Звичайно розумію, що десь упустила в плані виховання. Не раз пояснювала про шкоду паління. В сім´ї ніхто не палить. Підкажіть як правильно з нею поговорити? Десь з рік назад були непорозуміння: не хотіла вчитись взагалі,багато часу в телефоні, перегляд серіалів, постійні скарги, що я її не розумію. Секретами зі мною ділиться, але я сильно на це і не розраховую. За цих півроку трохи більше розуміємо одна одну, допомагає по дому, влітку почала займатись з репетиром по математиці, і я вже ніби заспокоїлась, що знайшла підхід до неї. І тут ця сигерета... Окрім того хвалилась подружці, що вже пробула алкоголь:(((( Не знаю як поговорити, що і зв´язок з нею був і дійшло до неї, що це не припустимо.
Ответ дляАБВГДэшница
Слухайте, електронна сигарета не 3 копійки коштує. Де вона взяла гроші? У вас. Так контролюйте, скільки даєте та куди витрачає.
так зрозуміла, що лише повний контроль витрат має бути. Бо і бабуся деколи гроші підкидає їй, хай і невеликими сумами по 50-100 грн, але ж дає час від часу
Ответ дляХочу наколоти губи
Автор не в вихованні діло, значить так роблять в її оточенні і вона хоче виглядати круто
Нормально поясніть, що це зовсім не круто
У мене 11 років пробувала курити (в мене істерика трапилася, я й думати не могла що в 11 можна таке робити)
Сіли поговорили, не можу сказати що дуже спокійно, але більше поміченою не була, а я вже ж дуже уважна до цих моментів.
І так, ще в такому віці ви можете впливати на неї. В 18 вже не вийде
щиро дякую, що написали за свій досвід. Хочу підготуватись до розмови, без зайвих емоцій
АБВГДэшница• 18 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Это не важно.
Электронка стоит не так много, поэтому все это будет быстро
Как минимум пол месяца) так и курить можно бросить
Добрая свекровь• 18 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Пару дней :)
Добрая свекровь• 18 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Вы очень недооцениваете детей
АБВГДэшница• 18 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Вы очень недооцениваете детей
Сыну 11, поверьте в курсе событий
Добрая свекровь• 18 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Сыну 11, поверьте в курсе событий
😂😂😂😂
Естественно
И так думает каждая мама
Естественно
И так думает каждая мама