Бабка-байкерша• 06 августа 2023
Інтервальне голодування
Питання - чи має кожного дня бути один й той самий проміжок часу прийому їжі? Тобто, на схемі 16/8 це може, наприклад, бути проміжок сьогодні 10-18, а завтра 12-20?
Бабка-байкерша
• 06 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
У вас -да
Но вы ж и еще одна советчица пишите ,что подсчет калорий фигня и худеют просто на интервальном .
А на счет вас ,вы и не худеете ,потому что мало едите ,организм делает запасы . Расчитайте свою норму и попробуйте есть именно столько калорий . Это не значит нужно есть ведро ,просто добавьте в рацион продукты калорийней (орехи ,масло )
Я знаю, але не можу себе змусити їсти, дуже важко себе почуваю після великих порцій, навіть якщо це овочі
Кондуктор троллейбуса• 06 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Так якщо схема 16/8, то це й є ті 8 годин.
А я що написала?
А поговорить?• 06 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Я ж вам пишу -не нужно есть большие порции,нужно есть калорийнее продукты
У меня когда недобор калорий ,то я беру орехи ,семечки тыквенные,масло оливковое .
Престидижитатор• 06 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Я на ПП вже багато років. Й гладшаю на ньому, й худну також. Головне - фізична активність при ПП, а зараз в мене її майже немає. Теж хвилююся, чи підійде мені ІГ, бо маю камені в жовчному
Оооо, при каменях я б не ризикнула.. в мене загин жовчного, то я через місяць на іг чуть не вмерла. Був проміжок з 7 ранку до 12 дня коли їла, або 12-18 годин, але я не можу без сніданку, бо встаю в 5 рвнку. І так і так важко. Ви пробуйте, може вам зайде, але для мене це було пекло. Мені зручніше їсти трошки і часто. На пп можна обмежити калорії або підлаштувати під кето- додати більше жирів, я роблю собі іноді такі тижні. Коли кажуть що не можна спорт.. ну таке. Хоча б танцюйте вдома)) це теж нагрузка і якість тіла)
МаксХмара• 06 августа 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
6 год їсти ви голодна? А 4 в самий раз?))
Саме так. Я дуже добре обідаю. То ж до вечора ходжу сита. Я на присологічному рівні ( хай буде так) знаю що сьогодні мені не треба більше думати що правильного змісти, я не привʼязана до кухні. Як це було на пп. Я не встигала їсти до 19.00. Бо багато справ і я часто не дома в цей час. І так само на інтервалі 6 годин. 2 рази поїсти в 6 годин то не можливо, треба три. Це забирає час, треба думати що зʼїсти, щоб був не перебір, і можливо із зі того що підйоми інсуліну були частіше, ввечері хотілось їсти.
Коли була на пп з дієтолог, саме по цій причині ми виключили з раціону перекуси.
Кров з молоком• 06 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Це не просто 16 годин не їсте. Має значення, коли саме не їсте. Вночі інсулін мінімальний, і якщо Ви в 5 ранку його сніданком піднімете зразу, то до лампочки все, навіть якщо ви з 13 вже їсти не будете. Не раніше 12 має бути перший прийом їжі.
Абсолютно нет такого правила при ИГ, что завтрак не раньше 12. Я наоборот если у меня пищевое окно 12-20 не худею (потому что ужин слишком близко ко сну), а 10-18 иди 8-16 - отлично худею.
Кров з молоком• 06 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Камни в желчном - противопоказание к ИГ. Станет хуже.
Гопница-Советчица• 06 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Я вже писала, я мало їм, в мене за день виходить максимально 1200 калорій, це небагато, я гадаю
Це мало. Потрібно хоч 1500. Можна додати жирами - оливкова олія, горішки чи м‘ясо/риба жирніше. Ви, мабуть, звикли на пп все нежирне їсти, це не корисно. Клітини будуються з жирів і білків.
Гопница-Советчица• 06 августа 2023
Ответ дляКров з молоком
Во-первых, есть такое правило, а во-вторых, нужно есть за часа два до сна, так что если вы ложитесь в 11, то ешьте хоть в 9 вечера.