Кондуктор трамвая• 18 июля 2023

Буду я сьогодні смілива. Дівчата чекаю пораду що змінити в собі

Волосся стало рідке . Можливо стрижку. Тільки яку? Губи теж. Можливо хоч 1 мл вколоти?. Ну і взагалі що б ви порекомендували змінити
Кукарикуууууу• 18 июля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Мне кажется, у вас вот такой типаж, вы похожи на вот эту девушку (ей 39 если что). Я бы вам тоже губы увеличила, подтянула овал лица каким-нибудь ультразвуком и конечно брови
Класно виглядає! Це блогер? Дайте ссылку пліз, почитаю її догляд

3@йk@• 18 июля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Губи залишайте, як є.
А стрижку - пропоную коротку, під хлопця, із асиметричним краєм волосся (з лівого, наскільки бачу, боку обличчя) або ж асиметричний чубчик, так само - із видовженням ліворуч.
Бо ви чудова й мила, але занадто звична. А так - будете сміливою й стильною! Просто спробуйте, не бійтеся!
мені здається тільки жіночки за 50 носять такі зачіски. Де Ви бачили шикарних дівчат з такою стрижкою?
Сонечко• 18 июля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Живу в Канаде , смотрю на их женщин, увереные в себе, веселые, деловые толстушки . И наши загнобленые с потухшим взглядом красавицы. Ну почему так несправедливо?
Я только на советчице таких встречаю.
В реальности - нормальные и уверенные.
Есть конечно категория «колюботокснемогуостановиться», но она не настолько многочисленна.
Иванка Бур• 18 июля 2023
На фото здається, що є набряк на обличчі. Робіть лімфодоенажний масаж (подивіться на ютубі, косметолог не потрібний для цього). І також робіть масаж тіла масажером.
Оно само купилось• 18 июля 2023
Цвет волос - каштан/ шоколад (черный всем +5 лет прибавляет). Стрижку тоже можно, какую позволят волосы после выведения черного.
Бровки бы сделать - татуаж или лами.
Губы 1 мл будет отлично
С овалом лица что-то надо делать. Если лишнего веса нет, то начать с массажа гуаша. Если есть - скинуть, потом массаж гуаша.

И порадовать себя чем-то! :) Взгляд уставший, потухший. У вас все в порядке?
хутряна володарка• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну сбросити 5 кг я б хотіла,но для мене то складно. Люблю поїсти . Мені 38 років. Тому мені трохи сумно що за 40+ виглядаю . Я майже не користувалася косметикою . Зараз почала . Тому що бачу що лице пливе
Фото завжди додає 2-3 роки та 3-5 кг, це відомий факт. Тому не засмучуйтесь. Худнути не треба, у вашому віці це небезпечно, можна різко постаріти. Тим більш, що у вас немає зайвої ваги. Вам треба світліший відтінок волосся, можна спробувати коротшу зачіску. Губи не чіпайте. Купіть сироватку с гіплуронкой, та наносить не тільки на обличчя, а й на губи 😉 я старша за вас на 5 років, знаю про що кажу
П. С. В мене звичайна Isana з Ватсонс
хутряна володарка• 18 июля 2023
Ответ дляMarryV
Особо ничего бы не меняла. Ровный срез и цвет волос темный, только более холодный.
Спорт, массаж, чтобы лимфу подвигать. Более яркие, сочные цвета для общего оживляжа. Может брови более четкие, но ни в коем случае не колхозный татуаж.
https://instagram.com/naaomiross?igshid=
Колхозний татуаж? А ви не знаєте, що він різний буває? Я зробили брови 2 місяці тому і не всі одразу помітили. Проблема в тому, що нормальний гарний татуаж ви не помічаєте й на тлі того, що в очі кидається лише поганий татуаж складається враження, що увесь татуаж то лайно. Але це не так
Живчик-счастливчик• 18 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
С этим сложнее. Фильтры на фото? А то такой контраст - носогубок нет, как будто вам 30, а овалу лет на 10 больше.
Мне кажется автор просто полная. Похудеть хоть на 5 кг и всё будет ок - и овал, и щеки уйдут
Пиу!Пиу!• 18 июля 2023
1. Схуднути
2. Масаж обличчя
3. Зрізати кінчики волосся.
4. Нічого не колоти.

любименькая• 18 июля 2023
Ничего вам не надо менять. Вы и так хороши. Особенно губы не трогайте.
Живчик-счастливчик• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Автор, макияж возраста придаёт, я наоборот бросила краситься - выгляжу моложе
Чемна панночка• 18 июля 2023
ну вы себя конечно и заблерили
нафига ж не видно
стесняетесь принять свои возрастные изменения?
совет: ни в коем случае не уродуйте губы
ЯниЯ• 18 июля 2023
Приятный взгляд. Возраст больше 40. Скорее 43-46
Чемна панночка• 18 июля 2023
і ра виглДаєте на роки 43 точно
унылыекончики сантиметров 10 хотябы срежьте
ИзЮмрудная• 18 июля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Это моя косметолог
https://instagram.com/elena.arty?igshid=

Рабочий профиль у нее указан там тоже
Чемна панночка• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Я не ставлю фільтри ніколи.ну як є
по цьому не бідьше 38
а фільтри на рерших фото жахливі
подивіттся налаштування селфі, там є за замовчуванням опція улучшайзінгу
обнудіть її і подивіться правді в очі
Чемна панночка• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Був каскад та коса чілка
это фото классное
добавьте уходовых средств, увлажните кожу
Чемна панночка• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Мені подобається такі стрижки,але маю кругляве обличчя. Боюсь що буду ще повнішою на вигляд. Ну і колір хочу більш світлішийчим маю зараз
боже, что за обезьяна на первом фото(
эти губы это прям беда
Неновая почта• 18 июля 2023
ничего не нужно,разве только массаж нижней части лица(немного поплыл овал и есть 2 подбородок)можно самой делать+упр на верхнюю часть спины

Кава з перцем• 18 июля 2023
Ви й так гарна, нічого не міняти
Фляшка на трьох• 18 июля 2023
Перестати фарбуватися в чорний колір та зістригти см 5. Губи можна вколоть 0,5, тільки не більше, це поверне ім молоду форму. Треба додать апаратні процедури, у вас деформаційний тип старіння, обличчя схоже ніби як з набряком. Ніяких масажей та гімнастик, це все до одного місця.
Бибер-анонимер• 18 июля 2023
Ответ дляadamdavid
Брови, наростити волосся. Помадою нафарбуватись)
Ох. Про нарастить волосы. Если бы еще мастера по наращиванию были мастерами. Я и сама иногда подумываю. А потом встретилась с парочкой мастериц. У них самих наращенные. Как же топорно сделано🙈куда к таким идти
Эт вернячОк• 18 июля 2023
Челка шторка и удлененное каре
Губы пока не надо
Бибер-анонимер• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Я не ставлю фільтри ніколи.ну як є
Никаких губ. Не вздумайте. Если что, я не противник. Но и не фанат. У вас тогда тяжелая станет часть ниже носа. Вам улыбаться чаще. И влюбиться))
Бибер-анонимер• 18 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
такой овал ультразвуком не даст єффекта.. там сначала расслабить мішци надо б.. ну и может массажем даже лучше чтоб и жирок подтопился
Мышцы может расслабить и челюстно-лицевой хирург. Больно адски. Но работает.
ЖеняЖеня• 18 июля 2023
Вам 37
Радикально ничего менять не нужно
Только бровям сделать форму
И губы ярче красить блеском или помадой
Бибер-анонимер• 18 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Проблема в том, чтоб найти мастера. С большой М. Который сделает так, чтоб колхоза не было. Я сама все брови хочу подправить. Но мне нормальный мастер не встретился. А вот серый и синий пигмент у девочек на бровях вижу часто(
Валерія-783f• 18 июля 2023
Ви красуня! Основна проблема жінок, ми не вміємо себе любити і постійно шукаємо недоліки.
Губи точні - ні, природня краса краще. Подумайте потім про наслідки.
Навіть коли косметолог профі, організм не передбачуваний.

Стосовно зачіски експерементуйте. Промоніторте Пінтерест по ідеям, найдіть гарного парихмахера для консультації.
Успіхів вам!
Поторописька• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Я не ставлю фільтри ніколи.ну як є
Все у вас чудово!. Нічого колоть не треба. Зачіску,якщо едете,можете змінити
Kusalochka• 18 июля 2023
Я бы вколола что-то поднять лицо. Типа радиесс. А так приятное лицо. Лет 40 на фото старпоста, на второй фото моложе намного)