Кондуктор трамвая• 18 июля 2023

Буду я сьогодні смілива. Дівчата чекаю пораду що змінити в собі

Волосся стало рідке . Можливо стрижку. Тільки яку? Губи теж. Можливо хоч 1 мл вколоти?. Ну і взагалі що б ви порекомендували змінити
Этожзвяздаяегообожаю• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну і на скільки років виглядаю?
Молода дівчина,28-32

автор Кондуктор трамвая • 18 июля 2023
Глаза у меня как многие написали грустные,бездомные и .т.д потому что я не дома. Я в Польше. Работаю на заводе посменно . Это фото сделано в 6 утра. Конечно я хочу что то изменить в себе и очень живу надеждой что когда-то этот пи.....ц закончится
катерина12009• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Співчуваю.. що тут сказати.
По зачісці - каре пряме до ключиці з косим пробором, здається вам піде. Брови може краще намалювати бо не виразні і пораджу моделюючих масаж обличчя
Рожайтретьего• 18 июля 2023
Очі сяють, мені ви здаєтесь приємною. Відповіді ще не читала, думаю біля 40.
Не цілуюсь з бодуна• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну сбросити 5 кг я б хотіла,но для мене то складно. Люблю поїсти . Мені 38 років. Тому мені трохи сумно що за 40+ виглядаю . Я майже не користувалася косметикою . Зараз почала . Тому що бачу що лице пливе
Не зважайте на місцевих зміюк, ви реально виглядаєте на 35-38. Дуже приємна м´яка зовнішність. Губи не коліть, можна об´єму додати нюдовими, світло-рожевими блисками, це ще й молодить). Волосся я б не радила кардинально вкорочувати, навіть каре довге. Так уже приїлося те каре на кожній другій. Також вам не йде чуб, саме такий виокремлений. Можна просто як окремі довгі пасма, які вплітаються у загальний силует зачіски. Для негустого волосся потрібен тямущий перукар, який все візуально виправить) Колір волосся абсолютно ’вашого’ напрямку, ви за типом ’зима’, можете погратися з холодними відтінками у каштановій гамі. Ще я на свому прикладі можу порадити фейсбілдінг, щоденно 15-20 хв. ненапряжних занять і вже через місяць ви себе не впізнаєте)
А Я Самая Самая• 18 июля 2023
стрижка з чубчиком.
губи не трогайте.
змініть роботу щоби отримувати від неї задоволення :)
Латексне альтер ЕГО• 18 июля 2023
Ніті, губи, брови зробити (пудрове напилення), кінчики ріденьки прибрати, можливо колір поміняти, а так ви гарна 🤗
Баррикадница• 19 июля 2023
Только не губы. Пожалуйста, не уродуйте себя.