Кондуктор трамвая• 18 июля 2023
Буду я сьогодні смілива. Дівчата чекаю пораду що змінити в собі
Волосся стало рідке . Можливо стрижку. Тільки яку? Губи теж. Можливо хоч 1 мл вколоти?. Ну і взагалі що б ви порекомендували змінити
Фіфачка• 18 июля 2023
Нічого не робіть.Ви гарна.Верхнє віко можна буде прибрати до 50.І тримайте вагу з 46 років
ротцвеники• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну і на скільки років виглядаю?
38-42.
Раджу вийти з чорного. губи не чіпайте, молю
Говорю-балакаю• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Мені подобається такі стрижки,але маю кругляве обличчя. Боюсь що буду ще повнішою на вигляд. Ну і колір хочу більш світлішийчим маю зараз
Для круглой формы лица это и правда самые неудачные формы. У меня такая же проблема.
В ютубе есть про подбор стрижек, поищите, пока нет времени, может позже найду мастера, которая классно всё объясняет
Губки-уточкой• 18 июля 2023
Ответ дляДА да да
Каре зробіть, губи не треба!
Согласна.
Автор, каре с четкими линиями без филировки улучшат их вид, губы у Вас нормальные, не нужно колоть. Займитесь нижней частью лица, массажи курсом на постоянной основе.
Вы очень симпатичная, выглядите хорошо.
хутряна володарка• 18 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Проблема в том, чтоб найти мастера. С большой М. Который сделает так, чтоб колхоза не было. Я сама все брови хочу подправить. Но мне нормальный мастер не встретился. А вот серый и синий пигмент у девочек на бровях вижу часто(
Ще раз повторюю: фішка саме в тому, що нормальний гарний татуаж не відрізнити від просто вдало підфарбованих олівцем чи тінями брів. Тому у вас хибне враження, що татуаж це тільки синій чи сірий пігмент. Доречі навіть теплі відтінки пігменту згодом стають холодними. Але це як мінімум півтора-два роки. Тобто те що ви бачите це або застарілий татуаж, який треба освіжити, або дійсно погано зроблений. Але це не означає, що так завжди чи у більшості.
Якщо раптом ви з Дніпра, то можу рекомендувати свого Майстра
ШанельКуКу• 18 июля 2023
десь отак обрізати можна (вибачте що по вас позначаю) і чубчик, лоба прикрити, бо занадто відкрите обличчя. А так, ви - красуня
Обнемашечка• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну сбросити 5 кг я б хотіла,но для мене то складно. Люблю поїсти . Мені 38 років. Тому мені трохи сумно що за 40+ виглядаю . Я майже не користувалася косметикою . Зараз почала . Тому що бачу що лице пливе
Виглядаєте на свій вік , не слухайте токсичних жіночок.
Контрольница• 18 июля 2023
Сделать волосы на пару тонов светлее, челку и обрезать тоненькие хвостики, сходить к боровисту. Уколоть губы хорошая идея.
Король дивана• 18 июля 2023
Вы красивая. Даже нет ощущения, что надо что-то менять. Губы я бы не колола, не потому, что проотив филлеров, а потому что у вас очень пропорциональные черты лица и губы тоже. Губы легко исаортить. Но если уж сильно захотите , то не больше 0.5. или хотя бы сначала 0.5 и только потом доколоть, если вам будет недостаточно. Но я бы в вашем случае не трогала
Сиреневая цапля• 18 июля 2023
Автор, я б на вашому місці тільки губи нафарбувала
Для чого вам ті смішні губи? Нікому не гарно, влетіли серед собі подібний вирішують в кого кращі.
Я вже побачила скільки вам років, там приблизно і думала 36-39.
Альона2709• 18 июля 2023
На фото, що у повний зріст, виглядаєте значно молодше. Ну десь 33-35
Раджу змінити колір волосся і стрижку, можливо, сходити до стиліста зачісок, щоб він Вам підібрав щось ефектне.
Мені здається, зайвої ваги у Вас немає, однак можна підкачати м´язи.
Нехай щастить!
Король дивана• 18 июля 2023
И еще по поводу губ, если вдруг захотите, учтите, что время от времени придется колоть гиалуронидазу, тк со временем остатки филлера накапливаются и чтоб сделать хорошую форму, нужно растворять остатки, чтоб сделать форму. А гиалуронидаза для собственных губ не очень хорошо и ооочень больно, анастезия почти не обезболивает. Без филлера уже потом не обойтись, т.к свои губы растягиваются и если филлер рассасывается, появляются складки/морщины. +Ишемия, со временем появляется почти у всех, выглядит как гранулы Фордайса.
NatalkaFree• 18 июля 2023
Автор, Вы - красавица! Возраст 35+ Губы не нужно трогать
Волосы чуть светлее и короче. У самой страшная проблема с волосами, уже отчаялась их спасти
Витамины-, мезо, аминексил, все впустую... Я думаю, это - стресс, т.к. с начала войны в сильнейшем тервожно-стрессовом состоянии.
Любительница• 18 июля 2023
Не потрібно губи, вони й так красиві і в гармонії з обличчям. Не потрібно каре, тому що буде обличчя кругле. У вас гарна зачіска лише не вистачає густоти на кінцях. Тому зосередьтеся на кінцях, маски, бальзами, зволоження, щоб воно ніколи не були сухими, щоб могли відростити густі кінці. Ця довжина пасує вам.
Попразендовна• 18 июля 2023
Ви гарна , нічого не міняти. Тільки погляд по міняйте, щоб не був як у бездомної
Попразендовна• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Я не ставлю фільтри ніколи.ну як є
Гарно, включить дівчинку, а заберіть жіночку
66сезон666серия• 18 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Мышцы может расслабить и челюстно-лицевой хирург. Больно адски. Но работает.
це як? пластика?
Король дивана• 18 июля 2023
Ответ дляNatalkaFree
Проверьте щитовидку
Так точно!• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Я не ставлю фільтри ніколи.ну як є
хорошо выглядите, лет на 35-36,.вам идет улыбка, и отсутсвие мейка(или минимальный)-вас делает миловидной, каре вам тоже будет красиво,и длинные волосы если отрастить тоже. разве что похудеть немного, сразу будет -5 лет, ну и спорт, если не занимаетесь. так все отлично. может быть пудровое напыление бровей