Пописанная парта• 14 июля 2023
Вспомнила тему о переселенке 44лет, которая жила с ребёнком у немца
Так вот немец её приютил у себя, а через некоторое время начал проявлять знаки внимания..Автор ,как история Ваша сложилась по итогу ?)
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Перечитайте всі свої відповіді. Ви мене обзиваєте, хамите і ще намагаєтесь в чомусь звинуватити. Хоч я навіть діалог з вами не починала і претензій вам ніяких не висловлювала.
Обзиваєте? Серйозно? Ви б совість хоч трохи мали б.
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
От і я про це. За чужими спинами легше голосити і проявляти стурбованість. Але ні ні... Чужі хай воюють...
Так, зайчики і котики з ЗСУ? Чи вже не зайчики ? Може придурки , які не відкосили? Яке зараз бачення, у тих , хто істерить тут в своїх під спідницею тримає? Вам не гидко потім з ними жити буде?
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Їй не гидко. Вона у три горла буде голосити що в неї у чоловіка пласкостопія і йому ніззя було нікуди йти, то сильно небезпечно для нього.
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
Та не хвилюйтесь ви так. З такими темпами всіх заберуть, і мого чоловіка, сина також. Вам же легше від цього буде.
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Не знаю чи вашого заберуть, але вам зараз легше що чужих забирають.
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСплюшка
Там всі не геракли. Моєму чоловікові 54 роки, і в серпні він законно може піти на пенсію. Має пахову грижу, зашиту, бронежилет на думку лікарів не моде носити. Але бігає щодня по 8 км , не ниє.ю. На мав жодної ротації. Тому читати завивання про частково придатних, яких все одно в тилу триматимуть, і ризик для них на більший, ніж у всіх нас - це для мене занадто
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Заберуть. І легше від цього буде тим, хто півтора року дому не бачив. Така жорстка правда.
Пік Антна• 14 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Тут вже таких історій напевно з часом побільшало)))
Як ви дівчатка, як особисте життя за кордоном?))
В мене чудово, одружилися 14 лютого ))
Тішуся неперетішуся• 14 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Согласна, а мужья реально как в клетке. У нас сегодня облава бьіла, єто ужас... перекріли дорогу, тормознули маршрутку и всех мужиков билетили... Ужас, как дико.
это где?
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Як і така жорстока правда, що є ті, що воювати не хочуть. Але ви визнаєте тільки одну правду.
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Чому ж, багато хто не хоче. Але чого тоді обурюватися повісткам ? А правда одна на всіх - у нас війна. І лише ми її можемо зупинити. Хтось добровільно, а хтось ні
Бабуся Бетман• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
А давайте посмотрим правде в глаза. Мы не можем ее остановить. Нам просто нечем. У нас нет оружия. Мы воюем подачками, которые нам кидает Запад и Штаты(((
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
У нас є значно більше, ніж ви думаєте. І ще дадуть. Але техніка сама не воює. Потрібні люди, наші. Людей на дадуть
Светка-пипетка• 14 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Світ нам подачки зброї, перед цим ще два роки подумають, що давати, а що ні, а ми людьми.
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ок, якщо дадуть дуже багато зброї, люди потрібні? Так чи ні? Вони повинні бути готові і обучені на той момент? Так чи ні? Де їх брати?
Бабуся Бетман• 14 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Дадут? Серьезно? Нам уже полтора года кидают жалкие подачки. Если бы хотели остановить войну-сделали бы это за пару месяцев. Мы никому не нужны. Мы буфер между парашей и Европой
Сплюшка• 14 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ви може й буфер, ми ні. Ось і вся різниця.
мадам Везувий• 14 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Зброї дали багато, дуже. Все є, крім окремих видів, які дійсно поки обіцяють. Але тим, що є , немає кому воювати. Де їх взяти? Напишіть конкретно
Замрійлива• 14 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Выродки не нужны
Наверно
Ответ дляTammy21
Таких історій вагон. Тільки я вас підправлю трошки. Не ’почав проявляти увагу’. А хотів скористатися положенням. Наші дівчата минулою весною та влітку так на вулиці масово опинялися( Потім не стикалася, пішла від контактного, не індівід. волонтерства, але підозрюю, що деякі продовжують. Одна тварина ось тільки цією весною об´яву про прихисток вилучила.
А про що в останніх двох рченнях?))
Мядуза аля моргонер• 14 июля 2023
Ответ дляМиллениалка
Удалено администрацией...
Я в Германии живу больше года. Всё, кто из наших женщин нашли здесь мужчин- нет ни одного немца. Казах, болгарин, арабы ...
Мядуза аля моргонер• 14 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ко мне даже не приближаются)) засматриваются и все
Бабуся Бетман• 14 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Как раз казахи-немцы)))
Мядуза аля моргонер• 14 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Как раз казахи-немцы)))
Я имею ввиду этнических. Болгарин тогда тоже немец, как и казах)))
Бабуся Бетман• 14 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Казахи-этнические немцы. Поздние переселенцы. Там обычно папа немец, а мама казашка
Мядуза аля моргонер• 14 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Но ментально они совсем не немцы. Бывший совок.
Відірву та викину• 14 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Може для вас це буде новина, але всі не хочуть воювати. Це на нас напали і хлопці мусили йти щоб нас захистити. І всі вони з радістю повернулись би до свого звичайного мирного життя.
Наивная Хо• 14 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ага, то 200-кг військові повинні вдома сидіти, бо на них броник не налазить?
Де я писала про військового?
Читайте уважніше! Схуднути можна, от деяким мізків трохи треба більше мати