Відморожена• 25 июля 2023

Львів, доставка їжі, залізничний вокзал

Дівчатка, львів´янки, підкажіть будь ласка які у вас є служби доставки, мені б так щоб до потягу доставка була, в глово не бачу зараз можливості, замовити прямо до поїзду, або я не вмію правильно ним користуватись
Бурундучиха• 25 июля 2023
Потяг стоїть 20 хв?
Дівка в намисті• 25 июля 2023
Бачила доставляли глово до поїзду.
автор Відморожена • 25 июля 2023
Ответ дляБурундучиха
Потяг стоїть 20 хв?
Так
автор Відморожена • 25 июля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Бачила доставляли глово до поїзду.
Дякую, це було б чудово, спробую розібратися як зробити замовлення саме до поїзду
Матраскин Брат• 26 июля 2023
Автор, Ви розібралися? Мені теж актуально
автор Відморожена • 26 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Розібралася 🤬, замовила, при під´їзді до Львову зв´язок завжди зникав, написали час доставки 55-65 хв, передзвонив кур´єр, кажу я не знаю на якій колії буде потяг, наберіть з вокзалу, скажу як під´їде поїзд, кажу дам вам на чай 100 грн, лише доставте швидше, в мене дитина голодна....Ок .. перед доставкою вони просто скасували замовлення , в тех підтримці відповіли, що в закладі до хепі мілу не було книги....Це глово було, там можливо додати коментар до замовлення, ще болт доставляє, можливо у них краще сервіс, про глово прочитала, що це у них норма скасовувати замовлення
Матраскин Брат• 26 июля 2023
Ответ дляВідморожена
Жах(( я раніше цими службами не клристувалася, бо не було потреби. Дякую, що відповіли