Синди Кроуфорд• 15 июля 2023

Депресія

Дівчата, в кого була депресія, як лікували? Чи пили антидепресанти? Скільки місяців? Чи можливо вилікуватись без приймання ліків? Дякую.
illaria-k• 16 июля 2023
можно ли вылечиться самому зависит от депрессии.
Если клиническая, то нет. Я серьезно. Это болезнь.
Нужен психиатр и препараты. ( а потом работа с психологом)
И если связана с медицинскими проблемами тоже нет.
Остальные можно без препаратов, но надо работать, или с психологом, или самостоятельно.

Зайдите ко мне в кризисное обьявление.
Посмотрите сообщения для всех.
Там есть литература при депрессии, и еще кое что , мне кажется, что Вам будет полезным, возможно, почитайте.).
В танке• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
В лікаря ще не була. Але проходила сама тести, які підтвердили депресію.
Після втрати роботи- втратила себе. Нічого не хочеться, плачу стабільно 3-4 рази на тиждень, не можу прийняти ніяких рішень, відчуття, що моє життя марне в цьому світі, я ні на що не годжусь, немає відчуття радості. Мій настрій - це гойдалки. Набрала зайву вагу, бо солоденьке з кавою - це моя психологічна розрядка.
В вашем случае вам хороший психолог поможет и ад не нужны.
У меня была депрессия я почти уже не вставала сил не было, не говоря про остальное, мне назначили ад , но я их не хотела пить до последнего, у вас ещё можно без ад с хорошим психологом
В танке• 16 июля 2023
Ответ дляБабця в мештах
протоколы NICE в случае депрессии легкой степени тяжести рекомендуют психотерапию, средней - психотерапия + АД, тяжелой - лучше в условиях стационара.
Так что можно и без АД, но лучше уточнить диагноз у врача. В зависимости от причины депрессии станет понятней, что вам быстрее поможет.
Тут для людей ещё стоит уточнить что такое тяжёлая депрессия, я пока ждала приёма психиатра видела мужчину, его привезли на приём, он как овощ сидит смотрит в одну точку иногда плачет, есть отказывается и так длится долго по словам родных, ни на что особо не реагирует или в слезы, жуткое зрелище он просто живой труп ему и сидеть тяжело было, его в стационар отправили
Чесно брешу• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Можна звернутись до доказового лікаря Євгена Скрипника. Правда до нього черга 2 місяці.
Я читала, що АД пʼють місяців 9, якщо ви пили аж 1,5 роки,і відчуваєте що не долікувались, то можливо вам треба було підкоригувати призначення.
Подруга у нього лікується півтора роки.
Ніяк її не виведе в ремісію повну. Є промінь надії, але збої все одно є.

У мене була клінічна депресія, але причиною її був жорсткий залізодефіцит. Психіатр (також відомий) призначив першочергово пройти повне обстеження організму (щитовидна, залізодефіцит, вітамін д3 перевірити). І бринтелікс приймала певний час, але основне те, що феритин був 4
Зараз привела його в норму, вітамін д3 на рівні 60-70, то і симптоми депресії майже пройшли.
І допоміг ще один психіатр вже в місцевому диспансері. Прийшла на прийом, а він каже - що, ну, що ти хочеш насправді, щоб було в твоєму житті?
І Ви знаєте, я тепер постійно задаю собі це питання якось несвідомо. І рішення приймаю виключно з позиції власного бажання/небажання. Відслідкувала зв´язок цей.
Патика-мотика• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Втрата моєї основної роботи стала поштовхом. До цього ще є проблеми в житті, про які я не хочу писати, тому що це вже інша тема. Мій запит тут був до тих людей, які проходять або пройшли вже через цей стан. Я не просила колупати мене і давати безглузді поради людям, які думають, що депресія - то бездіяльність, егоїзм тощо.
А може вам як раз потрібна на деякий час бездіяльність. Може спробувати зайнятись чимось іншим, приємним саме для Вас. Обірвати зв´язки від яких нудить. Почитати, помалювати, погуляти, не робити те що не хочеться, не слухати голос розуму інших людей, слухати себе. Доречі була порада допомогти чимось іншим людям, це теж працює, так можна відчути себе потрібним світу. Як би ви опинилися без ваших тяжких обставин, то чого б хотілося? Почніть з невеликих бажань для початку. І тут не прокупівлю речей, більше про те як ви хочете себе поводити, що зробити. Кажіть НІ тоді коли хочете це сказати, не йдіть туди куди не хочеться і тому подібне.
Aishiteru• 16 июля 2023
В мене змішаний тип, є і «брєд» і шизотипічне, в тому числі депресія. Саме з депресії я вийшла в стійку ремісію за два роки терапії феварином і психотерапії. Але тільки на депресію, розлад особистості це не взяло, але думаю у вас інше.

Плюс, я змінила обставини, тобто мені дуже допоміг чоловік. Просто таблетки не допоможуть, потрібно міняти ситуацію (під таблетками, бо ви не бачите реальні обставини через емоції). Через війну в мене стався регрес, депресія знову почалась, але пройшла десь через 5 неділь на 50 мг феварину. Паранойні ідеї теж, до речі. Препарат добре тримає мої нейронні звязки)
Aishiteru• 16 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Знайдіть роботу і не буде часу на оці гойдалки)
Я працювала в депресії та психозі))
Кому там слова не давали• 16 июля 2023
Ответ дляillaria-k

Зайдите ко мне в кризисное обьявление.
Посмотрите сообщения для всех.
Кризисное объявление это где?
Да, я блондинка!• 16 июля 2023
Ответ дляillaria-k

Зайдите ко мне в кризисное обьявление.
Посмотрите сообщения для всех.
Как найти ваше кризисное объявление?
Лінива, не каюсь• 16 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Ось бачите. Якщо дійсно депресія, люди звертаються до лікарів або до психдиспансеру. І треба пити ліки. А то мабуть ви від безділля страждаєте і ставите собі новомодні діагнози.
А от чего депрессия ? От заниженной самооценки ?
Лінива, не каюсь• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ви знаєте, раніше я так само думала як ви, що депресії не існує, що це людям немає чим зайнятись. А тепер, коли це мене саму торкнулось, я розумію, що дуже багато людей нещасні, нічого не роблять, починають пиячити, тощо, зовсім не від бєздєлія. В мене такий стан, що я сама себе не взнаю. Я такою раніше не була. А до лікаря не можу дійти, тому що розумію, що нічого сказати не зможу, весь прийом буду ревіти!!!
У вас депрессия от заниженной самооценки ?
котопёс• 16 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
так ад не лечат, они просто купируют симптомы - пока принимаете ад депрессии нет, бросаете - возвращается. Излечивает полностью только кпт, сеансов 5-10, а ад нужны, чтобы в эту терапию войти и эффективно ее освоить. Но это дорого и спецов у нас мало поэтому принимать ад - это по сути единственный способ себе помочь
Кпт сеансові 5-10…..звідки ви взяли такі дані? Потрібно кримінальну кару ввести за такі висловлювання
котопёс• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Автор, йдіть до психіатра, допоможіть собі медикаментозно. І на тривалу психотерапію - подбайте про себе💚
Радість моя• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я. Пила антидепресанти півтора роки, пів року мені їх тільки підбирали. Було важко. Раджу ВЖЕ ЗАРАЗ іти до психіатра і почати лікування, бо потім стан - усе чорна яма ніби. Ну і суїцидальні думки (
Ще багато працювала над собою. Психологічна література в мережі, ютуб, змінювала звички, маршрути. Минуло 5 років від початку хвороби, маю другу дитину 2,5 рочки. Усе у вас буде добре, але не бійтеся психіатрів.
ПушАпница• 16 июля 2023
Ответ дляПліткарка
Ви собі дайте час - поревіти 2-3-4 дні, до якоїсь дати. А потім на Будь-яку роботу.
Трудотерапія - перше, що треба спробувати.
А що автор якась міліонерша, що живе в шоколаді, має прислугу і вже не знає, чого хотіти? Для звичайної людини перше, що треба спробувати, це повноцінна відпустка. Якщо немає можливості, хоча б повноцінні вихідні. Щоб ніякої битовухи, нервів, а тільки те, чим ти любиш займатися.
Позитивна• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
В мене є робота інша і купа справ кожного дня. Депресія не лікується просто роботою. Депресія дуже впливає на якість цієї роботи і самого життя. Люди, розвивайтесь, читайте!!!
Не думаю ,що можна обійтися без ад. . Зберіться і йдіть до лікаря. Ви і так вже втратили купу часу. Вам стане легше. Я свого часу теж пила їх, пів року. Стало краще і я відминила. Пройшло десь 2 роки. І тьфу тьфу все гаразд. Не запускайте. Моя подруга покінчила з собою на фоні депресії. І не хотіла лікуватися. .. вважала, що то попросту життя марне.
Королева спама• 16 июля 2023
Ответ дляИнеш
Я зверталась до психдиспансеру де мені і призначили антидепресанти, приймала протягом 1,5 роки. Потім сама вирішила що вже досить. На сьогодні з того моменту вже минуло роки 4 і я думаю що не долікувалась, жалкую що більш не зверталась до того лікаря і навіть ніяких контактних даних не збереглося...
Так а в чем проблема сходить лично?
Королева спама• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
А что за работа такая волшебная что замену нельзя найти?
ПушАпница• 16 июля 2023
Ответ дляПліткарка
Ви ж просто написали, що втратили роботу і почалась депресія, а тепер пишете, що маєте купу справ і роботу.
Так ви зайнята чимось з ранку до вечора? Стомлюєтесь від діяльності? Коли знаходите час плакати, як приходите додому?
Коли у мене була важка депресія, знаєте, чим я була зайнята з ранку до вечора? Я лежала на дивані і дивилась телевизор. Будь-яка спроба щось зробити закінчувалась підвищенням температури і станом, в якому я не могла нормально дойти навіть до туалету. Доводилось знову лежати.
ПушАпница• 16 июля 2023
Ответ дляЧесно брешу
Подруга у нього лікується півтора роки.

Я теж впевнена, що це і є ключ до вилікування. Я якось до цього сама дійшла, тому що мені не попався такий лікар, щоб сказав мені про це.
Альдебаран• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Йдіть і не гайте час. Я ревіла і що, але лікар призначив препарат, від якого я знову стала нормальною людиною. Лікарі і не таке бачили, сльозами їх точно не налякаєш.
Альдебаран• 16 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Прийдіть до психоневролога у лікарню, здивуєтесь) Про ті тести вони не в курсі
В курсі, я проходила такий тест у лікаря в кабінеті.
Альдебаран• 16 июля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Депресія - найвища форма егоїзму
Лікується добрими безкорисними справами по відношенню до інших людей і чим більше, тим краще
Так-так, радійте, що вас не торкнулося, коли встати не можеш з ліжка, жити не хочеш і нічому не радий. Які добрі справи, коли тобі на все пофіг, навіть на себе. Хто того не відчував, той не зрозуміє
Я шалунья• 16 июля 2023
Ответ дляПліткарка
Мене після смерті дитини теж на роботу випхали щоб між людей була. Ну що сказати, якщо до того мені просто було погано, то через півроку я ледь в петлю не полізла. Весь біль всередині, а на роботі ти маєш тримати обличчя і функціонувати. Дома маєш бути адекватною дружиною. Все маеш, окрім бажання жити. І коли я вже обдумувала як піти, лише тоді додумалися до лікаря відвезти, бо я вже сама не розуміла що мені треба. І сам вже з такої глибини не вигребешся. Дякую, чоловік зрозумів і розгледів мій стан.
НаБалКоніХодять• 16 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
Для того, щоб хотіти жити треба розуміти себе, для того, щоб розуміти себе, то треба працювати над собою, а не запихатися ад, мені у свій час допомогла розібратися у собі і зрозуміти життя книжка Аллатра, а не купа різних шарлатанів, які самі в собі розібратися не можуть, давно і назавжди забула, що це за ’прекрасний’ стан

Давно-давно мого вітчима, класного дядька, якого ось таке спіткало неочікувано, класичні методи з ад в купі з лікуванням дуже крутого психолога-психіатра з купою звань довели до самогубства

Тому, будь ласка, вистачить вже за мене розписуватися, що я знаю і що я в своєму житті пройшла
Як егоїстам мій комент жити не дає вже котру годину поспіль, не ваш варіант, то не реагуйте
автор Синди Кроуфорд • 16 июля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять

Егоїстам пофіг на всіх. Головне це «Я». Депресія і егоїзм це протилежні речі.
Сегодня не целуюсь• 16 июля 2023
Ответ длякотопёс
это сейчас такая модная реклама КПТ почемуто.
На самом деле и КПТ может работать годы, но они при этом показывают, где клиент виноват в том, что это долго.)) Вот тут ДЗ не выполнили, вот тут регламен не соблюли.
Но клиент же не часы, чтобы говорить о проблеме точно отведенное время.)И поэтому ....
illaria-k• 16 июля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Кризисное объявление это где?
Нажимаете на ник, заходите дальше в переписку или отзывы, и оттуда в обьявления. У меня 3 обьявления, и одно по кризисам.
Дальше внизу есть графа - сообщения для всех.

Литература для самостоятельной работы при страхе, фобии, депрессии.

Как стать несчастным без посторонней помощи. Паул Вацлавик
Терапия пустого усилия Антон Маркович Бурно
Разум рулит настроением. Измени свои мысли, привычки, здоровье, жизнь
Кристин А. Падески - Деннис Гринбергер
Дэвид Бернс Терапия беспокойства. Как справляться со страхами, тревогами и паническими атаками без лекарств
Глас_Народа• 16 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Тю, я пішла і весь прийом ревіла. Нічого страшного.
До речі, дійшла до психіатра, коли мені дещо полегшало і я побоялася, що якщо буде гірше, то просто не зможу до нього дійти
illaria-k• 16 июля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Как найти ваше кризисное объявление?

Кристин А. Падески - Деннис Гринбергер