Мальовнича даль• 31 июля 2023

Куди поїхати на відпочинок восени?

Хочемо з сестрою та дітьми поїхати осінню в жовтні чи листопаді в якусь подорож.
Я , сестра , і діти 6 років, 6 років і 12 років
В яку країну можна поїхати щоб і погуляти і можливо море , або якщо не море то щоб було цікаво і дітям і нам
В яких країнах хороша погода та є відпочинок
черная мамба• 31 июля 2023
Мальдивы, Дубай, Пхукет, курорты Испании, Крит. Та дофигища мест. Надо больше данных
автор Мальовнича даль • 31 июля 2023
Ответ длячерная мамба
Які дані треба?) я в перший раз планую подорож.
Отчебучкина• 31 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Бюджет))
черная мамба• 31 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Та хотя бы бюджет. И просто морем подышать, город посмотреть, или курортный город, где можно купаться. Море, океан?
автор Мальовнича даль • 31 июля 2023
Ответ длячерная мамба
Бюджет на всіх 3 тисячі приблизно. 2 дорослих і 3 дітей. Чи це дуже мало?)
черная мамба• 31 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Йой, 3к евро? Не, решить вопрос можно, конечно, но как по мне маловато, да. Вам именно купаться?
автор Мальовнича даль • 31 июля 2023
Ответ длячерная мамба
А скільки потрібно? Хотілось би і покупатися. Але якщо місце гарне то можна і просто подихати повітрям і гуляти )
Працівниця року• 31 июля 2023
Бюджет малий. Подивіться Кіпр. Ще чудова погода й тепле море
автор Мальовнича даль • 31 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
Дякую, гляну
ОйЙой• 31 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Автор, по всій Європі з вересня вже спад туристів і цін, низький сезон, хоча погода ще комфорта і хороша (здебільшого).
Була кілька разів декілька років тобі у вересні в Італії і Іспанії, ще можна було купатись і загоряти, а також і по цікавим місцям пройтись. Все залежить від ваших уподобань. Можна прилетіли приміром в Рим походити по Риму, потім переїхати ближче до моря і відпочити ще кілька днів на морі.
ГоловнаЯ• 31 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Болгария только
черная мамба• 31 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Попробуйте Испанию. Надо будет порыться по букингу, например, но думаю найдёте с лёгкостью. Пусть не лакшери, но на побережье. Готовить самостоятельно правда.
Форс мажор• 31 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
нууу, болгария? албания? на дней 10 может и хватит
Обнемашечка• 31 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Думаю, варто почати з мови. Англійською володієте? Чи як спілкуватися збираєтеся? З перекладачем? Самостійно плануєте бронювати житло-переліт( чи переїзд)? Чи пакетний тур? Потрібно багато питань уточнити для першого разу.
Мядуза аля моргонер• 31 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Турция
Личко Невеличке• 31 июля 2023
Кіпр, в жовтні
Благоуханочка• 31 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
Та не. В октябре и Болгария и Албания на весь октябрь можно будет в эту сумму вписаться с дорогой, питанием и экскурсиями
Благоуханочка• 31 июля 2023
Кстати Албания в октябре, до 15 числа точно будет тёплая и купаться можно. Жилье с конца сентября будет доступным около 350-450 евро за месяц. Питание будет дешевле, чем дома. Осенью полно фруктов и овощей, рыбы и морепродуктов дешёвых. Так что проживание, питание и проезд вложитесь и в 2 -2500 тысячи, ну а остальное потратите на поездки и экскурсии