Дрібка щастя• 17 июля 2023
Помогите пожалуйста расшифровать УЗИ головы
Птица Говоруша• 17 июля 2023
Наполовину звужений просвіт судин через атеросклероз. Можуть призначити статіни.
Пампушечка• 17 июля 2023
Ознаки стенозуючого атеросклерозу правої внутрішньої сонної артерії 56%. Потрібно буде здати аналізи на ліпопротеїди фракційно і в подальшому контролювати показники.
Швидкісні показники кровотоку у межах вікової норми в артеріях каротидному басейні.
Вертеброгенна непрямолінійність хребтової артерії. Вертеброгенна - означає, пов´язана з хребтом. Непрямолінійність хребтової артерії - це синдром хребтової артерії. Якщо не проходили, потрібно буде пройти МРТ шийного відділу хребта.
Є вазоспазм в ОА. Це спазм в основній артерії.