Дама_с_коготками• Изменено 27 июля 2023
Чогось вразили ці фото
Може вони і постановочні, але не виключаю, що там то є реальність
Але ж, подивіться які вони щиро щасливі...
Ванна Тазиковна• 27 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Ви вважаєте, що живете краще? Лише тому, що не бачите сміттєвих полігонів, а отже їх немає? Це дитяча поведінка, чесно кажучи
...
Наші сміттєві полігони локальні, вони розташовані у віддалені від місця проживання людей. На полігонах працюють бульдозери, які ізолюють шари сміття шарами землі. На полігонах хоч якось намагаються мінімізувати негативний вплив на довколишнє середовище. А в цій країні сміття всюди.
Мороженная курица• 27 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Та невже? А те, що озоновий шар руйнується від продуктів горіння пластику, або забруднюється верхній родючий шар грунту, вам байдуже, напевно. Головне, щоб особисто ви не ’боталися’ серед сміття. То навчіться сортуванню відходів і зробіть вклад у збереження довкілля, буде хоч якось користь з окремо взятого представника нашого виду.
А толку в сортировке мусора , если приезжает одна машина и скидывает эти разные баки все вместе . В других странах стекло забирают в один день, пластик в другой, бумагу в третий , а у нас как всегда
Лама_мама• 27 июля 2023
Ответ дляМиззери
Если попадаете в племя каннибалов то тоже рекомендую проникнутся уважением к их культуре )) что б не показаться шовинистской и пупуняй
Ви, напевно, виросли в такому племені. До речі, може поділитеся інформацією, де в 21 сторіччі збереглися племена, що практикують традиції канібалізму? Чи ваші знання щодо них почерпнуті з того ж джерела, що про обряд самоспалювання вдів? Новішу літературу пошукайте, не за 19 сторіччя.
Вічний двигун• 27 июля 2023
Ответ дляМиззери
Хаха) уважать культуру где зажигали женщин но вы видимо и русских культуру очень уважаете , культура же
Зайдите в любую тему про феминизм, 50/50, лгбт+, сексуальное воспитание в школах, ювеналку и там будут скрепы скрепы отовсюду скрепы. Уловили суть?:)
Лама_мама• 27 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Ще про сміттєпереробні заводи розкажіть і про їх методи ’мінімізації негативного впливу на екосистему’. Хоча спасибі вам за відверті слова ’хоч якось намагаються’... Показала б фото результатів тих ’намагань’ і що вони зробили з сосновим лісом у моїй рідній місцевості, але не здогадалася заздалегідь сфотографувати той жах. Якось нікому навколо це не цікаво, ні журналістам, ні громадським активістам.
Ответ дляВічний двигун
Я за феминизм если это не понятно , а вот вам норм сжигание женщин потому что это культура такая
Нам не о чем с вами говорить
Шмоточницаца• 27 июля 2023
Ответ дляГонУрова дівка
В наших лесах мусора полно и кто-то его там оставляет...
А в Карпатах нормально, що місцеві все сміття у струмки кидають? І воно розноситься і плаває купами потім і на берегах осідає.
Вічний двигун• 27 июля 2023
Ответ дляМиззери
Нам не о чем с вами говорить
Да я поняла просто вы мне про русскую культуру тыкнули, а вот в темы зайдите такие я же пишу и там чисто русские скрепы везде от дорогих советчиц
Да мне не очень с вами говорить, я живу в стане с реальным феминизмом, мультикультурной, где принято уважать человека несмотря на его национальность
В моїй хаті моя правда• 27 июля 2023
Ответ дляOrganic
Хмм, в 1987 році індійська влада запровадила відповідальність за схиляння жінки- вдови до саті ( спалення). А до того у 1829 спалення забороняли британці. Цікаво, то навіщо було забороняти те, що 500 років не практикують? Чи таки практикували? Принаймні у 1987
Практикували, якщо вірити класикам. Пам´ятаєте, в ´Навколо світу за 80 днів´, де головні герої рятували дівчину від саті?
Ванна Тазиковна• 27 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Про заводи не розкажу, бо в моєму місті їх немає. Але сміттєзвалище є, і ним дійсно опікуються, проводять всі необхідні заходи, щоб мінімізувати вплив негативний.
Ще в моєму місті діє програма роздільного збору сміття, але більшість людей все одно кидають все в один контейнер.
Але такого жаху як на тих фото ви не побачите ні на пляжі, ні в лісі.
Ну а про ліс... Можу тільки поспівчувати, т як гроші на першому місці будуть завжди. В нас були масові протести проти будівництва заводу зі шкідливим виробництвом - побудували попри все.
Лама_мама• 27 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
А я можу багато чого розказати, бо бачила. Різниця між нами і індусами в тому, що вони відверто показують ситуацію такою, яка вона є, і не намагаються виставити себе кращими за інших. Усі ми однаково забруднюємо довкілля і знищуємо екосистему рідної планети, просто індуси показують це відверто, а ми полюбляємо лицемірити або ховати голову в пісок, як страуси. По факту шкоди довкіллю усі ми, усі народи, завдаємо однакової.
Будьте так ласкаві• 27 июля 2023
Потому что молодые , я в 17 встречалась со студентом бедным трахались и ели жареную картошку с сосисками но бляяя как я была счастлива не забуду никогда . Потому поумнела к 25 Правда
Кофр для ноги• 28 июля 2023
Я не понимаю почему они не могут организовать субботники и чистить реку и берега от мусора? Была бы выгода компаниям по мусоропереработке.
Лама_мама• 28 июля 2023
Ответ дляPrervana
Ну и всем, кто свято верит в реальность увиденного. Ну, вот по быстренькому сгенерировали руками подружки)
Справа ж в іншому -- суспільному сприйнятті, штучний інтелект не просто так будує подібні зображення. Індусів досі сприймають як націю, що грузне в бруді і смітті. Проблема значно важча, ніж видається на перший погляд. Я намагалася поділитися думками з цього приводу в своїх попередніх коментарях, але чи вдалося мені це -- хто зна.
Ответ дляЛама_мама
Искусственный интеллект строит то, что вы у него запрашиваете. Такое можно нарисовать с кем угодно, в том числе туда вас врисовать, меня. Это ни о чем не говорит вообще.
Лама_мама• 28 июля 2023
Ответ дляPrervana
Я в нього нічого не запитувала, а от суспільні стереотипи, в тому числі таких, як ви, які досі вірять у самоспалення індійських вдів -- дуже впливають на подібні запити. Навіть тут, на цьому форумі, якщо проаналізувати, -- чим недалекіші теми, тим більше коментарів. Робіть висновки.
Ответ дляЛама_мама
Какое самосожжение? Вы о чем вообще?
Я написала о том, что ИИ нарисует вам то, что вы у него попросите, как автор и ’художник’. Вот еще вам для разнообразия. ИИ удовлетворит любой запрос
Ответ дляЛама_мама
Абсолютно любой запрос. И дело не в стереотипах, а в том, что автор картинки закажет для изображения
Не стесняюсь• 28 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Це інша ментальність і інший рівень прийняття світу. На берегах священної ріки Ганг спалюють трупи, водночас проводять весільні церемонії і свято зустрічі нового дня. Індійці трошки простіше сприймають життя і смерть, бруд і чистоту, представника нашої культури це важко зрозуміти -- та й не потрібно, напевно. Це реально інший світ.
Це не тільки індійцям характерно, а багатьом мешканцям півдня, чомусь. Албанці - чудові люли, арекрасна краіга, але цей срач.. Ізраільтяни, наче цивілізовані, але ж. Дивно, чому так.
Хвігура мічти• 28 июля 2023
Ответ дляБяки-козяки
А вещи чистые какие? А рубашки белюсинькие, как? Тут стираешь лучшим порошком и нет такой белизны, может это отбивание об камни так хорошо работает)
А еще какие волосы хорошие у всех, зубы у многих как на фото. А пахнут не потом, а маслами какими то все.
Страна шок конечно, но побывать стоит
Да). Мы столько антисептиков тащили с собой, когда первый раз ехали, потом всю обратную дорогу над собой ржали))
Хвігура мічти• 28 июля 2023
Ответ дляМиззери
Ага , у индусов охренительная культура особенно женщин жильём сжигать с мертвыми мужьями или просто самосожжение ради мотивации мужика
Это уже запретили, у Вас устаревшая информация
Зубная фея• 28 июля 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
у нормального человека реакция- наловить сетями мусор и собрать общество помощников. И вообще наслать туда Грету Тунберг))
Їх там таких міліарди, однієї Грети на всіх не вистачить(((