Судячи х інфоргафіки, історію у цьому році здали хужіше всього.
Судячи з нашої школи у більшості загальний середній бал 150. Як у Ваших?
Дівка в намисті• 13 июля 2023
Українську наче також не дуже, а матем читала, що на 180+ здали лише 3% випускників.
Автопортрет нурофена• 13 июля 2023
Математику .. потому что ее впихнули сдавать тем кому она по жизни не нужна . Например филологам .. вместо истории они сдавали математику . Где логика .. а ее нету .
Дівка в намисті• 13 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Чому «вместо»? І історію, і математику 🤷♀️
Метелик• 13 июля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Історія - не обов’язковий предмет
Автопортрет нурофена• 13 июля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Английский , укр мова филологи обязательно сдавали , историю нельзя было ..в остатке обяз матем
Автопортрет нурофена• 13 июля 2023
Ответ дляириска77
Філологам більший коеф з іноземної. Хто цілеспрямовано на філологію йшов історію не здавав.
Нет нам коэффициента это миф .. 187 набрали столько и поставлено
Может от городов зависит 🤷♀️
Дівка в намисті• 13 июля 2023
Ответ дляириска77
Ясно, забула, що в цьому році є коефіцієнт
Молчунья• 13 июля 2023
Не знаю кто плохо сдал. Подруги дочери из 11 класса на 180 и выше поздавали. Моя на 175 - 180. Но это пробное было и она в 10 классе.
Метелик• 13 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Может от городов зависит 🤷♀️
Коэффициенты - это при поступлении
Автопортрет нурофена• 13 июля 2023
Ответ дляМолчунья
Рассмешили ))) на пробном все были молодцы .. а итог печаль
Автопортрет нурофена• 13 июля 2023
Ответ дляМетелик
Коэффициенты - это при поступлении
Стоит в кабинете средний балл по трем предметам и все
Молчунья• 13 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну конечно конечно. Только я таких случаев не знаю
Екатерина27• 13 июля 2023
Може тому погано склали, що їх вчили «хужіше»))))
Автор, а в якому регіоні так безграмотно розмовляють?
Автопортрет нурофена• 13 июля 2023
Ответ дляМолчунья
Я знаю в этом году , про что в принципе и пишу .
Пробное дети писали 44 ответа верных , реальное 36 ответов верных . Статистика такая .
Гореотума• 13 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
За своїм язиком краще слідкуйте 😉
Метелик• 13 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Це випуск, який з початку карантину 3 роки на постійному дистанційному навчанні, тому нічого дивного
Метелик• 13 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Пора начать разбираться, если у вас абитуриент)
Екатерина27• 13 июля 2023
Ответ дляГореотума
За своїм язиком краще слідкуйте 😉
А чого мені за ним слідкувати, я досить грамотно розмовляю українською. А якщо не знаю якесь слово, є Гугл.
Автопортрет нурофена• 13 июля 2023
Ответ дляириска77
?
Коэффициент для расчета баллов для поступления разный для разных специальностей
Где он в кабинете ? Как это работает ? Сейчас просто средний балл и все .
Донька подруги• 13 июля 2023
Ответ дляДівка в намисті
У племінниці математика 200, а історія - 170 (
Екатерина27• 13 июля 2023
Ответ дляМетелик
В мене до випуску нема претензій. А ось до автора є, вона, начебто, освіту отримувала до дистанційки.