Що вас розчарувало, наприклад?
Я не очікувала, що Франція така брудна і небезпечна. А ще здивувалась що в США купа безпритульних собак.
Ответ дляФрекенБок
А Леваневского 😹.. не самый удачный район ))) во время войны приезжала на Рыбную просто посмотреть у нас там сперли машину …. Собак кстати не видела и построен какой то новый ТЦ с неплохой кофемашиной расчет по телефону ))) не поверите но в Польше и такого не увидела 😹 Если б не война в этот город и район не заехала бы вообще ))
Рибна то таке, добре що живі вибрались…
ФрекенБок• 14 июля 2023
Ответ дляВсе буде
а перше фото це де??
Возле самой Белой Церкви ( сейчас где органный зал ) . Ранее там была церковь и захоронения по-моему Браницких .. куда все вывезли 🤷♀️.. а зря ..
Бабка-байкерша• 14 июля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Я приехала из вылизанного и подстриженного Харькова в Вену, а там сухие, жухлые листья под ногами валяются
также в Германии, куча сухих листьев и никто не убирает. Грязно, не ожидала.
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
В Словакии все нравится.
Словаччина ж ніби така проросійська, ні?
Дівчина Бобула• 14 июля 2023
Ответ дляПесиКот
Старшее поколение да. Молодые нет.
Конотопська відьма• 14 июля 2023
Не понравилась Бельгия, не сейчас, давно уже. Мало места как-то, скучно, народ невеселый, преступность в Брюсселе жуткая. Люблю Америку, и Южную, и Северную.
ФрекенБок• 14 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Рибна то таке, добре що живі вибрались…
Та нормально ))) я ж жила там какое то время даже в школу русскую ходила :)))
Сейчас там подруга живет с дочкой , жива )) ..Там многим военным квартиры давали ..
Манка Я• 14 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Не ожидала что столько собачьего говна прям посреди тротуара. Под ногами.
Іспанія?
Мона_Лиса• 14 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Я думала Біла Церква то бруд і страх, а потім побачила європейські міста…
БЦ досить гарне місто, але відношення до нього бісцевих дуже дивує, так не поважати рідні місто це фу
Соображалочка• 14 июля 2023
Мені все подобається , була майже у всіх країнах Європи, для життя вибрала Францію, дуже гарна і комфортна країна
ФрекенБок• 14 июля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Да шикарный там городишко , вот это все он .
Не зви чайна• 14 июля 2023
Мне всё нравится в Европе, кроме того, что муж не рядом. Всё остальное полностью устраивает.
Покращена• 14 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Приємно здивувала Болгарія, Бургас кращий чим Марсель.
Болгария-самая большая помойка, которую я только видела
Манка Я• 14 июля 2023
Ответ дляКоржик
В Испании очень много домашних собачек, и все стены и тротуары воняют мочей( ну и собачье дерьмо прям на тротуарах, которое они почему-то не любят убирать , вот к этому запаху мочи не могу привыкнуть
одна з причин, чому я там не захотіла лишатись.Коли в +40 ця вся сеча починає випаровуватись, задаєшся питанням,як в тому взагалі жити. Про гівно скрізь то взагалі жах.А ще в кафе працівники не миють руки після туалету, до столиків просто приклеюєшся. Чудові море і їжа,але бруд-просто фу,точно не моє.
В моїй хаті моя правда• 14 июля 2023
Що в Німеччині так багато відверто неякісної продукції (одяг, їжа).
Недбалість, на навідчипись у всьому, зокрема в медицині та освіті. Не бачу! НЕ БАЧУ того, коли кажуть про німців, що вони тааааак багато працюють) ДЕ? Багато часу займає лише дорога з іхніх сіл до роботи, то так
ФрекенБок• 14 июля 2023
Ответ дляМанка Я
А я бы хотела там жить , только в своей недвижимости, а где вы были что так засрано ?
Картахена чистая , Аликанте тоже ..
черная мамба• 14 июля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
О, так в Леклерке та рыба и была, о которой я писала)
Я думала, он не везде есть, там карасики и карпы и глосики брали.
Дякую,зверну увагу
Кривая спроса• 14 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
Працюю з поляками. Рибу майже не їдять. Лише карпа перед якимсь святом готують і оселедця їдять раз в рік на день слєдзіка
А хто по-вашому розчаровує рибу в маркетах ? Карп - традиційна страва на Різдво . А от оселедець готові їсти постійно і круглий рік. Звісно ж сезонність ( як у нас), взимку їдять оселедець частіше . Дивує їх поєднання оселедцю зі сметаною , коли нам з пелюшок розказують про це « вбивче» поєднання. Тому ваші висновки не зовсім правильно . Ви біженка зі статусом укр ?
Анонім Перший• 14 июля 2023
Ответ дляКривая спроса
Ні, без статуса. Живу в Польщі 4 роки
черная мамба• 14 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
Жабка працює. ABC працює. Інтермарше працює. Жабки на кожному кроці
Там дуже обмежений набір продуктів
Кривая спроса• 14 июля 2023
Ответ длячерная мамба
А у них нема риби
Люди , що ви розказуєте ? повні холодильники риби . Хто ж її по-вашому купує ? В нас таких вирізок з тріски в житті не купиш . Регулярно є свіжа дорадо, форель , мінтай і тд
черная мамба• 14 июля 2023
Ответ дляКривая спроса
Де?
Манка Я• 14 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
Картахена чистая , Аликанте тоже ..
Жила у Валенсії. Там лише у заможніших кварталах зносно. А так їздила по великих містах від Барси до (практично) Гібралтару. Скрізь цей запах сечі, скрізь какашки.
Аліканте-згодна, трохи чистіше, Гандія ще непогана.Але то більш туристичні, їх прилизують.Ну і самі по собі іспанці дуже неакуратні і бруднулі.Для мене був шок,що в культурі країни нема миття рук після походу в туалет.
Про їх нерозторопність, лінивість і брехливість просто промовчу.
Я теж до того,як пожити, була впевнена,що хочу там дачу.Тепер зрозуміла, що мені достатньо з’їздити туристом.Як і вбільшість країн, насправді)
Бавовнятий Пупс• 14 июля 2023
Ответ дляКумася
Я думала я одна за укропом охочусь)) нашла в пакетиках в сухом виде, а потом заехала в Метро, а там укроп свежий в горшках. Какие вкусные дыни итальянские
просто ням ням
В сухом виде в конаде видела. У румын можно все купить, но у них дороже. Одна гречка по 6 евро чего стоит.
Кривая спроса• 14 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
Ні, без статуса. Живу в Польщі 4 роки
Зверніть увагу на холодильники і у Лідлі, і у Бєдронці, і у Кауфланді - в вакуумних упаковках є охолоджена риба . Дуже смачні полєндвіци з дорша ( Dorsz polędwica) , часто купую запекти форель річкову ( цілі тушки) або філе морської . Лосось також . Мінтай не часто купую, бо він мені сухий . Є і скумбрія , можна запекти або зробити оселедець
Анонім Перший• 14 июля 2023
Ответ дляКривая спроса
Чим ви читаєте? Якщо очима, то прочитайте мій пост номер 83.
Кривая спроса• 14 июля 2023
Ответ длячерная мамба
Де?
У кожному супермаркеті в вакуумних упаковках є охолоджена риба ( makrela, dorsz, pstrąg, łosoś). Є і заморожена, але я її не купую