Злива інформації• 29 июля 2023
У кого чоловік на війні і був у відпустці 10днів
Скажіть зарплату меншу дали чи таку як завжди?
Мао_Мяо• 29 июля 2023
Меньше конечно, говорил, что высчитывают. Правда не спрашивала получил или нет
Люблю ХОЛОСТЯКА• 29 июля 2023
Ответ дляElena1823
На цей раз всім більше давали ніж 10 днів, зарплата як завжди
А отримують поранені зп навіть якщо вони в лікарні?
Принцепесочка• 29 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
мої племінники отримують, але їх не вивели за штат. Хоча зі старшим на початку пробували таке провернути.
Принцепесочка• 29 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А видають грошову допомогу ті які поранені і скільки?
Лікування, реабілітація, відпустка: хто має право на матдопомогу в 2023 році
Принцепесочка• 29 июля 2023
Ще одне
Яку суму виплачують військовослужбовцю в разі встановлення інвалідності
Редисочка• 29 июля 2023
У меня бывший сказал сейчас Бахмут нулевка , дали 40000 , 100000 говорит не дают
Люблю ХОЛОСТЯКА• 29 июля 2023
Бо колишній чоловік постійно каже, що в нього нема грошей та що ніхто йому не платить тому і питаю.