Кондуктор трамвая• 18 июля 2023
Буду я сьогодні смілива. Дівчата чекаю пораду що змінити в собі
Волосся стало рідке . Можливо стрижку. Тільки яку? Губи теж. Можливо хоч 1 мл вколоти?. Ну і взагалі що б ви порекомендували змінити
Вы очень симпатичная и приятная. Губы пока не надо.
А причёску пробуйте любую, отрастут, если что не так. Я длину по пояс отстригла разом до пикси, довольная была как слон, 4 года так отходила . Сейчас отрастила немного, сделала боб. Но опять мечтаю о пикси.)
Думаю вам лет 37-38. Поделайте дома самомассаж лица. Овал подтянется 100%.
Я Головна• 18 июля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Мне кажется, у вас вот такой типаж, вы похожи на вот эту девушку (ей 39 если что). Я бы вам тоже губы увеличила, подтянула овал лица каким-нибудь ультразвуком и конечно брови
Абсолютно разные.
Кумедний ґудзик• 18 июля 2023
Ви така мила!) Я б не радила нічого змінювати...і боже збав чолку, як тут радять. Не треба.
У вас гарне обличчя, акуратні риси. По фото здаєтесь доброю такою, дружньою. Не треба ніяких уколів, тим паче не треба чіпати губи. Ви просто зіпсуєте своє обличчя.
Мама фіфті цента• 18 июля 2023
Ответ дляморячка
Не надо такое советовать. Я свой пикси до более-менее состояния полтора года растила и каждый день как не в своей тарелке была. Тоже с длинных рубанула.
А автору оно однозначно еще не пойдет по форме лица и добавит гораздо возраста
Сапай вазони• 18 июля 2023
Ответ дляморячка
А почему прям мечтаете, это сильно дорого?
Гравіцапа• 18 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
Нет, дело не в деньгах. Немного поправилась, поплыл овал, мне кажется короткая стрижка его подчеркнёт. Опять же не все мастера умеют хорошо стричь такую стрижку. Я долго искала своего мастера. А сейчас не дома и не уверена, что хорошо постригут. Короче хочу, но пока не решаюсь.
Сапай вазони• 18 июля 2023
Ответ дляГравіцапа
Аа ясно
Гравіцапа• 18 июля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Я не советую автору пикси. Я советую пробовать то что ей хочется и не бояться.
Залізний занавіс• 18 июля 2023
Живу в Канаде , смотрю на их женщин, увереные в себе, веселые, деловые толстушки . И наши загнобленые с потухшим взглядом красавицы. Ну почему так несправедливо?
Брюльтик• 18 июля 2023
Для волосся я б порадила вийти з чорного, він вас дуже старить, і робить якоюсь мрачною. Далі зробити більш сучасну зачіску, в ідеалі полікувати волосся або зробити колаген, бо помітно пористість.
А от губи не раджу взагалі чіпати. У вас гарна форма, цілком нормальний звичайний обʼєм. А вколетесь і будете ходити як половина міста з цими неприродними варениками замість губ, які вам самій не будуть подобатись. Це виглядає жахливо неприродно.
Дай подивлюся• 18 июля 2023
Зайдіть гарного колориста. І освітліть професійно . А так все ок)мило
ВыФсеВрете• 18 июля 2023
автор.. есть на ютубе Галина Тоторина ..по стрижкам..я Вам много чего пойдет ) не портите лицо иньекцями)
Вам до 40
Ms. При теле• 18 июля 2023
Ответ дляВорожу на каві
не делайте коротких стрижек с челкой и филировкой - это стиль тётеньки бухгалтера за 55.
филировка делает волосы жидкими, вид обскубанной курки от нее.
каре одной блины без челки и без филировки, в губы можно 1 мл
вы и так красотка.
Присоединяюсь , и с овалом что-то делать, думала автору лет 45 , вес привести в норму. На фото где худенькая и выглядит моложе
Красота неземная• 18 июля 2023
Губи залишайте, як є.
А стрижку - пропоную коротку, під хлопця, із асиметричним краєм волосся (з лівого, наскільки бачу, боку обличчя) або ж асиметричний чубчик, так само - із видовженням ліворуч.
Бо ви чудова й мила, але занадто звична. А так - будете сміливою й стильною! Просто спробуйте, не бійтеся!
Кому там слова не давали• 18 июля 2023
Я бы не стриглась, но осветлилась бы. Черные волосы придают возраст. Насчет губ, уколола бы 1 мл, он будет практически незаметен, но выглядит как увлажненные губки)
Фенте Фря• 18 июля 2023
Я би волосся полікувала, все інше нормально, очі у вас класні, колір обличчя теж. Але внутрішнього драйву нема, з цим би працювала.
Таракашечка• 18 июля 2023
Автор, нічого зовні не треба міняти. Ви дуже гарна.
Міняйте в характері щось , навчитесь любити себе, ви наче зневірились, раз такі питання задаєте
Зубожиння• 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну і на скільки років виглядаю?
Нічого не робіть, ви гарна жінка. А станете качкою. Для чого воно вам, і з волоссям все ок, може вийдіть в трішки світліший тон?
БершкомангоЗар• 18 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Рваную стрижку с короткой челочкой.
Губы не надо.
У автора вже є каскад і волосся наче й нема. Куди їй рвану стрижку, щоб нарощувати потім? Чілка теж ні.
Кукарикуууууу• 18 июля 2023
Форму брів на більш актуальну, ця вас старить, а в цілому ви супер приємна))
3@йk@• 18 июля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Губи залишайте, як є.
асиметрія вже давно не актуальна