Incol• 15 июля 2023

Адріатік-тревел та інші /тури вихідного дня /

Можливо хто їздив нещодавно з цією агенцією в тури вихідного дня, цікавить враження від поїздки і рекомендації. Хотіла б поїхати з донькою 11-ти років на вихідні. Сподобалося декілька варіантів: Краків- Морське Око-Закопане, Краків-Відень-Будапешт. Цікавить скільки займає перехід кордону (розумію, що раз на раз не приходиться, можливо хтось нещодавно їздив), чи не занадто втомливо буде для дитини, я люблю ходити але чи не вийде це "галопом по Європі", коли ніби й їздив але все похапцем. Можливо хтось порадить інші "пройдені" варіанти - буду вдячна.
Слухи-руки не распускаю• 15 июля 2023
Їздили в Румунію, взагалі вперше автобусний тур, замок Кантакузино, дуже сподобалось. Супроводжуюча дуже ввічлива та організована, місцевий гід цікава і професійна, і готель дуже хороший як для ціни туру.
sim2406• 15 июля 2023
А скільки днів у вас? По кордону, автобуси до Будапешту проїжджають норм кордон, а до Польщі можуть бути затримки.
Скажу так, основне подивитися по 1 дню на ці міста хватить. Хіба що Відень би пару днів взяла
Слухи-руки не распускаю• 15 июля 2023
Щоб не було галопом, беріть не більше 2 екскурсій в день, буде більше вільного часу, погуляєте, морозиво, піца
автор Incol • 15 июля 2023
Ответ дляsim2406
Краків-Відень-Будапешт там по одному дню, причому на Краків взагалі що залишиться, після дороги Львів-Краків, оскільки час на перетин кордону це ’лотерея’ але у Кракові ми були вже пару разів. Відень на один день це зовсім ні про що, але хоч мати уяву.
Акукарача• 15 июля 2023
Це і є галопом по Європах + стояння на кордонах виснажує. Краще на море автобусом
КротоТо• 15 июля 2023
Я окремо їздила в Краків на 3 дні, плюс Велічка. І окремо Будапешт-Відень на 3 дні, з них 1 день була екскурсія в Відень, а жили в Будапешті. Я не люблю ночувати в різних готелях, підбирала такі тури, щоб приїхати і жити в одному готелі 3 ночі, і звідти їздити на екскурсії. Мені здається, що це не так втомлює, як різні готелі. У мене сину 10, ще з ним не поїхала б, а через 1-2 роки якраз ок.
автор Incol • 15 июля 2023
Ответ дляКротоТо
А з ким їздили? Тут, нажаль, поки подібної пропозиції не знайшла.
Слухи-руки не распускаю• 15 июля 2023
А донька не дивилась Венздкй? В нас весь автобус в косичках був і фірмовий танок на площі перед замком
автор Incol • 15 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Знайома возила дітей в Болгарію, то якось зовсім зараз з дорогою не радісно, 38 години до місця призначення та й мені море серед літа протипоказано, нажаль.
Акукарача• 15 июля 2023
Ответ дляIncol
Вони хоч відпочили після дороги. А уявіть такий час в дорозі і лише тур вихідного дня
КротоТо• 15 июля 2023
Ответ дляIncol
Це давно було. Чи Акорд, чи Феєрія мандрів. Погугліть. І я брала виїзд з Києва на автобусі, але наприклад туди ми самі їхали у Львів на поїзді, і там ще по місту гуляли, а назад уже в автобусі до Києва.
КротоТо• 15 июля 2023
Ще як варіант, можна поїхати наприклад в Ужгород, там зняти житло, поїздити там по екскурсіям, якщо ви не були в тих краях, там дуже гарно, замки, гори. І там на місці взяти у місцевих туроператорів поїздку на 2-3 дні за кордон, в ту ж Угорщину.
ЭмчЭндЭм• 15 июля 2023
Я ездила с ребенком в Краков, Закопане. Чем меньше городов, тем лучше. Но дорога автобусом убивает.
автор Incol • 15 июля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую, гарна ідея, ніколи не була в Ужгороді
Інно4каа• 17 июля 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
і я в цей тур їздила, в травні)
автор Incol • 17 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
і я в цей тур їздила, в травні)
Сподобалося ? Там з серпантином як, не дуже критично ?
Інно4каа• 18 июля 2023
Ответ дляIncol
Так,все дуже сподобалося, тільки замок в якому знімали серіал Венздей ззовні гарний,а всередині нічого цікавого і не має сенсу доплачувати за екскурсію в торговий центр, а так загалом все ок. Як для мене норм серпантин, з автобуса ні одну людину не закачало)