Царевна в уггах• 07 августа 2023

Хто знає цього товстолоба?

Місто Буча або Ірпінь
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Людина вибрала простітуцію. Вона думала все гладенько пройде? Чи нормальні чоловіки погоджуються на мінєт в авто за тис? Це ж зброд різний, подонки . Вона дограється.
Ну ось на фото якраз цей подонок,не розумію чому тут в темі відписуються ,що це ’добра та гарна,а щей вихована людина’
Мабуть тролять мене так ще більше

ПуГоФФка• 07 августа 2023
Ответ дляAnna-Elina
кінець епохи бідності їх так розпирає
Такое впечатление, что они все жрут, жрут и никак нажраться не могут. Там в квартале не только его расперло. Они все жирные стали.
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ну то ви його задовільнили, а він, щоб вам не платити , викинув з авто?
Так!
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Я аж вином поперхнулася. І як? Норм зайшло?
Що зайшло?
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Але не із Києва зовсім
що Ви хочете від нього? Таке досьє зібрали
Трейдер кріпти• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Мабуть тролять мене так ще більше
Та ми вже зрозуміли, що ви просто фотку потягати прийшли, без послідуючих дій.
Успокойся_Успокойся• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
На заправці?
вам! гроші заплатив за послуги сексуальні?
ПуГоФФка• 07 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Насправді ліниве, не брезгливе, охоче до швидких грошей)
Чого там жаліти.
И то правда. Я бы в 20 лет не пошла бы спать с таким боровом за несчастную тысячу. А потом год блевать и вспоминать.
Трейдер кріпти• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Що зайшло?
Те, що до рота не митим брали.

Anna-Elina• 07 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
роздобріли
Протея• 07 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Те, що до рота не митим брали.
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
Щоб він хоча б вибачився за свою ханебну поведінку, якщо думає,що буде жити спокійно після того,як вчинив зі мною,то помиляється,я його розпіарю всюди і в рідному селі також
Anna-Elina• 07 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
та ні. автор надіється чужими руками вибити відсмоктану тисячу
Протея• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
вперед
Пишу з калідору• 07 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
А когда Ирпень и Буча селом стали??
Коли з Піджопенців приїхав і зняв кватиру у Броварах, то здається, що ти народився на Хрещатику, а маєш апарти в Броварах
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
А які дії послідуючі можуть бути із мого боку?
Трейдер кріпти• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Своєму селі чи що?
Ну ви даєте.
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я ж кажу викинув з машини ,а потім коли написала на наступний день то прочитав ,а потім видалив чат та заблокував мене
Мульйонерша• 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ну що ви, ми об´яви на олх на секс послуги не пишему. А в нього точно є скрін вашої об´яви з телефоном. Та і інше поскринив.
І не позорьте нас. Ви за тисячу по автівках чужим смокчете, а я зі своїм за всю його зп. А це набагато більше.
Я Вже писала, найдіть собі постійного. А не бігайте по авто , ви колись добігаєтесь. Це вам перший дзвоник.
20 років, жити і жити ще. Один викинув, інший не дай Боже у лісі прикопає.
до речі автор прислухайтеся, таких випадків вистачає. Якщо будете переслідувати і права мужикам качать, то все може бути

Успокойся_Успокойся• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
до речі так. роздрукуйте його фото та розвісьте всюди. в його селі також. це буде гарна помста. тварюка
хай на фронт йде. ненавиджу таких мерзотників. яка б дівчина не була, але вона чесно виконала свою роботу
фан L.O.S.T.• 07 августа 2023
Дитинко, шукай інші шляхи заробітку. Їдь в Німеччину, вчися, працюй! 4 години помити підлогу в бабусі - 60 євро. Вивчиш мову і знайдеш кращу роботу. Нащо тобі ті смердючі хрени нюхати?! Так образливо за молоду дитину, яка опинилася в такій лайновій ситуації
Не гавкаю- но охраняю• 07 августа 2023
Ответ дляAnna-Elina
є підтримка))
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляПишу з калідору
Із села в житомирській області воно, навіть говор сільський в нього
Трейдер кріпти• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Брати 50% наперед🤦‍♀️
Пишу з калідору• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Травма мізків я сподіваюсь?
На с/з зустріли, вже й дочку йому в фантазіях народили, а тут - жонатик
Anna-Elina• 07 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
є підтримка))
... через Дію))))))))))
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Своєму селі чи що?
Ну ви даєте.
В його,перестаньте спамити мені тут,мені дійсно дуже жахливо після цієї ситуації
Протея• 07 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
это все бессмысленно
потому что её переубеждали много раз, но он рогом уперлась что хочет зарабатывать пилоткой
я так понимаю, раз она экономист, то высчитала, что мы идем в Европу, и платить будут здесь так же, как там
или легально устроиться и будет пенсию получать
Пишу з калідору• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
А ви з якого?
Не гавкаю- но охраняю• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Може варто задуматись і піти з ’професії’ такої?