Ацетилсалициловая кислота• 16 июля 2023
Я помішалась на людині. Боже, люди рятуйте мене.
Мене вже всі легені болять бо я курю кожні 10-20 хвилин. Ви бачили багато приниження але такої приниженої як я напевно ні. Людині відверто начхати на мене! Він поїхав, мене кинув і не дзвонить і не пише і пофіг йому. Я страждаю мене все тіло болить. Навіть коли я пишу що з іншим пересплю йому пофіг. Уявіть як я себе принизила. Спільна дитина йому до сраки. Він і бив мене і зраджував в сексу майже не було а я ще й через це влаштовувала скандали. Люди, мені 26 років я помираю…
Мене болять всі легені(( яка я кончена
Я вже кляну і його і себе як я могла так опуститись . Я пишу по 1500 повідомлень він їх навіть не читає йому до одного місця!
Що мені робити з собою, я в шоці(
Може якась молитва чи що я вже слухала 100 психологів від Холоденко до Лабковського і Палія і кого хочете ((( я просто ніколи б не могла подумати що я буду в такому пеклі
Мене болять всі легені(( яка я кончена
Що мені робити з собою, я в шоці(
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
І переглядаю чи був в мережі по 1000 разів в день і чи прочитав повідомлення а він ігнорує повний (
Сегодня я не я• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мені здається я дуже захворіла ментально
Вам бы к психиатру...
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ви це серйозно пишете? Вам потрібна допомога, і негайно!
Я клянусь чим хочете я серйозно
Вчителька з мікрорайону• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я клянусь чим хочете я серйозно
Та я вам вірю... Дитині скільки, де вона зараз? У вас є до кого звернутися по допомогу, щоб наглянули за дитиною, поки ви підете до лікаря? Взагалі хтось з близьких є?
ЗавЛабСнаб• 16 июля 2023
Треба якесь лікування.
У мене + /- подібний стан, рехнулась на мужику
, плачу кожен день, страждаю.
Відволікайтеся,бо явно у вас багато вільного часу клепати по 1500 повідомлень
, плачу кожен день, страждаю. Відволікайтеся,бо явно у вас багато вільного часу клепати по 1500 повідомлень
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Нема поруч нікого.. всі далеко( ото я дівчата в халепу потрапила
ще й дитина захворіла моє життя зараз пекло
Вчителька з мікрорайону• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дитині скільки років, де вона зараз?
Подмигашка• 16 июля 2023
Якщо в лікарні у вашому місті є лікар-психолог - негайно до нього. І до невролога, пропише заспокійливі.
Ви така молода, у вас дитина. Бажаю пошвидше вибратися вам з цієї ями.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Треба якесь лікування.
, плачу кожен день, страждаю.
нема. Я взяла лікарняний бо я мішаюсь
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Я ніколи не могла б подумати, що я буду в такій ямі(( це діра
ЗавЛабСнаб• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Боже,так у Вас є дитина, займіться нею, готуйте шось,не думайте про чоловіка.
Потрібно зрозуміти що це не любов,а хвороблива залежність
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Ви мабуть п´яна? Або він вас приворожив)
Я не пʼяна. Я вже сама думала може мені хтось поробив чи що, я сама не своя зовсім!
Сегодня я не я• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я клянусь чим хочете я серйозно
Вы дурепа, кому нужен Ваш ребёнок, если с Вами что-то случится? Мало того, что забеременели, не думая и фиг от какого муд.ка, так ещё сиротой хотите сделать?
Небоброїдка• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Та яке поробив, кукуха поїхала , до лікаря вам
Подмигашка• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Тримайтеся!! Ви зможете це пережити. До ваших батьків не варіант поїхати? Вам треба змінити обстановку і треба лікар
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляНебоброїдка
Я вже і сама думаю кукуха поїхала повністю
Сегодня я не я• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Пекло в Вашей голове. Молодая, здоровая, пока ещё, баба, с кучей свободного времени строчить сообщения. Пекло у неё.
Mrs.Sexuality• 16 июля 2023
Автор, вам нужно очень постараться думать не о нем, а о себе - что случилось такого, что вы одержимы этими мыслями или что может быть этому причиной.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
В мене зі здоровʼям великі проблеми.
Пухнаста лапка• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не поїхала. Все пройде. Кілька місяців поковбасить і відпусте. Потім буде менш боляче, протупиться. А поки займіться дитиною, своїм здоров´ям, роботою. Справи та клопоти допомагають дуже.
Агент Пинкертона• 16 июля 2023
Он вам устраивал качели в отношениях? Похоже на типичный случай адреналиновой зависимости, особенно, если чувак с НРЛ.
Небоброїдка• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так да, потрібен лікар вам
Чемна панночка• 16 июля 2023
Психолога еволюцію читали?
Тим що ви слідкувати за ним в соц мережах вас заиягує біль і більше
Вам допоможе силою волі зупинитися писати і слідкувати, для цього потрібно переключить думки на щось, просто не думати про нього не вийде
Що э , на чому можете довго концентруваьися? Робота, або її пошук, хоббі, навчання
Фішка в тому, що кожний раз коли зловили себе на думці повертаєте думки на інше, з кожним разом буде легше
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Я постійно себе запитую : як так вийшло, що на початку він за тобою бігав тобі було байдуже і як могло все дійти до такого?.. що ти стала просто хвора людина(( як? Я стала хвора на голову людина і це факт. Я помішалась. Я вже і іншого шукала і всі нерідні і всі не ті а тільки він той і його треба( це не нормально. А він об мене ноги давай витирати зраджувати бити( боже що я собі наробила