Инстагра_мерша• 20 июля 2023
Сьогодні я охренела.
Дізналась, що чоловік курить травку, на постійній основі, як я розумію, пару раз на день. Запаху майже не має, зрідка чую, він віднекується. Я, як людина , яка ніколи навіть не пробувала курити траву, в глибокому шоці, до чого мені бути готовій. В себе в голові я вже несу подавати на розлучення.
Инстагра_мерша
• 20 июля 2023
Ответ дляБяки-козяки
ну так поговорите с ним, узнайте
нарисовали себе ужасов
как бухают все - так то норма, а люди которые траву курят и ничего плохого не делают никому, так сразу наркоманы и спасите-помогите
нарисовали себе ужасов
Так от, він раніше пив і не відчував норми, стопа не було, і курив звичайні сигарети, потім айкос. Потім все покинув , стежить за вагою, здоровʼям .
Инстагра_мерша
• 20 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
И что? Как он себя ведёт?
У меня есть пару друзей, что курят тоже понемногу несколько раз в день. Все с ними в порядке уже годами. Семьи, дети, работа хорошая. Один - владелец бизнеса.
Не считаю траву чем-то ужасным. Это все миф. Алкоголь гораздо хуже, но он разрешен
Нормально поводить себе, можливо навіть спокійніший, врівноваженіший став ніж раніше.
бибизяна• 20 июля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Нічого такого нема, займається спортом , правильне харчування, каші, овочі, мʼясо печене, смаженого не їсть. Ніяких сушняків, звичайна людина. БАДи для здоровʼя суглобів, вітаміни.
Так у вас ідеальний чоловік. Може вам чогось не вистачає в житті? Або вигадуєте проблеми від скуки.
Ответ дляИнстагра_мерша
Я не знаю що саме, але щось курить, впевнена, реальність сприймає, працює, з дитиною допомагає.
Я мала на увазі не розуміє, що постійне споживання ’легких’ наркотиків це теж залежність. Я знаю людей, які роками, деякі десятиліттями споживають і не тільки траву, але якщо не знати їх близько то теж складно зрозуміти. Це ж не хімоза, яка мізки плавить.
Инстагра_мерша
• 20 июля 2023
Ответ дляЛеди Репях
100%
При чём на советчице люди как-то совсем не шарят. Недавно тоже была тема. Все расквохтались)
Винцо жрать каждый день - норм, а трава - ойой)
Автор, Вы не туда обратились. Тут Вас только напугают. Поговорите с мужем. Курить траву можно бросить, как и обычное курение.
Говорила, він взагалі заперечує. Але я знайшла в його речах піпетку з напханою перепаленою травою
бибизяна• 20 июля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
То копець. Уходьте від нього. Це знак *спокійніший, врівноваженіший став ніж раніше.*. Далі життя не буде. Кидайте його-і біжить до мами назад.
Инстагра_мерша
• 20 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
А кем он работает,что курением травы там успевает заниматься?
А ким працюють ті хто курить айкоси?
Бяки-козяки• 20 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
при чем тут связь?
курят все от безработных до директоров корпораций
PANTERA_KET• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
а как вы раньше не знали? очень странно. Не видели перепады настроения, сушняки, то ест как конь, то вообще не ест? ну и да, я б развелась, у планокуров нет будущего.
Малому 10.5. Перепады настроения. То ест как конь то вообще не ест.... не курит (я о том, что не все в теме)
Я вообще не в курсе всего того, что вы описали, муж и сигареты очень давно не курит
PANTERA_KET• 20 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
я с таким развелась.
стал психованый. характер поменялся.
Стала психованной. Не курю....характер наверное поменялся...
Кудлата хмаринка• 20 июля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Страшно в этом именно то что
Зашифровался очень сильно
Значит зависит конкретно уже (
Зашифровался очень сильно
Значит зависит конкретно уже (
Кукусик• 20 июля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Я не знаю. Можливо щоб заспокоїтися, робота нервова, я в них взагалі не розбираюся. Почитала ознаки червоні очі, скажений апетит або відсутність, ну він їсть здорову їжу і не багато і не часто.
В остальном он вас устраивает? Сколько лет вместе?
Пысы. в траве нет ничего страшного для нормального человека. А неадекватные и без травы идиоты.
Агент Пинкертона• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
ну 2 раза в день курить это система, и к траве быстро прикуриваешься, поэтому часто употребляются и более тяжелые наркотики- фен например.
У травы и фена разный эффект и действие, вдруг вы не знали.
Агент Пинкертона• 20 июля 2023
Ответ дляTammy21
2 рази на день? Ви впевнені? Це не просто розслабитися, а серйозна залежність. Ви говорили про це? Якщо він не сприймає реальність, то у вас фактично нульові шанси щось довести.
Серьёзно?
Прям такая как от героина?
Кукусик• 20 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
ПФ. Я знаю много людей по жизни, которые курят траву. Среди них полно ментов, депутаты, творческие люди, айтишники, само собой) инженеры, фитнес тренеры и тд.
Кукусик• 20 июля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Страшно в этом именно то что
Зашифровался очень сильно
Значит зависит конкретно уже (
Зашифровался очень сильно
Значит зависит конкретно уже (
Не каждый готов об этом распространяться даже жене.
Инстагра_мерша
• 21 июля 2023
Ответ дляКукусик
Знаю одного поліцейського, то справді закурити можна з їхньою роботою, такі треші розказує, і графік не нормований. Не знаю як він тримається.
Агент Пинкертона• 21 июля 2023
Ответ дляTammy21
Я не лікар-нарколог.
Вам потрібно так, як от герича, щоб кістки торчали?
Я тоже не врач, но он вам ответит так же. Знаю что траву многие курят просто для расслабления. Там больше эмоциональная привязка. Это не такая зависимость как от опиатов и прочего. Траву не люблю, если что)
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви жили поруч з людиною, яка втрачає людське обличчя через траву? Я так, і це не єдина людина у моєму житті була. Не всіх криє, когось не одразу, але я в цю лотерею більше не граю.
Отжигающая• 21 июля 2023
ви так реагуєте на це, наче всі позабували що в нас легалезовані ті ж нар😸 (цигарки, нікотинові паучі, алкоголь ітд). не бачу в траві нічого такого, якщо споживати розумно (в сенсі не на постійній основі чи на вихідних). наслідків від куріння трави набагато менші, ніж якщо випити алкоголю хочаб 0.3мл.
радійте, що у вас не кінчений алкоголік.
в моеї знайомої батько був алкоголік, не міг не пити. були змушені знайти аналог, бо він агресивний коли випє. і вгадайте що було тим аналогом. батько був спокійніший удава.
а тепер задумайтесь, чому алкоголь і цигарки легалезовані, а трава ні.
А я кумедна• 21 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не смішно. В мене так подруга і її чоловік вже декілька років щовечора курять травку. Вони на весіллі своєму навіть були накурені.
Так а я про що? Краще разом...веселіше.
А я кумедна• 21 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
И что? Как он себя ведёт?
А з віком навіть корисно. Це молоді не можна.
Горлаю зрання• 21 июля 2023
блииин ну трава же воняет конкретно, я за 2км ее чувствую
как можно не заметить? 0_о
этот запах ни с чем не перепутаешь
как можно не заметить? 0_о
этот запах ни с чем не перепутаешь
Отжигающая• 21 июля 2023
Ответ дляTammy21
крити і не повинно, схоже людина не траву курила, а спайси якісь. не може людина бути агресивною/безпечною коли покурить.
Отжигающая• 21 июля 2023
Ответ дляTammy21
мабуть, ви не бачили що таке залежність від трави. 2 рази то ні про що.