Ананомчикус• 13 июля 2023

ДТП на двохполосному кільці. Хто неправий?

Допоможіть розібратися, будь ласка!!!!. При в.їзді на дорогу з кільцевим рухом висить знак.
Керуючись знаком, я зайняла крайню ліву смугу (найближчу до клумби), рух по якій передбачає можливість проїзду лише наліво.
В цей час в сусідній, правій смузі руху, заїхав та рухався паралельно мені по кільцю автобус.
Рух автобуса відбувався по смузі , з якої, згідно дорожнього знаку «напрямок руху по полосам на кільці» можливий лише проїзд прямо та поворот наліво.
Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю.
З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот, упевнилась у відсутності перешкод (водій автобуса на той момент рухався згідно до вимог знака руху по полосам ), та почала маневр.
В цей час водій автобуса продовжував рухатися по кільцю в правій полосі. Відбулося ДТП.
Водій автобуса впевнений, що в мене була поміха справа, і я винуватець ДТП. Я вважаю, що рухатися треба відповідно до дорожніх знаків.
Справу передали в суд. Дуже хвилююся, не розумію, хто винен у ситуації.
Результат:
вже голосів: 310
129 (41.61%) Винувата авторка
122 (39.35%) дивитись результат
47 (15.16%) винуватий водій автобуса
12 (3.87%) неправі обоє
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
На основании какого закона?
Закон можете сами погуглить
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Поясніть мені, чому автор вважає і може ще хтось, що автобусу ЗАБОРОНЕНО їхати по колу, розвертатись?
Потому, что они не в состоянии перенести (наложить) знаки на схему.
Телячі ніжноСті• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А військові можуть не купувати страховку? Це так по-закону? Бо я чесно не в курсі.
Так їм упростили. Цікаво тільки на кого лягає відшкодування.
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Почему?
Потому-что есть правила движения по перекрестку с круговым движением. Для особо умных сделали знак, которые указывает с какой полосы куда можно. На этом кругу 4 заезда, перед каждым выездом на круг стоит такой же абсолютно знак. С крайней левой можно только продолжать движение по кругу или ЗАРАНЕЕ перестроится в нужный ряд, посмотрев в зеркала и пропустив все помехи.
Мальдивирую• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Потому что есть Знак. Знак показывает количество полос и разрешенные направления движения по каждой из них.
Есть. И как раз движение по кругу разрешено не только по крайней левой, но и по средней полосе. Те, кто переностл знаки на схему, почему-то обрезали часть знака для движения автобуса
Летчица• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
так. автобус опинився там, де я позначила червоним.
Дивно, чому в суд. Невже даі не очевидна Ваша помилка. Автобус по свосу внутрішньому колу міг хоч кола намотувати. Ви повинні були при зізді на його полосу впевнитися, що перешкоди немає.
АгатаХристя• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
ось так виглядає кільце. Я рухалася по фіолетовій траекторії.водій автобуса рухався паралельно по зовнішньому кільцю
Стремное кольцо конечно, но вообще вы неправы, не пропустили при перестроении. Очень жаль, автор.
А разметка на полосах кольца есть?
АгатаХристя• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Поворот показує напрям руху
Надеюсь вы не водитель))
volkswagen_2012• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
ну от така приблизно ситуація.
Передивіться картинку і знаки. У вас не співпадає.
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
А разметка на полосах кольца есть?
ви вперше бачите круговий рух ? чи воно стрьомноє?
АгатаХристя• 13 июля 2023
Ответ дляНа границе
Епт Не позортесь.
поворот показує напрям руху !!
І включати треба той, в яку сторону повертаєте, а не бо ви съезджаете
На кольце всегда правый поворот-потому как выезд с кольца. При заезде на кольцо поворот не показывают, только при перестроении
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Аноним_1857• 13 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Надеюсь вы не водитель))
взаимно
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Надеюсь вы не водитель))
З покажчиками повороту зрозуміло, при в’їзді на перехрестя не вимагається вмикати будь-якого “поворотника”, а при виїзді треба вмикати правий покажчик. Однак не забуваймо про водіїв транспортних засобів, які при в’їзді на перехрестя з круговим рухом, особливо ті, які в’їжджають з крайньої лівої смуги, вмикають правий або лівий покажчик повороту. Такі водії порушують Правила дорожнього руху: п. 9.4 ПДР вказують на те, що сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.
АгатаХристя• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Автор, вы вообще не могли съезжать с этой полосы на 3ий съезд, только на четвёртый. Это по вашему фото со знаками видно. Посчитайте полосы
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Надеюсь вы не водитель))
Что я не так написала?
Воздух в банке• 13 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вы фиолетовая, автобус синий, а малиновым я обозначила движение автобуса не по знаку. Посмотрите ещё раз. Так было? И где крестик случилась авария?
Автобус оранжевий, тому видаліть свої фото, тому що збивають з думки
АгатаХристя• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
кільце двохполосне. Я їхала по внутрішньому кільцю, автобус по зовнішньому на розворот. І якби не знак, зрозуміло, що треба пропустити. Але згідно знаку, розворот виконується виключно з внутрішнього кільця. Тому автобуса там не мало бути взагалі. Це моя точка зору, можливо, помилкова.
На вашей схеме трехполосное и знаков три по полосам. Вы ехали по той полосе по которой можно было только на 4ый сьезд выехать, на 6 часов. А вы сменили полосу и выехали на 3ий, на 9 часов. Ну и не предаставили преимущество при перестроении. Вв даже как бы два правила нарушили автор
Бюст Березуцкого• 13 июля 2023
Автор, ви не правильно пишете : треба вказувати на який по по рахунку вам треба був з´їзд. І який нафіг поворот на ліво, коли поворачуєте вправо?
Кракадэ• 13 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
Какие? 🤦‍♀️ У него право либо съехать, ЛИБО продолжать движение по кольцу дальше.
У вас голівонька болить? Одужуйте. Більше нічого не зрозуміла, ворожою мовою не володію, вибачайте.
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Надеюсь вы не водитель))
Автор увімкнула поворот на в‘їзді, а не не з‘їзді.
АгатаХристя• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Что я не так написала?
Про поворотник. Но суть даже не в этом. Автор перепутала полосы. Поэтому включила она поворот или нет, то уже вторично. Полоса по которой она ехала не предполагает съезда на 9 часов.
Кракадэ• 13 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
ну то автор так ПДД знає... капєц( і з такими ми поруч їздимо
Начебто ви ніколи в ДТП не були з власної провини)
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Вы прикалываетесь?
АгатаХристя• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
На вьезде не нужно включать поворот. И при движение по кольцу тоже. При выезде включается правый.
Воздух в банке• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Я й досі не впевнена, хто порушив. Крім того, спробувала домовитися, начальник сказав, що я від сумми зараз офігію, і почав йти від мене, щоб я за ним бігла і просила, мабуть
Автор, незалежно від того, чи порушив автобус зайнявши не ту полосу для руху, ваша вина, що при перестроюванні з крайньої лівої смуги в крайню праву, ви повинні пропустити всіх справа. Ви повинні дотримуватися завжди для себе це правило. Тому я завжди намагаюся триматися середньої полоси, це досвід. По перестроїтися на кругу відразу через дві лінії це не можливо, це ви повинні включити поворот і зупинитися. А ззаду летять бешенні водії, і відразу вас в жопу, якщо ви призупиняється для зміни полоси. Це досвід
АгатаХристя• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Вы прикалываетесь?
Автор ехала по крайней левой.
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
А у меня, что написано?
Грибной_Дождик• 13 июля 2023
З лівої смуги ви могли їхати тільки по кільцію. Я щось не зрозуміла нашо виувімкнули правий поворот.... а водій автобуса міг по сусідній смузі зїхати на третій зїзд, по кільцю ні. Наскільки я розумію...
Бюст Березуцкого• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ви на другий з´їзд чи на третій звертали?