Царевна в уггах• 07 августа 2023

Хто знає цього товстолоба?

Місто Буча або Ірпінь
Не гавкаю- но охраняю• 07 августа 2023
Ответ дляПротея
мне автора совсем не жаль. молодая девушка идет отсасывать и ахаться в машине за тысячу. Вместо того чтобы устроиться продавцом в магазин хотя бы. Туда без опыта берут. Мерзость и грязь
А мені шкода, бо розумію просто шо молоде і дурне (автор, це не з образою, а просто типу шкода вас)

автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Але ж погодилися, та прїхали.
Так,я його не бачила вживу до того,як вийшла із будинку
Хоча підозрювала,що жирне буде
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Так а зачем сюда пришли спрашивать, кто его знает, если сами всё о нём знаете?
Та не все , наприклад ,де він живе не знаю
А ось і я• 07 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Капец. Я подумала вы про рыбу толстолоб, когда тему увидела. Типо сорт какой-то особый
Я только поэтому и зашла а тут мужика полощут...
Успокойся_Успокойся• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Є фіксація камер на заправці
гроші заплатив?
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
гроші заплатив?
На заправці?
Трейдер кріпти• 07 августа 2023
Ответ дляА ось і я
О сюрпризи бувають.
І не розраховували, а тут😆
Anna-Elina• 07 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ой, помню как квартал только начинал. Он такой худой был, как с креста снятый. А сейчас такая ряха, в телек не влазит. Шо они там жрут?? Моя ряха с годами так не изменилась))))
кінець епохи бідності їх так розпирає
Трейдер кріпти• 07 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Насправді ліниве, не брезгливе, охоче до швидких грошей)
Чого там жаліти.

Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ой ще давайте всіх домогосподарок відправимо за грати
Ну що ви, ми об´яви на олх на секс послуги не пишему. А в нього точно є скрін вашої об´яви з телефоном. Та і інше поскринив.
І не позорьте нас. Ви за тисячу по автівках чужим смокчете, а я зі своїм за всю його зп. А це набагато більше.
Я Вже писала, найдіть собі постійного. А не бігайте по авто , ви колись добігаєтесь. Це вам перший дзвоник.
20 років, жити і жити ще. Один викинув, інший не дай Боже у лісі прикопає.
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Об´яви не існує,і вона не про секс послуги)))
ПуГоФФка• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Фу,жирне,старе та вонюче
Мне 35. И для меня он по фоткам тоже жирный, старый и ...ну на счет вонючего не в курсе. Если вы красивая. И прям вас потянуло на такое, может лучше спонсора найти. Одного, но нормального.
Не гавкаю- но охраняю• 07 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Чого там жаліти.
Та ну просто 20 років... Я також була дурна в 20 років. Не настільки звісно, щоб піти в проституцію, але все ж дурна.
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Інше це що?
Якраз в мене вся переписка заскрінена
Anna-Elina• 07 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Автор, напевно, вирішила по старинці: натравити порадниць, як зграю гончих, щоб вони зараз ломились до нього в профіль, писали. грозились листівки розклеїти з фото
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляПротея
Вона економіст, писала десь. Який вона економіст у 20 років , я не знаю. Бо я в 20 ще в Універі вчилася. Але писала, що працює.
Протея• 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
звездит как дышит
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Він сам сказав,що із Брусиліва ,так як я звернула увагу,що номера АМ
Ну найдите ви його, і що? Що збираєтеся робити? Та і літцо в нього поліцейське)))
Carin• 07 августа 2023
Автор, зачем Вы вообще этой мерзостью занимаетесь? ....
Молодая и наверное симпатичная девушка, ведь можно учиться и работать, а потом выйти замуж.
Зачем Вам чтобы всякое мурло о Вас терлось? ведь не стоят те деньги такое

автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
До речітак після важкого робочого дня мені ось витратити свій час на таке лайно ,як на фото ,з таки то наслідками
Хто ж знав...
Anna-Elina• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Фу,жирне,старе та вонюче
а коли смоктали, то не було ’Фу,жирне,старе та вонюче’?
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Яка різниця ,яка морда в нього?
Це щось вирішує?
ПуГоФФка• 07 августа 2023
Ответ дляА ось і я
А я тут тоже совсем про толстолоб забыла. Увлеклась. Интриги, скандалы, расследования. Все как я люблю. А ведь перед тем, как зайти в тему я думала про маринованого толстолоба с лучком. Мммм
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Людина вибрала простітуцію. Вона думала все гладенько пройде? Чи нормальні чоловіки погоджуються на мінєт в авто за тис? Це ж зброд різний, подонки . Вона дограється.
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляAnna-Elina
Було звісно щей як, більше мкрзким і не зустрічала
фан L.O.S.T.• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Соромно ,але мабуть піду все таки
Автор, соромно має бути покидька, який вас образив. Яка ж в нас грила система, якщо жінка ’соромиться’ йти в поліцію і писати заяву на кривдника
Anna-Elina• 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
останнє - в точку, але навряд чи автор задумається
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Хоча підозрювала,що жирне буде
Ну то ви його задовільнили, а він, щоб вам не платити , викинув з авто?
Трейдер кріпти• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Я аж вином поперхнулася. І як? Норм зайшло?
Не гавкаю- но охраняю• 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Тому я і кажу, шо мені її шкода, бо вона ще не усвідомлює, куди вона попала. Але сподіваюсь пронесе і не буде таким більше займатися.