Покорительная• 28 июля 2023
Красне (Львівська обл): хто був на залізничному вокзалі?
Виловили мені квитки і пересадка у цьому смт з очікуванням в 5 годин між потягами, ще й пізно ввечері. Хтось був у цьому населеному пункті: чи є там якесь кафе, щоб перекусити, чи є зал для очікування? Буду з дитиною, тому дуже хвилююся, щоб не стояти на вулиці всі 5 годин
Покорительная
• 28 июля 2023
Ответ дляЛепешечка
Красне -один з центральних транспортних вузлів .
Хм,дивне питання.
У чому для вас дивне питання? Я буду вперше взагалі в тих краях і не чула про такий населений пункт
Покорительная
• 28 июля 2023
Ответ дляТень льва
Странный вопрос , на вокзале есть зал ожидания, зачем стоять на улице
Зал очікування працює вночі і ввечері?
Ну ось, наприклад, теж зараз сиджу у місті на вокзалі, тут вокзал з 23.00 до 4 ранку зачиняється...
Ужгород• 28 июля 2023
Там не була, але на гугл картах порус з вокзалом є Петрова садиба і магазин Наш Край.
Шанхай виглядає стрьомно на фото, а ось в Едемі піца виглядає на фотках ок, може будете мати час туди сходити
Покорительная
• 28 июля 2023
Ответ дляУжгород
До едема 14 хв пішки і є меню на сайті
Дякую Вам!
Тень льва• 28 июля 2023
Ответ дляПокорительная
Зал очікування працює вночі і ввечері?
И что?
Можно подумать сейчас ночью кафе работают
ПолБатона• 28 июля 2023
Глухомань. Нічого в ночі там не працює. Я з Львівської обл. Там просто багато колій на вокзалі , роз‘їзди, але цивільна інфраструктура відсутня.
Покорительная
• 28 июля 2023
Ответ дляТень льва
И что?
Слухайте, навіщо Ви в тему зайшли? Поязвити ніде більше?
Покорительная
• 28 июля 2023
Ответ дляПолБатона
Дякую. А зал очікування там працює у вечірньо-нічний час, не знаєте?
ПолБатона• 28 июля 2023
Ответ дляПокорительная
Про це не скажу. Я просто там буда декілька разів біля вокзалу, на вокзалі проїздом на авто. Часто проїжджала на електричці через красне теж.
Лепешечка• 28 июля 2023
Ответ дляТень льва
И что?
Плюсую.
Забагато авторша винюхує тут.
В чому проблема туди подзвонити і запитати ?
Забагато авторша винюхує тут.
Покорительная
• 28 июля 2023
Ответ дляЛепешечка
Плюсую.
Забагато авторша винюхує тут.
Це Ви сама себе з іншого акаунта підтримуєте? Одразу зрозуміло. Супер
Забагато винюхую
Про вокзал чи потяг тут питати не можна, чи як?
Забагато винюхую