Так точно!• 08 августа 2023

Допомога при зустрічі

Розумію, що тема не для цього обговорення. Але раз в тиждень зустрічаюсь з чоловіком, мені 38, йому 43. Забирає мене, купляє або суші, піцу, якийсь легкий алкоголь, проводимо спільно час у двох. Він завжди залишає мені 500 грн, каже на подарунок дитині. Як би ви на це ставились?!
Божий одуванчик• 08 августа 2023
Мелко как то. Лучше ничего чем 500.
Банан-барабан• 08 августа 2023
Двояко. Виглядає наче оплата за секс
Печенюшка• 08 августа 2023
500 грн це ужас, тут вже краще по любові
НичеНипанимаю• 08 августа 2023
Нормально б ставилась. Вам же від нього теж тільки секс і приємно проведений час потрібен?
Вважайте, шо то на таксі
Алина-1240• 08 августа 2023
Честно?)как нищему
Фея_3уровень• 08 августа 2023
Позитивно, дає, беріть!
Як довго ви знайомі?
Мадам Подлинник• 08 августа 2023
Це - пизд… для Вас і нервової системи, бо якщо б влаштувало - не задавали би тут запитань. Відповідь у Вас всередині - це дно!
НичеНипанимаю• 08 августа 2023
Ой, та прям як ніщему. Половині країни треба за ті гроші от´їб..ть пів дня з нервами, крикливими клієнтами і недовольним начальством. А тут вінішко, суші і оргазм
Чекаю завтра• 08 августа 2023
А встречаетесь у Вас, то есть покупаете еду, едите к вам ахаетесь, и он уходит не ночуя? Оставляя 500 грн?
Чекаю завтра• 08 августа 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Зависть плохое чувство))) меняйте работу ))
НичеНипанимаю• 08 августа 2023
Ответ дляЧекаю завтра
К кому зависть? Или это рандомное слово пришло Вам в голову просто так, для связки слов?
автор Так точно! • 08 августа 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Ні, їдемо до нього, в нього своя квартира, в мене аренда і дитина студент. Але живемо через зупинку метро, завозить додому на машині.
Дайте подумать• 08 августа 2023
Нормально. С мужем , когда начали встречаться, он покупал разные вкусности для малого или продукты домой . Если мне нужно было на что то деньги , давал. Хоть с финансами было плохо у него ещё тогда, в то время .
Пез Году Неделя• 08 августа 2023
Найбільший піз@дец для мене це його дебільний коментар ’на подарунок дитині’. Типу бач який я добрий дід мороз, мамку ви@бав і дав дитині на цукерки чому вам не огидно з ним зустрічатись? І справа не в сумі.
Єдина Країна• 08 августа 2023
О Боже, які тут прям коментаторші! Фу , дно, 500 мало, ліпше нічого і т.д. Ви задовбали зудіти і обсирати все в любій ситуації! Так зле і так недобре. Автор, якщо Вам нормально і приємноз людиною проводити час, без напруження і обов´язків, плюс людина не забуває про Вашу дитину, що в цьому поганого? Просто мінімальний прояв уваги.Нормальний чоловік.
Єдина Країна• 08 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Шо треба в житті пройти шоб таке дєрьмо бачити? Кожного своє трігерить, не треба це на людей переносити🤢
автор Так точно! • 08 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
То він перший раз так казав, далі просто давай, каже якщо щось потрібно, то щвертайся
НичеНипанимаю• 08 августа 2023
Ответ дляТак точно!
Автор, что конкретно Вас тревожит, не устраивает? Вот подумайте и ответьте по чесноку. Вы хотите бОльшего?
Пез Году Неделя• 08 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
А маніпулювати дитиною - не дерьмо з боку цього мужика? Казав би - це тобі, купиш собі щось, взагалі питань не було б. А згадки про дитину від лівого чувака і подачка дитині на цукерки після сексу - це дніще
НичеНипанимаю• 08 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
В автора дитина студент, йому цукерки не потрібні. У Вас дійсно якись тригер, який ви намагаєтесь перенести на автора. Колишній не платить аліменти?
Єдина Країна• 08 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Якою дитиною він маніпулює? Чи вам не відомо значення слова маніпуляція? По-перше, відкрию секрет, що секс- це задоволення для двох, а не ´в...в´🤢По-друге, передати дитині 500 грн просто так- це не подачка, а звичайна увага. Дніще- то ваші коменти якоїсь жертви.
Хвець-тець• 08 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Тю какой то бред вы написали
Єдина Країна• 08 августа 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Злоба і ´недоах´. В людини асоціації, що секс двох дорослих людей- це не з обопільної згоди, а саме ´ви...в´.Токсичність зашкалює
Хвець-тець• 08 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Ну правда бред пишете
Єдина Країна• 08 августа 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
От це може бути, що автор вже переросла цей етап і в душі хоче більшого, сприймає цього мужчину для себе вже на іншому рівні.
Жена_КотораяСтена• 08 августа 2023
Якщо вам приємна ця людина і ви також отримуєте задоволення — то насолоджуйтесь, для чого ви сама собі отруюєте гарно проведений час? Головне — щоб ви не обманювались, якщо вам захочеться більшого, а йому ні. Ясність – це головне
НичеНипанимаю• 08 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ну от откровенно ж лучше провести время с этим чуваком, чем читая такие агрессивные антисоветы, ещё и бесплатно. Почему люди (в основном женщины) не ценят лёгкость? Ну вот все ж нормально, и 500 грн лишними не будут очевидно, зачем во всем искать подвох? Можно же жить легко (там где есть возможность), не надумывая проблемы на ровном месте
Єдина Країна• 08 августа 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
💯💯💯але ми ж жінки) в чоловіків все простіше набагато.
грешница кающаяся• 08 августа 2023
покупает Ваше тело,наверно.
Пез Году Неделя• 08 августа 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Ну не на цукерки, суть не в тому. Якщо вам подібне норм і головне щоб мужик давав гроші хоч якісь, то ок, кожному своє.