Саджу все зарання• 20 июля 2023

Окуляри 16000, це нормальна ціна?

Виписали сестрі окуляри,в нашому містечку ціна приблизно 16000, можливо є сайти де можна з приміркою на Новій Пошті, порадьте будь ласка
Смажена полуничка• 20 июля 2023
Ответ дляМарічка
Що таке какошнік?
Апофиозная• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
Капец цены. Мы в Германии. Сейчас еду в оптику, сыну выписали рецепт, цена вопроса 200 евро. Качество сами понимаете какое
Нам в Германии очки вообще бесплатно делали год назад, оправу только купили за 25€. Но и в Германии оптика недешевое удовольствие
Хата на мати• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
Какое?)
Вы же понимаете что самое дорогое это линзы, и они очень сильно от характера зрения зависят
Черговий по кухні• 20 июля 2023
Я особисто ношу монофокальні окуляри.Мені 57 років,далекозорість(+2.5),але у повсякденному житті бачу нормально .Працюю за комп’ютером.Щоб бескінечно не знімати-одягати окуляри,лікар ще років 5 назад порекомендував такі лінзи.Останнє моє замовлення було десь два роки назад.Моя оправа,за лінзи оплатила щось у районі 3-4 тис грн.Але це був одна з найдорожчих виробників(здається,Нікон).Є набагато дешевші-німецькі,корейські.навіть українські.Так що йдіть у оптику і питайте конкретно.Вам цінник озвучать.Але ніяк не 16 тис.((Передивилася Інтернет - ціна за 1 лінзу найдорожче 6700.Але є і набагато дешевші.
Хата на мати• 20 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
+2,0 це не великі діоптрії. Є оправи і по 400 грн. Йдіть в іншу оптику, до 1600 вкладетесь
Так там же не только дело в диоприях. Я за 12 000 делала с самой дорогой оправой и не самыми дорогими линзами
ЖующаЯКонфету• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
Не понимаем, какое?
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляМагиня
С таким минусом пусть Лазерку сделает
Где вы там минус увидели?
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
я общалась с очень многими людьми, кому не подошли прогресивы. приходили со скандалами. а что я? я человек маленький.
если оптометрист не готовит человека. не рассказывает как себя вести. не расказывает про пошатывания головой. про контроль и фиксацию очков на переносице. что первое время головокружение и головная боль - это норма. сестра автора сокрушается от суммы. сумма для таких очков более чем адекватная. но, ей не рассказали как с ними жить. она их не примет. еще зависит возраст. чем старше, тем сложнее. много факторов. нужен другой врач. чтоб услышать другое мнение. врач видит лобильность вашей нервной ситстемы. как вы реагируете и будет понимать, найдутся ли у вас силы адаптироваться. из написанного автором - не привыкнет она. она понятия не имеет, как она будет видеть.
головокружение и головная боль - это НЕ норма. Надо искать нормального оптометриста. К правильно сделанным прогрессивам привыкание ДВА часа. Я много лет хожу в прогрессивах.
Хата на мати• 20 июля 2023
Ответ дляvitusia_dk
Виберіть звичайні лінзи, не прогресивні. Ціна буде в рази менша. Прогресивні лінзи одночасно можна використовувати щоб дивитись в даль або поблизу. Там дуже складна лінза. В кого дуже поганий зір зазвичай мають 2 пари окуляр. Окремо для далі. І окремо для близі. І все рівно це дешевше ніж одні прогресивні Окуляри.
Лучше нормальные очки взять
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
в Киеве доктор Шеховцев. за все годы моей работы - лучшего врача не встречала.
согласна!!!
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
Сделала месяц назад коррекцию за 30 000, Чернигов. Жалею, что раньше не сделала. Смысл отдавать такие деньги за очки.
не всем можно делать коррекцию. Если вы незнали
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
У меня близорукость.
зачем тогда пишете глупости? Вы сначала разберитесь кому можно и есть смысл делать коррекцию, а кому - нет. Прежде чем давать советы.
Топтунша• 20 июля 2023
Якщо прогресивні, то там дорогі лінзи. Ми доньці три роки тому робили за 9000
18 мнеУЖЕ• 20 июля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Это потому что линзы ПРОГРЕССИВНЫЕ, почитайте что это такое. Норм цена
І що? Вони, як і всі інші бувають дешевші і дорожчі. Не обов´язково ж брати лінзи по 5000 за штуку, якщо на це немає бюджета.
Топтунша• 20 июля 2023
Ответ дляАрина85
прогресивні лінзи супер еліт коштують до 4500 тисяч за штуку, самі прості від 1800.
Навіть якщо 4500 це виходить 9000 +1000 оправа ,ніяк 16000 не виходить
Та зараз.
Японські, німецькі прогресивні лінзи коштували 7500 за штуку 3 роки тому.
Найдешевші українські, але не всі оптики з ними мають контракт
Марічка• 20 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
фото
Вам личить
Топтунша• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Дякую, якщо можна, я планую поїздку в Київ на другий тиждень, вже пишу
У Києві ідіть в оптику Fielmann, вони працюють з укр прогресивними лінзами, мають адекватні ціни на оправи.
Красавица писяная• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Зрозуміло, значить їй просто втюкати дорогі захотіли в оптиці напевно, піду сьогодні попитаю сама
Я в минулому році купувала десь за 9 тис.
Лінзи zeiss коштували близько 7 тис по акції, решта - оправа, просто та яка сподобалась, але без різних модних лейб. Купувала все в офтальмологічній клініці, не мережевій. Це були не перші мої окуляри і я чітко розуміла, що ті лінзи які мені комфортні не з найдешевших.
А потім десь через місяць після того як отримала ці окуляри вирішила піти в найближчу оптику уточнити скільки коштуватимуть нові лінзи в старі окуляри.
Для свого комформу розглялала лінзи цього ж класу. І мені запропонували такі ж zeiss з усім маркуванням на лінзі (за ті ж гроші), або то й же zeiss але без фірмового маркування і десь в 2 рази дешевше. По відчуттям обидва варіанти на очах однакові. Чому є лінзи одного виробника з фірмовим маркування і без не знаю, але в ціні різняться суттєво.
Якщо є можливість, то сходіть ще раз на підбір окулярів. Але спочатку трохи почитайте про те які є лінзи, бо в залежності від їх виконання і функціоналу різниться їх ціна. Може ваша сестра погодила всі пропозиції по функціоналу лінзи ось і ціна така вийшла. Якщо якась із опцій буде не затребувана, то це можуть бути інші лінзи з нижчою ціною.
18 мнеУЖЕ• 20 июля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Zeiss Progressive SmartLife Individual 13650 грн

У нас в переходе можно прогрессивные очки за 200 грн. купить
а є той же zeiss за 3000 і теж прогресівні. Плюс існує не тільки zeiss
Жули-ули• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
не помилилась, тому тут і питаю. Сестра точно не вибирала дорогу оправу. Проблема в тому, що вона бачить вже тільки на 20%
Я бачу 10 %
І мої окуляри (от тільки-но змінила) коштували 4000
Але в мене проста оправа
Жули-ули• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
А ви розумієте по рецепту? Специфічні? Я просто не в темі нажаль
Не специфічні
Дуже дорого, тому там щось не сходиться, все ж таки, вважаю, щось з дизайнерськими оправами.
Бо мені також рекламували за таку суму та й більше.
Жули-ули• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
От, дякую за пояснення
Це не норм ціна за прогресивні лінзи

А де замовляли ?
Смажена полуничка• 20 июля 2023
Ответ дляМарічка
Вам личить
Ні, дякую. Носіть самі
Марічка• 20 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ні, дякую. Носіть самі
Вам по спадку дістався, тепер носіть))
Почекуха• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
я не дуже розумію, тому і рецепт скинула
Автор, це задорого. Дочці нещодавно купували: лінзи - 2200, оправа - 4тис. І це ще дорогі окуляри. Подрузі дочки взагалі за 1300 з лінзами купили в люксоптиці
БершкомангоЗар• 20 июля 2023
Ответ дляПочекуха
прогресивки не можуть коштувати 2200.
БершкомангоЗар• 20 июля 2023
Ответ дляassa77
Там прогресивна лінза,тобто окуляри в яких сестра буде бачити на різні відстані:і далина,і середня і читати. Середній варіант таких лінз близько 8000 за пару. Якщо хочете щоб на сонці темнішали то в рази більше. Ну і плюс оправа і робота майстра..
в мене не дуже дорогі Synchrony, але фотохром, плюс оправа середньої цінової категорії, у 2020 році це було майже 1 тис. у.о.
користуюсь ними вже більше трьох років.
на цейс навіть не дивилась, там ціна космос.
Холодная каша• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
нет не понимаем
Дочка 15 років вже в окулярах, дорожче ніж 1200 грн ніколи не було.
Достойні лінзи, і оправа
Я не в теме• 20 июля 2023
Может сложная линза. У меня одна контактная линза ( не в очки) 12 тысяч стоит. Так что все может быть
18 мнеУЖЕ• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Так,але в нас в райцентрі їх не так багато, планую ще в обласному центрі попитати
Тим більше, не робіть відразу прогресивні, бо не факт, що в райцентрі в оптиках з ними вміють працювати