ПешитеБесАшипок• 19 июля 2023
Конфлікт з мамою дівчинки з садку
Наші діти дружать. Вони ходять в одну групу, не дуже ладять, але одна до іншої тягнеться. Та дівчинка дуже вперта, часто робить наперекір, моя у відповідь може штовхнути, та дівчинка падає і її мама постійно мені пише. Я розмовляю з дочкою майже щодня, прошу не штовхатися, розмовляти словами або йти від неї, якщо нервується. Ми над цим працюємо. З боку мами шалений тиск, що її дочка свята, а моя штовхається, бо має до тої агресію. Це не так. Що правильно зробити? Дітям по 4 роки
Вареничніца• 19 июля 2023
Воспитатели куда смотрят? не при вас же толкается. пусть там и разруливают на месте...
Танцепесенная• 19 июля 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Иногда и это имеет смысл. Не дай Бог, конечно. Маловато контекста. Ну представьте, что та вторая командирша. Или что она специально все делает на зло. Не всегда тот, кому дали в морду, однозначно положительный персонаж. Драчунью, конечно, можно задавить морально. Но мама на то и мама, чтоб не мыслить шаблонами и вникать в детали детских конфликтов.
Эта история - оправдание для насильников.
Ну представьте, девушка на зло оделась вызывающе и всячески провоцировала. Так что насильник не виноват, она же сама спровоцировала
Я_з_Франека• 19 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
я не розумію, чому ніхто не пише, що головне питання - до виховательки, бо конфлікти трапляються у той час і у тій групі, якою вона опікується. Дивитися за дітьми - її професійний обов´язок, незалежно від того, знайомі їх матері між собою, чи ні. І тако питання до мами іншої дівчинки - чому вона не пояснить своїй дитині, що ’з Євою не грайся, не підходь до неї’ А так претензії лише до автора і ії дитини, що вона не достатньо пояснює, і донька недостатньо прониклася тими поясненнями. А інша мама чому недостатньо пояснила? Писати іншим батькам - взагалі треш, як? чому? чи автор знаходиться у групі разом із дітьми, і допускає оте все? То, може, краще спілкуватися із вихователькою, щоб краще регулювала іх взаємодію??
Нарешті, адекватний коментар!
Ответ дляПешитеБесАшипок
У вас є діти? Що вирішує дитина в 4 роки?
Автор, толкания опаснее чем просто ударить
Можно травмировать голову сильно
Тут правильно написали , вы же ее не толкаете почему-то , потому что это равно как ударить а даже и хуже если человек падает
Тоесть удар человек все равно получает но об пол или асфальт и еще сильнее чем ладошкой
Можно травмировать голову сильно
Голова колгоспу• 19 июля 2023
капец, вот это у вас ребёнок агрессивный.
если сейчас вы ей не можете объяснить и донести мысль, что нельзя толкаться, то что будет потом?!! по идее вас должны исключить из сада. после нескольких предупреждений. так как ваша дочь опасна для окружающих
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 июля 2023
дитині пояснити, що можно тільки захищатися, якщо це потрібно. а якщо вона просто їй говорить- то їй треба відповісти, а не захищатися. Погратися в ляльки і розіграти пару разів таку ситуацію, щоб дитина зрозуміла.... Терпіння і успіхів!!!
Невидимка• 19 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Яке їхало, таке здибало. У вас ваша дитина хороша, а та ні. Та факт лишається фактом - ваша проявляє фізичну агресію. Будьте готові, що в якусь хвилину та дівчинка так вашу двине, що ваша запам´ятає надовго, головне, щоб потім ви мамі не писали.
А та проявляє психологічну агресію. Ще невідомо, що гірше
Впораюсь зі всим• 19 июля 2023
Налаштувати дитину, що то не подруга, бо підла - провокує і жаліється. Це гидотні люди і краще пошукати інших друзів.
Не заздріть тьоті• 19 июля 2023
Ответ дляТанцепесенная
А то вы не видели мелких засранцев, которые дразнят, отгребают и бегут жаловаться?
мистерЛяпсус• 19 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я пишу вперше і моя дочка не бʼє нікого
Була тема 1 в 1
Ку ка ку ка ку• 19 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я пишу вперше і моя дочка не бʼє нікого
то скажіть щоб наказала своїй дочці не підходити до Вашої,бо зашибе
А что говорит дочка? Почему она ее толкает? Должна быть причина. У нас в саду тоже была история. Мальчик с группы начал бить моего сына, потому что он те так построил в песочнице что-то. То дети бегали и случайно налетели друг на друга, то тот с кулаками полез. И вот пока мой сын не дал сдачи, тот не успокоился. Больше не было конфликтов. Начали играть нормально. И был случай с девочкой со двора, с пеленок вместе. Она начинала бить сына, потому не по ее. Нужно играть и делать, так как она сказала. Долго был этот конфликт. Я говорила сыну, что она девочка, ее бить нельзя. А причиной ее агрессии было то, что в присутствии девочки обсуждалась моя персона и это отражалось на моем ребенке. И вот тоже пока не дал сдачи, вопрос не решился. Может период такой у детей...
Танцепесенная• 19 июля 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Видела, конечно.
Только насилие это ж нифига не метод и не оправдание.
У меня, например, когда дочка была маленькая и я видела на площадке неадекватных детей и таких же неадекватных мам, просто переключала малую на другое занятие и мы в игре переходили на другой участок площадки-на качельку или горку. Смысл какой в том, чтоб малая стучала неадеквату по голове?
Мания-Величия• 19 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я пишу вперше і моя дочка не бʼє нікого
Погугліть що таке соціальні історії
Хитрушка-чекушка• 19 июля 2023
Зоопарк собрался 😂 одни бить детей уже бегут, другие кричат что драться детям это нормально
Живу в стране где принято объяснять детям что нельзя трогать, не то что бить, а даже касаться других и слава богу. Границы, все такое, но здесь такого нет 😅
Одяг та сумки• 19 июля 2023
вы не понимаете что битьн ельзя и хотите еще обвинить ту девочку? Провокации будут всю жизнь и что всех бить. Значит вы плохо обьяснили ребенку мало раз повторили, мало примеров привели, сказок на эту тему прочли. Агрессия дома что ребенок себя так ведет
ТАЗератти• 19 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
А в нас в садку і і в школі всі майже бʼються і ніхто дурницями не страждає
Школа для уо что-ли?
Да простят меня эти люди. Хотя они, думаю, поумнее вашей дочи и вас будут
Чорт і Шо• 19 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Перестати відповідати тій мамі. ви зробили все? Вихователька в курсі? Нехай також з діачатами поспілкується, та попросіть поглядати трошки.
Мамі тій так і скажіть, я зробила все, що можу. Далі діти розберуться самі. Тему закрито
Ви не праві , в мене була така ситуація з племінником , я його зодила щабирала інколи , була луже приставуча дівчина вона просто не давала йому проходу , чіпляється обзивається як мавпа , мама там теж « зробила все що змогла» І ось ситуація - стоіть штовхається ця мала , штовхає поемінника в стіну , я кажу скажіть хай так не робить , вона мені відповідає вона мене не слухає , хай дасть здачу щоб зрозуміла
Племінник не довго думаючи Штовхає зі всієі сили ту малу , вереск крик , та маман верещить що дівчаток бить не можна , бліііін , яка дурнувата , сама тільки йому сказала дай здачі , дітям якраз по 4 роки , а якби на сходи штовхнув? Що в головах в отаких хай самі розбираються ?
Я тут Живу• 19 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так, штовхатися це не бити
можна я вас штовхану пару разкуів добряче - щоб впали
цеж не бити. як в мене діти 13 і 6ть ніколи нікого не били? вони що особенні? Звичайні - просто треба 155 разів розповідати якщо дитина огонь і не доходить.
Шкідлива молекула• 19 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну представьте что в этой стране в группе тоже есть ребенок,которому все равно что ему там обьясняют
Хитрушка-чекушка• 19 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Тут воспитатели работают не на минималку и свою работу выполняют:)
Хитрушка-чекушка• 19 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
И дело вообще не в ситуации автора. А в комментах тут 😅 но то такое
Шкідлива молекула• 19 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Это не имеет значения,просто там таких проще исключить из сада.И да,в Европе зп воспитателя тоже не особо высокая,ниже чем у учителя школы
Хитрушка-чекушка• 19 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
С чего вы взяли что речь идеи о Европе это раз, а два, да еще раз суть в комментах и вообще культуре и социуме. Если в Украине ругаться со всеми и выяснять отношения это норма, то тут не так
Решается другими путями
Шкідлива молекула• 19 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Решается другими путями
Не важно ,это все равно не супер оплачиваемая работа.Тут не бояться родителям сделать выговор по поводу ребенка и начальство защищает сотрудников,а в Украине каждая мама рассказывает как человеку работать,плюс категория типа автора,считающая свое чадо непогрешимым
Гірчинка• 19 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я пишу вперше і моя дочка не бʼє нікого
Подождите. Вы же сами пишите что толкает? Или вы ждёте когда она её по почками лупасить начнёт? Ну так, чтоб по взрослому. Обычно дети толкаются если что-то не по их. Вопрос нужно решать в момент. Где воспитатель в это время? Следует с ней поговорить чтобы прослидила и научила детей взаимодействовать а не толкаться.
Вы тоже объясните, но в таком возрасте лучше показать пример в игре. Взять игрушки и разыграть сценку. Типа зайчик пришёл к белочки. Какой-то конфликт. Нужно чтоб такой же как и ваших детей и мирное решение. Ну и мораль-толкать плохо.
На паровозе• 19 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Співчуваю, але там діти в 4 роки не самі. Є вихователь. А коли вони гуляють - є батьки.
Що повинна ще мати писати у відповідь? Відео, що вона 300 разів сказала дитині не штовхатися? Чи як вона може ще вплинути на ситуацію? Зв´язати дитину? Чи на коліна стати? Я не виправдовую цю маму, якщо вона цього не робить. Але ж, мабуть, робить.
В мене теж дитина такого віку і я добре все розумію.
Я написала - кожен день говорити дитині, обов´язково попередити та поговорити з вихователем у садочку. Далі що ще?
Я не кажу, що більше нічого робити не потрібно. Чи радіти, що дитина така бойова. В мене є така подруга. Їх донька усіх била, а вона вважала, що це клас. Бойова в мене донька!