Королева ганделику• 30 июля 2023

48 лет - это уже немного старая? давайте честно

Пампушечка• 30 июля 2023
Да

МамаБест• 30 июля 2023
Дивлячись для чого
МамаБест• 30 июля 2023
Мої мамі 50, і вона для мене не стара
Поторописька• 30 июля 2023
Ответ дляМамаБест
Мої мамі 50, і вона для мене не стара
А вам скільки?
МамаБест• 30 июля 2023
Ответ дляПоторописька
А вам скільки?
30 років
Мааарковная• 30 июля 2023
Ну не молода дівчина, а жінка. Може гарно виглядати, але на 35 вже не потяне, щоб не казала))))
автор Королева ганделику • 30 июля 2023
Ответ дляМамаБест
Мої мамі 50, і вона для мене не стара
«для мене не стара»
а моїй бабусі 72, і для мене, вона теж не стара
донька - не самий обʼєктивний оцінювач віку
Файно Замало• 30 июля 2023
Смотря для чего старая ? Детей рожать - да, а быть любимой, счастливой и активной - нет.
Застряла• 30 июля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
«для мене не стара»
А 48 кому, якщо бабусі 72?

Мамина корзиночка• 30 июля 2023
Всі різні в 48. Хтось уже й старий
Коли мовчу- приємна жінка• 30 июля 2023
Для 78 річної - молодуха.
Для 20 річної - старуха.
Але поки в людини є здоровЛя, кураж і бажання драйву - це все про енергію життя і відчуття молодості
МамаБест• 30 июля 2023
Ответ дляМааарковная
Такий вік як на мене не для коротких юбок і яскравого макіяжу. А все решта - тусовки, молоді коханці 😜, заняття танцями, навчання в університеті (одній з моїх одногрупниць 48), подорожі, якраз то шо треба. Дати дорослі, на шиї не висять. Часу вільного багато))
Поторописька• 30 июля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
«для мене не стара»
Мені коли було 15,то у 50 це для мене вже з категорії динозаврів. То це об´єктивне оцінювання було?
месяцкие• 30 июля 2023
Нет
Добро с Кулаками• 30 июля 2023
Бля, мне вчера исполнилось 46
Ну, не старуха я, хоть убей)
Поросенка• 30 июля 2023
Дивлячись в якому контексті розглядати. Якщо як кохана для 20 річного то так. Якщо просто в контексті віку, то ні звичайно. Для мене батько в 76 не був старим.
автор Королева ганделику • 30 июля 2023
Ответ дляЗастряла
А 48 кому, якщо бабусі 72?
48 мамі
Мааарковная• 30 июля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
«для мене не стара»
Подруги моєї доньки кажуть їй, що я в неї сама молода і приваблива мама. Мені 47, донці 30))) Але це як мама. Чоловік мій теж каже, що я дуже бажана для нього і приваблива. Але молоді хлопці до 35 на мене вже не заглядаються, ну так явно, як ще років 5 назад)))) То подивимося правді в вічі, не така я і молода для них)))) А ось кавалерів на роботі з 50 до 65 хоч є трохи))) Але нафіг вони мені.
Поросенка• 30 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Бля, мне вчера исполнилось 46
Ну, не старуха я, хоть убей)
Зі святом прийдешнім, навіщо вбивати, ви не старуха. Молода жінка.

ТигрЛьвович• 30 июля 2023
Мені 22
48 - то щось древнє вже
Добро с Кулаками• 30 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Дякую)
GaleTTa• 30 июля 2023
Старость это что-то после 60-65.
Не девочка конечно, но ещё вполне есть шанс изменить свою жизнь
Мааарковная• 30 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Мені 22
48 - то щось древнє вже
Зато ми їх вже прожили, а ви поки ні. І хто зна, як воно буде.
КарамбОлька• 30 июля 2023
Смотря для чего. Для родов старовата
ТигрЛьвович• 30 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Старость это что-то после 60-65.
Или не менять, а продолжить наслаждаться:)
МамаБест• 30 июля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
«для мене не стара»
Ну можливо) але це і думка оточуючих. Звичайно ніхто жінці в 50 не дасть 35. Ну тобто вона виглядає на свій вік прекрасно. Та і взагалі коли 50 річні починають косити під 35 річних це трошки виглядає жалко. А коли вони виглядають на 50, але при тому доглянуті, підтягнуті, то це точно не стара жінка
Мати тріля• 30 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Старость это что-то после 60-65.
після 60?
та ну...після 75 мабуть. та й то...дивлюсь на свою матусю, їй 76, ну яка там старість. вона ще як електровіник.
ОбережнаЯ• 30 июля 2023
Ну не девочка уже, как ни крути.
Таракашечка• 30 июля 2023
ВОЗ говорит о том,что это средний возраст .
Старческий начинается с 75
ТигрЛьвович• 30 июля 2023
Ответ дляМааарковная
А це до чого взагалі😂 вам ще теж жити життя і хто зна, як саме ви це будете робити:)