Хочу на Балі• 07 августа 2023
Чому в нашій країні такі дорогі похорони
Навіяно темою про пам´ятників за 20-60 тис.
Треба гроші збирати на це? Самі похорони, місто теж дорого?
Якщо немає грошей, зовсім, то як буде?
Бідних, одиноких - як хоронять?
У Європі це теж дорого все? Чи там простіше? Як?
Якщо немає грошей, зовсім, то як буде?
Бідних, одиноких - як хоронять?
ДА да да• 07 августа 2023
Це все показуха.
У нас свекруха свекра все життя ганяла, що потрібно цілодобово щось робити. Той приїде з цілодобової роботи( охоронець), а у неї вже список справ. Працював, як кінь чи віслюк.
Результат— інсульт і смерть у 58 років.
А тепер пам’ятник поставила, огорожу, панахиди носить.
Краще б вона його живого цінувала.
Результат— інсульт і смерть у 58 років.
Краще б вона його живого цінувала.
Басноплетка• 07 августа 2023
Ответ дляХочу на Балі
Місто купувати треба всім. Само місто дороге в нас.
Місце
Хочу на Балі
• 07 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Місце
Так, місце.
Місто я точно купити ніяке не зможу)
Ответ дляХочу на Балі
Що замість нього, більш дешево?
Навіщо роблять дорогі пам´ятники?
Маму и брата хорорила в селе.
Хотя жили в пгт рядом. Просто в селе все родные.
Место 500 грн, но мы не платили т.к. выходные были.
Выкопать яму можно местных алкашей за бутылку попросить и закопать потом тоже. Краст недорогой, если простой.
В принципе если без фанатизма - можно почти бесплатно.
Но я так не смогла. Заплатила похороннома бюро и туда вошло все - от гроба до ямы и машины. Т.к. авто из райцентра и моих везли из дома в село (5 км) мне обошлось в 10 тыс. Ещё 15 тыс кафе (было около 100 чел) . Памятник 15 из черного гранита.
Но это мое желание. Делать так не обязательно. Можно, как выше написала.
Позже в соседнем городе хоронили бабушку - никто не пришел т.к. вздорная и вредная была всю жизнь. Поэтому поминок не было, сами посидели, место бесплатно, гроб самый простой, крест тоже. Кладбище рядом с домом - машина не нужна. Оркестр не заказывали, батюшку тоже - она сама так сказала, была ярой атеисткой.
Каляка маляка• 07 августа 2023
Мене взагалі тема похоронів розриває.
Зараз хоч прийшла мода і в кожному селі наавть є кафе, де можна замовить обід.
Хто взагалі придумав цю тему, що близькі, які вбиті горем мають турбуватись нагодувать натовп людей. Навіщо?! Хіба їм до цього? Ненавиджу цей момент.
Раніше в селі взагалі треба було організувать готовку цього. Різати худобу. Уявіть цей цинізм?
Пам´ятаю у мене дядько помер в 37 років. Ми жили з бабусею і дідом. Нас не було вдома з батьками. Коли приїхали то вбита горем бабуся рве на собі волосся і скубає качок, виє.
В дворі сусіди ріжуть порося, збивають з досок столи щоб посадить не менше 100 людей, стягують посуд ящиками з горища, 10 тилітрові кострулі, встановлюють груби для приготування їжі по куткам.
Це сюр якийсь, люди самі це придумали. Нащо??? Замість того, щоб дати можливість оплакати і прийняти втрату рідні ганяють по інстанціям з організацією.
За ціни взагалі мовчу.
Памятники ненавиджу.
Собі сказала тільки дешевий хрест або кремацію, щоб ніхто і не ходив до мене. Живим це не потрібно
За ціни взагалі мовчу.
Памятники ненавиджу.
Тундиринда• 07 августа 2023
Израиль, бесплатно!!!Ведомство национального страхования оплачивает расходы по захоронению каждого человека, умершего и похороненного в Израиле.
Каляка маляка• 07 августа 2023
Ответ дляХочу на Балі
Усе життя треба накопичувати на поховання. Це сенс життя людини.
У подруги бабуля продала дачу, щоб було за що її поховать кллись. Подруга з мамою жили дуже бідно, в мами епілепсія, інвалідність. Вони харчувались разом з бабою з тої дачі, виживали фактично на пенсію мами. А тут бабі стукнуло продать ту дачу і заховать гроші під подушку на похорон.
Пройшло вже 15 років. Мама подруги 8 років тому померла, баба здравствує по цей день і тримає гроші на похорон . Правда і ховать вже нема кому, бо подруга поїхала за кордон
Лепетун• 07 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
А ещё там каждый год надо платить за место, если не платишь, то отдают другим людям. У нас тоже хоронят в одной могиле.
А покойника куда? Или к нему подкапывают?
В моїй хаті моя правда• 07 августа 2023
Я своїм сказала мене спалити а попіл в лісі викинути. Все.
ЗавЛабСнаб• 07 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
були ще соціальні похорони для малозабезпечених. а так вам вірно сказали- кремація
Але ж крематорій є не в кожному місті, п в селі...?
Ядвига Юсьлегко• 07 августа 2023
Це точно ( Бабуля вмерла в грудні 2022.
Місце на кладовищі 40 000+ 12 000 ритуальні послуги ....
Вирішили кремацію ( бабуся при житті казала що хоч кремація аби не гнити )
З Дніпра повезли бабусю до Одеси .
Вранці увезли на другий день до 16.00 привезли 😥
Коштувало 14 000.
Сусіди і багато знайомих також замовляли кремацію
З Дніпра повезли бабусю до Одеси .
Коштувало 14 000.
Щебетуха• 07 августа 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
І не в кожному місці;)
Ядвига Юсьлегко• 07 августа 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Крематорії Одеса Харків ,везуть туди
Нематрьошка• 07 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Кремация дешевле, памятник ставить не обязательно.
Сколько стоит кремация?
Где тут 0?• 07 августа 2023
Ответ дляНематрьошка
Сколько стоит кремация?
на сайтах крематориев есть прайс.
Кондуктор трамвая• 07 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Це точно ( Бабуля вмерла в грудні 2022.
З Дніпра повезли бабусю до Одеси .
Коштувало 14 000.
З Дніпра повезли бабусю до Одеси .
Коштувало 14 000.
14 т - це з перевезенням? То це не дешевше, а ще дорожче може вийти.
Взагалі мали б побудувати при кожному обл центрі і просувати цю ідею в маси. Якось нерозумно витрачати так багато землі, враховуючи її вартість та рівень смертності.
Обіди на 100 чол теж не розумію, понти та й годі. Як нема грошей, то кредит брати, як і на весілля? Хіба що сенс в тому, що людина відволікається на ці побутові клопотання?
Без комплексів• 07 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Мене взагалі тема похоронів розриває.
За ціни взагалі мовчу.
Памятники ненавиджу.
За ціни взагалі мовчу.
Памятники ненавиджу.
Согласна на все 100. У людей горе, а нужно думать о готовке или о кафе.
Своим сказала, чтобы меня кремировали, когда я ласты заверну
И никаких памятников. Прах развеять на кладбище возле могилок моих родителей. Мне памятник уже не нужен будет.
И фсе. Изредка первое время вспоминать, но не плакать.
Без комплексів• 07 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Це точно ( Бабуля вмерла в грудні 2022.
З Дніпра повезли бабусю до Одеси .
Коштувало 14 000.
З Дніпра повезли бабусю до Одеси .
Коштувало 14 000.
Шо то быстро привезли...
Лепетун• 07 августа 2023
А что делают, если некому хоронить? Нет родственников у старушек? Не лежат же трупы в квартире?
Где тут 0?• 07 августа 2023
Ответ дляЛепетун
местная власть хоронит.
Амбасадор щастя• 07 августа 2023
Ответ дляХочу на Балі
Що замість нього, більш дешево?
Навіщо роблять дорогі пам´ятники?
Хочется так. Своим родителям можете не делать
Амбасадор щастя• 07 августа 2023
Ответ дляХочу на Балі
При житті на ту людину стільки грошей витрачали, цікаво?
Це понти такі?
Кому користь від цього?
Це понти такі?
Кому користь від цього?
А вы не тратите? При жизни очень много потрачено и сил и средств. Не судите по себе всех. Что для вас цирк, для многих нормально.
Каляка маляка• 07 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Крематорії Одеса Харків ,везуть туди
Чого не організувать більше крематоріїв. Нащо ці кілометри кладовищ з памятниками в повен ріст, заборами.
Моторошні місця, які розромтаються і займають великі площі.
Люди не проти кремації вбільшості, якби вона була доступна територіально всім.
Ядвига Юсьлегко• 07 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Я думаю що скоро крематоріїв буде більше .
Ядвига Юсьлегко• 07 августа 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Це все включено : перевезення , сама кремація , гроб,рушники , урна, документи в РАЦС , там 12 пунктів
За все все
Ядвига Юсьлегко• 07 августа 2023
Ответ дляБез комплексів
Шо то быстро привезли...
Нормально ( не за 8 часов же )
Ну так а чего ждать? Тело разлагается . Они ж заранне звонят в крематорий , везут одно тело.
Там все организовано давно
Кокосиха• 07 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Я была на престижном, в Щецине. Только так и не поняла почему у них детский участок отдельно.
В Бельгии в Тремоло тоже так
барабанщица• 07 августа 2023
Ховали дідуся, рівно через рік (день в день) бабусю
Кожен з похоронів обійшовся в 10 тис грн (Київ)
Обіда НЕ БУЛО
Бабусю проводжало 4 людей - найрідніші
Обіда НЕ БУЛО
Бабусю проводжало 4 людей - найрідніші