Пописанная парта• 14 июля 2023

Вспомнила тему о переселенке 44лет, которая жила с ребёнком у немца

Так вот немец её приютил у себя, а через некоторое время начал проявлять знаки внимания..Автор ,как история Ваша сложилась по итогу ?)
Акуна_Матата• 14 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Все ясно, рашист, наполовину.
Где? У вас в голове?
Бабуся Бетман• 14 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Все ясно, рашист, наполовину.
Тріль підпільний• 14 июля 2023
У меня знакомая уехала в Германию с 2 детьми и собирается там остаться. Муж в Украине. Но это именно тот случай, когда я за нее рада и считаю , что она поступает правильно. Тут муж просто жесть , что творил . Избивал , унижал . Она перепуганная постоянно была . Боялась уйти. А тут ей прям шанс подвернулся
Душа Лисиці• 14 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ну и молодцы)))
Точно як в другу світову…
Жоніхи
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Насправді це все настільки дико, що у голові не вкладається. Я як не у реальності живу. Одні нелюди на весь світ знищують цілий народ, цілу країну, землі... І всі як з екрану спостерігають. І свої ж як скотів чоловіків силою волочать, в прямому значенні цього слова, на фронт вмирати. Господи, коли це все закінчиться?
Хто волочить? Нічого не поняла? Що робити то нада? Здатись? Захищатись? Ваші пропозиції, тільки конкретно без оцього голосіння.
Флюорография гуся• 14 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Согласна, а мужья реально как в клетке. У нас сегодня облава бьіла, єто ужас... перекріли дорогу, тормознули маршрутку и всех мужиков билетили... Ужас, как дико.
Це де?
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
У мене немає пропозицій. Я не бачу виходу з цієї ситуації. У мене відчай і зневіра. Я не хочу смерті і каліцтва свого чоловіка, сина і дітей. Я хочу жити і щоб жили мої рідні. Якщо не тут, то в іншій країні. Але у чоловіків такої можливості нема. Хочеш не хочеш - іди вмирай.
Удалено администрацией...
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
Тцк волочать. Для вас це відкриття?
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Тцк волочать. Для вас це відкриття?
Пропозиції будь ласка. А якщо неправомірні дії, то потрібно не замовчувати. Голосіння для чого?
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
Я вам чимось зобов´язана, що ви до мене з претензіями про пропозиції? Я не представник влади і ніякі рішення не приймаю. Від мене нічого не залежить. Про правомірність діяльності тцк вже просто смішно. Це не замовчується, про ситуацію в курсі всі, правоохоронні органи в тому числі.
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Тцк волочать. Для вас це відкриття?
А якщо всі ховаються, що потрібно робити? Напишіть ваше бачення ситуаціі. Щоб всі були живі, була справедливість / це зрозуміло. Уявіть, що від вас залежить мобілізація, що б робили особисто ви?
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Ховаються, бо немає вже добровольців, які самі йдуть воювати. Мають моральне право - хотіти жити. Від мене мобілізація не залежила б ні у якому разі, бо я б не працювала на посаді, яка б передбачала посилання людей на смерть, ще і проти їхньої волі.
МЕСТО_Встречи• 14 июля 2023
Ответ дляМиллениалка
Удалено администрацией...
А какой выход у этих несчастных тёток? Они в жизни ничего хорошего не видели, кроме приготовления борщей и подтирания соплей. Для них и немец хорош в сравнении с пивным пузом и унижением от муженька
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Але погодьтеся, з позиції держави іншого виходу немає, як мобілізувати. Просто немає і все. І ви це чудово розумієте.
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
А в тоді чого з претензіями і голосінням? Все погано, всі погані... Простіше голосити і всіх і все обгажувати. Ваші пропозиції. Що все погано, ми вже зрозуміли. Кажіть як зробити все добре.
Повторюсь, простіше все обісрати і красивою в білому пальто стояти.
Так що? Пропозиції будуть?
МЕСТО_Встречи• 14 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Как конкретно у этой не знаю, знаю как у наших замужем за иностранцами в разных точках мира на протяжении времени знаю.
Почти у всех подобное, редко когда хорошо, в смысле как в мечте.
Пока конфеты- букеты мужики обещают горы, не пускают работать, а потом упрекают что устали все на себе тянуть считают каждый цент. Даже когда разница в возрасте большая, где муж дед, жены работают, уборки, супермаркеты, домашние пельмени, стрижки, ногти, заводы, склады. Те что открыли свое что то и могут без мужа на вес золота везде. Замуж не напасть, главное там не пропасть. Ребёнок от иностранца это не путь в рай, а кобала, где твои права ущемлены.
Они сами виноваты. Надо искать, как я. А мне 47 лет. Все должно быть по-моему, я никого не ищу конкретно, но сразу проговариваю, что я сложная и будет по-моему.
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
А нащо їй щось розуміти? Краще все обісрати і сидіти красивою.
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Я чудово розумію, що закінчуються чи рано чи пізно закінчаться ті, що зараз на фронті. І мені невимовно шкода кожного. А ще я егоїстка, яка думає в першу чергу про своїх дітей і мені пофіг, як там правильно з боку держави. Я хочу живого чоловіка і сина.
МЕСТО_Встречи• 14 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Не пишите глупости. Или это зависть?
Жена иностранца почти сразу получает все права. А через 3-5-7 лет гражданство или ПМЖ. У меня сотни знакомых повыходили так замуж еще в 90-х годах. Все у них отлично
Знаем, как они ’удачно ’ замуж повыходтли. Неудачницы. Такого не надо. Иностранцев нужно искать, если у вас есть доход, вы самодостаточны и диктуете свои правила. С другой стороны: зачем нужен иностранец, если вы и так можете все себе купить и сделать документы?
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
Так, мені теж багато чого не подобається. А особливо війна не прдобається. Але зупинити її іншим шляхом, окрім зі зброєю в руках, ми, на жаль , не можемо. І не ми це вибирали. Рашисти прийшли нас вбити
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
І не соромно? То ти хочеш жити за рахунок інших? Тобто гинуть інші і пох, не мій... Гидко від таких.
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
Так що? Пропозиції будуть?
У мене до вас якісь претензії були? Не помітила.
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
І я хочу.
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Так її турбує тільки її чоловік і діти... А те що інші чоловіки воюють то те просто шкода, але хай воюють інші... А вона поки фоном поголосить...
МЕСТО_Встречи• 14 июля 2023
Ответ дляТріль підпільний
И это конкретный пример внегласного договорнячка между странами. Нужны тетки, дети, а не мужики
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
У вас до всіх претензії
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
І я хочу.
Нехай ваш чоловік повернеться до вас живий і здоровий!
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
Ось прийде чоловік у відпустку, скажу , щоб вдома залишався. І вона свого нехай кличе з братами додому. І кожен так. Прийдуть швидко, в ями нас всіх покидають Да і все на тому
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
У вас до всіх претензії
Перечитайте всі свої відповіді. Ви мене обзиваєте, хамите і ще намагаєтесь в чомусь звинуватити. Хоч я навіть діалог з вами не починала і претензій вам ніяких не висловлювала.
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
От і я про це. За чужими спинами легше голосити і проявляти стурбованість. Але ні ні... Чужі хай воюють...