос робити колегам, тільки і чую, що окрошку готують влітку. Зрадники такі!
Пустощі-веселощі• 12 июля 2023
Пергамент не думаю що винен. Я сьогодні готувала кабачковий рулет, пергамент взяла Своя лінія. Все добре відстало.
Залатавая
• 12 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Вже вияснили має бути просиліконенний. В мене простий.
Електрохарчування• 12 июля 2023
Пергамент треба брати силіконізований .
У вас звичайний. Тоді нічого не липне
Залатавая
• 12 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Пергамент треба брати силіконізований .
У вас звичайний. Тоді нічого не липне
Вже зрозуміла. Нічого відшкребла, завтра на роботу візьму😂
Пустощі-веселощі• 12 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
В мене теж простий. Ось упаковка. Найдешевший був в АТБ
Борець за гаманець• 12 июля 2023
Я их жарю на блинной сковородке ( без масла)
Ничего не прилипает никогда
Жена_КотораяСтена• 12 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Ну дивіться, я свого часу не полінувалася знайти рецепт української страви під назвою ’холодник’, на смак не гірше окрошок і тому подібного. А вам що заважає -- любов до щів і окрошок?
Я натуралка• 12 июля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну дивіться, в глухому селі моєї бабусі в Чернігівській області ще в її дитинстві (а це 30 роки) готували окрошку, а ніякий не холодник. Що таке розмовляти російською, там ніхто не знав до 70х років точно. Не полінуйтеся тепер знайти, що в Україні є різні регіони з різними стравами.
І що, як кацапи готують борщ, то нам тепер і його цуратися??!!
Жена_КотораяСтена• 12 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Як мені подобається, коли перекручують прості істини. Якщо в русифікованих регіонах розмовляли російською і готували російські страви, то це ж явна причина відмовитися від питомо української культури, кухні і історії. Якщо вам нічого не муляє, то на здоров´я -- ваше право і питання вашої особистої совісті (якщо вона є, звісно, але тут виникають певні закономірні сумніви)
База_птеродактилей• 12 июля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вам не здається, шо це вже перебор? Такі як ви у висновку виховають у людей скоріш відразу до українського, ніж навпаки. Навіщо ви таке робите?
Жена_КотораяСтена• 12 июля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Мені не здається. А ваша думка -- лише ваша, як і моя.
Я натуралка• 12 июля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви пропустили речення, що російська мова в тих краях була мешканцям практично невідома? За якою особистою совістю я мушу ігнорувати традиції моєї родини? Ви знаєте, що в мене за рід, які в мене цінності, оцінювати, чи є совість?
Дайте відповідь, слова ’вареники’ і ’борщ’ теж не можна вживати? Питомо українська кухня - обмежується правим берегом Дніпра чи ще західніше? Козацька Січ, Батурин, Ніжин - це українські міста, чи то несправжні козаки (а саме від них ми ведемо свій рід). Може і Україна у нас вже з 5-6 областей складається?
Звідки ви взагалі взяли, що це саме російська страва, а не привласнена, як зараз і Київську Русь намагаюттся привласнити? В багатьох російських селах узагалі не знають слова «окрошка», називаючи цю страву «квасом». А ви знаєте, де проходив кордон України до 50х років?
Деякі громадяни вже дуже захопилися критикою мови.
Жена_КотораяСтена• 12 июля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
І якщо після Голодомору і насильної русифікації популяризація української культури у когось може викликати відразу, то тут здоровий глузд безсилий. Думайте, якщо є бажання і можливість.
Жена_КотораяСтена• 12 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Зрівнювати квас і окрошку -- це взагалі геніально. Успіхів у читанні, вас чекає чимало нових відкриттів.
База_птеродактилей• 12 июля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
Жена_КотораяСтена• 12 июля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Удалено администрацией...
Я натуралка• 12 июля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну почитайте і ви щось. Тому що я конкретно про історію страви окрошка читала, пишу вам факти, а ви у відповідь мене ображаєте. І не лише мене.
Любительница• 12 июля 2023
Ответ дляКастрюлька
Чем черррней, тем лучше
Жена_КотораяСтена• 12 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Читала, на відміну від вас. Сподівалася на гідне завершення безглуздого діалогу -- даремно. Тіште ватниць і далі, ваше право.
Любительница• 12 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Это и есть силиконизированный
Я натуралка• 12 июля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
О, то лише ваші предки українці? А вся Лівобережна Україна зросійщена, ніц ніколи нічого українського не було. І не вкрали ті скоти в нас жодної культурної спадщини, і не продовжують красти.
А немає у нас раптом сполячених регіонів? Або зугорщених? Може і їх культурну спадщину треба до смітника відправити?
І дивіться, що ви робите. Не читаєте комен арі повністю, не відповідаєте на незручні питання, а чіпляєтеся за якесь слово і розкручуєте. Дуже токсична поведінка!
Жена_КотораяСтена• 12 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Я відповідаю на сформульовані питання. Те, що ви мені приписуєте -- ваші власні проекції, не більше. Задумайтеся, чому і з якої причини вони виникають.